Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Neeee Hahópihézzél nekem itt :D :lol:

Ha nektek ez kell akkor mit okoskodjak? B) Majd mindenki egyszer berakja és rájön miről beszélek...Mert mindenki azt hiszi ez milyen egyszerű,pedig nem az.......Én most is azt mondom hogy a szopás nem ér meg 10e forintal kevesebb szett árat.....de SAL-t mindenkinek(ezt beírom aláírásba is ;) )

ui:ha nem jött be akkor mehet a kukába mert eladni tuti nem lehet :) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha nektek ez kell akkor mit okoskodjak? B) Majd mindenki egyszer berakja és rájön miről beszélek...Mert mindenki azt hiszi ez milyen egyszerű,pedig nem az.......Én most is azt mondom hogy a szopás nem ér meg 10e forintal kevesebb szett árat.....de SAL-t mindenkinek(ezt beírom aláírásba is ;) )

ui:ha nem jött be akkor mehet a kukába mert eladni tuti nem lehet :D :blush:

Senki ne vegyen SAL-t, mert élete végéig hallgathatja Istvántól, hogy ő megmondta :D :lol: :) :P

Link to comment
Megosztás:

Ez sem így lesz......De tényleg.Meg kell venni,mert jó és olcsó.....Sőt :D :lol:

Na, csak viccöltem. Senki nem ad másfél millát egy szettért, legalábbis nem mi..... B)

Ne vedd magadra a csipkelődést.... ;)

Maximalista vagy és kész. Legalább hajt a lelkesedés - csak Detti elé nem merek kerülni, amennyibe ez az egész van..... és én indítottam el a lavinát..... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Na, csak viccöltem. Senki nem ad másfél millát egy szettért, legalábbis nem mi..... B)

Ne vedd magadra a csipkelődést.... ;)

Maximalista vagy és kész. Legalább hajt a lelkesedés - csak Detti elé nem merek kerülni, amennyibe ez az egész van..... és én indítottam el a lavinát..... :blush:

Nem veszem magamra csak másként gondolkozunk.....Neked egyszerű a helyzeted,mert beállsz a garázsba és megcsinálod pikk pakk...Na ez nekünk nem így van.2-3x akkora szívás utcán szerelni,ami nekem nem ér meg 10e minúszt...Így is legalább 3x le kellett venni már a kárpitot......Azért még olyan sokba nincs hogy probléma legyen belőle :D :)

És még most is azt mondom hogy nem történt volna semmi változás,ha nem ülők be más autójába :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

most már ezek után meghallgatnám mikor összeállt a hifid rendesen B)

Most is meg tudod hallgatni,legalább látja mindenki mekkora változások lesznek.....apróságoktól.Annyi hogy most nem az Én subom van bent,és egy gagyi erősítővel hajtom az első szettet,mert az audison egyenlőre nem jó ;)

Tavaszra kész lesz,szigeteléssel együtt...csak legyen kicsit jobb idő :blush:

Link to comment
Megosztás:

Most is meg tudod hallgatni,legalább látja mindenki mekkora változások lesznek.....apróságoktól.Annyi hogy most nem az Én subom van bent,és egy gagyi erősítővel hajtom az első szettet,mert az audison egyenlőre nem jó B)

Tavaszra kész lesz,szigeteléssel együtt...csak legyen kicsit jobb idő ;)

kíváncsi vagyok, szeretnék már egy jó minőségű dologba belehallgatni, idáig sokan a wattokról beszéltek meg hogy 300 meg 400 ezer a hifi benne, aztán mikor beültem volt benne kakaó, de minőség az nem. Értem ezt arra, hogy elől kopogott az elsőszett hátul meg jött a mély, szóval...

Link to comment
Megosztás:

kíváncsi vagyok, szeretnék már egy jó minőségű dologba belehallgatni, idáig sokan a wattokról beszéltek meg hogy 300 meg 400 ezer a hifi benne, aztán mikor beültem volt benne kakaó, de minőség az nem. Értem ezt arra, hogy elől kopogott az elsőszett hátul meg jött a mély, szóval...

Az utóbbi időben (3-4 hónap) volt jópár mélyláda a kocsimban és azt kell mondanom a szerelés utáni tesztelés, teszt cd-k, állítgatás messze nem ér annyit mint használni, hallgatni szokatni a füled a rendszerhez és az alapján eldönteni, hogy tetszik e vagy sem. Nálam az első szettekkel nem volt gond, mert ami bekerült a gyáriak helyett azzal ég és föld a különbség, de a mély részével most kezdem látni, hogy mit is szeretnék.

