Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

én megnyugtatok mindenkit hogy nekem az F Astrab 6,7 cm 16-os elsö szett pontosabban Phase liner 165.25 ha jol emlékszem! s nem kellet az atopanelt különösebben bántani kelelt kiemelö keret meg még plussz arra 3-4 karika forgácslap és teljesen tökéletesen befért!!!

Csak kell egy kis barkácsolás hozzá de b lehet rakni!

6,7 cm fölött aztmondom reménytelen ugy berakni hogy ne keljen valami külső kiemelő ami a kárpitra van erősitve mint az A Corsaba!!!

Link to comment
Megosztás:

én megnyugtatok mindenkit hogy nekem az F Astrab 6,7 cm 16-os elsö szett pontosabban Phase liner 165.25 ha jol emlékszem! s nem kellet az atopanelt különösebben bántani kelelt kiemelö keret meg még plussz arra 3-4 karika forgácslap és teljesen tökéletesen befért!!!

Csak kell egy kis barkácsolás hozzá de b lehet rakni!

6,7 cm fölött aztmondom reménytelen ugy berakni hogy ne keljen valami külső kiemelő ami a kárpitra van erősitve mint az A Corsaba!!!

Kösz az infót, teljesen nyugtalan voltam emiatt :lol:

Nincs róla fényképed véletlen?

Link to comment
Megosztás:

Skatz de leginkább hozzáértők!

TFH a szitu a köv: hátsó-felső toronymerevítőtől nem fér be a láda...

Kitaláltam h kalaptartó megerősít és szépen oda belerakom és akkor a csomitartó lesz a láda...

Ez elméletben is rosszul hangzik, attól félek élőben még rosszabb lesz...

Meglátások/javaslatok/5letek/tapasztalatok?

Link to comment
Megosztás:

Na bekerült a gépbe végre a pio fejegység és valami álom,hogy mennyivel szebben szól mint a gyári! :lol:

Hátsó hangszorók mennek a kukába ha lesz rá keret,és készül majd a mélyláda is hátra,de nem büföőt akarok,hanem szép "selymes" mély hangokat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma meg szeretttemm volna hallgatni hogy szól a cerwin-vega szett,de nem sikerült. van e valakinek outputja ezzel kapcsolatban?mert a gyári oldal az égig dicséri,de bárkit kérdezek csak néz hogy még nem is hallott róla.és vajh megéri-e azt a 28 pénzt amibe a komp. szett kerül? avagy....

Link to comment
Megosztás:

ma meg szeretttemm volna hallgatni hogy szól a cerwin-vega szett,de nem sikerült. van e valakinek outputja ezzel kapcsolatban?mert a gyári oldal az égig dicséri,de bárkit kérdezek csak néz hogy még nem is hallott róla.és vajh megéri-e azt a 28 pénzt amibe a komp. szett kerül? avagy....

Hali!

Szerintem aki nem ismeri a Cervin-Vega hangszórókat, az nem is konyít a hifihez!

SZERINTEM!!! :lol:

Nemcsak autóhifiben, de a szobai hifiben is otthon van a cég!

Láttam ár nem 1-2 házimozi hangfalat ilyen hangszórókkal és láttam már autóba építve is!

Sajna közelebbi infókkal nem tudok szolgálni, de szerintem megérte azt a pénzt! Talán majd a hozzáértők többet tudnak neked mondani!

:wink:

Üdv: Viper

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet megoldani Pioneer fejeknél,hogy akkor is bekapcsoljon,ha nincs gyujtáson a gép? :roll:

Amig nem forditom el gyujtásra a kulcsot semmi.Nem szeretném így hagyni,nem lesz ez jó így,állandóan felesleges izzitás és hasonló felesleges terhelések! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hogy lehet megoldani Pioneer fejeknél,hogy akkor is bekapcsoljon,ha nincs gyujtáson a gép? :roll:

Amig nem forditom el gyujtásra a kulcsot semmi.Nem szeretném így hagyni,nem lesz ez jó így,állandóan felesleges izzitás és hasonló felesleges terhelések! :roll:

Van két +12V bemenete minden fejegységnek. Az egyik az állandó, a másik a kapcsolt fesz. Ha mindkét bemenetre állanó tápot kötsz, független lesz a gyújtástól. Igaz amikor kiszállsz az autóból, ki kell kapcsolni a rádiót.

Mellesleg az újabb autókban van egy olyan állása az indítókulcsnak, ahol nincd gyújtás, de megy a rádió.

Link to comment
Megosztás:

Van két +12V bemenete minden fejegységnek. Az egyik az állandó, a másik a kapcsolt fesz. Ha mindkét bemenetre állanó tápot kötsz, független lesz a gyújtástól. Igaz amikor kiszállsz az autóból, ki kell kapcsolni a rádiót.

Mellesleg az újabb autókban van egy olyan állása az indítókulcsnak, ahol nincd gyújtás, de megy a rádió.

Na igen,az állandóra való kötést lehet úgy oldom meg,hogy elrejtek valahova egy kapcsolót és ha kiszálltam,lekapcs,hogy még véletlenül se szivja le az akksit.

De gondolkodtam azon is,hátha az gyujtáskapcsoló első állásában belehetne kötni valahova,mert ott gyujtást nem ad még ugyan,de kapcsolónak megfelel.

Senki nem találkozott még valami jó megoldással? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Na igen,az állandóra való kötést lehet úgy oldom meg,hogy elrejtek valahova egy kapcsolót és ha kiszálltam,lekapcs,hogy még véletlenül se szivja le az akksit.

De gondolkodtam azon is,hátha az gyujtáskapcsoló első állásában belehetne kötni valahova,mert ott gyujtást nem ad még ugyan,de kapcsolónak megfelel.

Senki nem találkozott még valami jó megoldással? :roll:

Nekem minden fejegységem állandóra volt, van és lesz kötve :lol: (nem szeretem, ha okoskodik amikor leveszem a gyújtást) Ha nem hagyod bekapcsolva, mé' szívná le az akkut?? A gyújtás feszt, csak vezérlésnek érzékeli a másik meg amúgy is rajta van mindig.

Link to comment
Megosztás:

Na igen,az állandóra való kötést lehet úgy oldom meg,hogy elrejtek valahova egy kapcsolót és ha kiszálltam,lekapcs,hogy még véletlenül se szivja le az akksit.

De gondolkodtam azon is,hátha az gyujtáskapcsoló első állásában belehetne kötni valahova,mert ott gyujtást nem ad még ugyan,de kapcsolónak megfelel.

Senki nem találkozott még valami jó megoldással? :roll:

Azert az nem szivja az akksit :lol: Vagy fogod ejjelre leveszed az elolapot :lol:

A sárga meg a piros vezetekre kotsz allando 12V-t ami a fejegysegbol jon ki!

Link to comment
Megosztás:

van e valakinek outputja ezzel kapcsolatban?mert a gyári oldal az égig dicséri... ...és vajh megéri-e azt a 28 pénzt amibe a komp. szett kerül? avagy....

A hangját még én sem hallottam, de whitefülűek, akik igen, nem voltak elragadtatva tőle. Ebben az ársávban ennél jobbat is kapni - bár rosszabbat is. Szerintük.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.