Ezért ülök olyan tanácstalan pofával amikor szerelgetünk a Lurdynál és kérdezik, hogy jo/nemjo...ennyi idő alatt nem tudom eldönteni B). Használni kell. Én úgy gondolom, hogy ne az egyes részeket halld külön, hanem legyen egy egységes képe a rendszernek.

ui coupe-nak: most egy sal mély van bent reflexben :D és tetszik ;)

ui. #2: az erősítőmet köpködni nemér, és különben is övön aluli :blush:

Link to comment
Megosztás:

Én úgy gondolom, hogy ne az egyes részeket halld külön, hanem legyen egy egységes képe a rendszernek.
pont erre gondoltam, hogy én pl akkor találom jónak a dolgot, hogyha egységes és a zene körülvesz, nem pedig akkor ha a hangok elkülönülnek. A ládában meg teljesen egyet értek veled. Csak ugye az ember úgy van vele hogy van mindennél jobb B)
Link to comment
Megosztás:

Csak nem adatik meg a lehetőség hogy 1-2 hónapig tesztelj egy subot...... ;)

SAL-t mindenkinek :blush: Ha tetszik akkor azt kell használni :D

Hepi!!!

Ha igazán jó és minőségi zenét szeretnél hallgatni,akkor ki kell menni pénteken a camponába :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Csak nem adatik meg a lehetőség hogy 1-2 hónapig tesztelj egy subot...... B)

Még egyik sem volt nálam 3 hétnél tovább....annyira pofátlan még én sem vagyok ;)

SAL-t mindenkinek :D Ha tetszik akkor azt kell használni :)

:lol:

Várok az MTX-re....át fog kerülni egy reflexládába

Egyébként az a dupla Massive ami Hicnél van kurv@jól néz ki :blush:

Link to comment
Megosztás:

Még egyik sem volt nálam 3 hétnél tovább....annyira pofátlan még én sem vagyok B)

:lol:

Várok az MTX-re....át fog kerülni egy reflexládába

Egyébként az a dupla Massive ami Hicnél van kurv@jól néz ki :blush:

Mindig azt mondtam, hogy ha jót akarsz, próbálj ki minél több dolgot. Könyvből nem lehet hifit építeni. :D

Ajánlgatni meg azért hálátlan dolog, mert akármilyen jót akarsz, nem biztos, hogy másnak is pont az tetszik...

Az MTX hétvégére megvan, ha vasárnap jössz, mint múltkor, akkor berakjuk. Próbálgasd nyugodtan, nem hajt a tatár. Ez a Hic művek előnye, hogy nem profitorientált, max. bukás minimalizálásra törekszik.... :) ;)

SAL Rulez! Isten bizony építek egy full SAL hifit referenciának, mert már engem is izgat, hogy mennyire jó vagy nem jó egy összehasonlításban...... Most szűk az anyagi lehetőség, de később tuti megcsinálom. Kell majd egy autó hozzá.....

Link to comment
Megosztás:

SAL Rulez! Isten bizony építek egy full SAL hifit referenciának, mert már engem is izgat, hogy mennyire jó vagy nem jó egy összehasonlításban...... Most szűk az anyagi lehetőség, de később tuti megcsinálom. Kell majd egy autó hozzá.....

az kérdés h a SAL jó-e ? ?????????? B) ;) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Az se bokáig ér azért.... :blush:

Inkább az enyémet hallgasd meg, azt viszonylag olcsón lehet reprodukálni.... B)

jaja, kíváncsi vok a HIC művek hifire is :D , ugye minél többet hall az ember annál jobb, na meg minél több infót szed magához ;)

Link to comment
Megosztás:

az kérdés h a SAL jó-e ? ?????????? ;) :blush: :D

Végül is igen, ez a kérdés.

A SAL - mint sok más márka egyébként - full made in China cucc, és bár a minősége az utóbbi pár évben nagyságrendekkel lett jobb, mint a kezdetekkor, a hifis berkekben gyakran a "gagyi" kategóriával azonosítják....

Jó, persze, tömegtermék - az árfekvése is az alsó régióba sorolja. Nyilván nem lehet összevetni egy SAL erősítőt egy 100%-ban kézzel készült, egyenként válogatott alkatrészekből összeállított, egyedileg bemért és jegyzőkönyvezett STEG erősítővel, vagy bármi hasonlóval.

Ettől még az a véleményem, hogy jó, hallgatható rendszert lehet építeni SAL komponensekből - és főleg, igen jó áron. Biztos jobb lesz egy high-end installáció - de vajon az ár/érték viszonyt nézve is olyan nagy lesz a különbség?

Ez itt a kérdés.

Bevallom, a Kadettra gondoltam.... B)

Link to comment
Megosztás:

Vettél erősítőt ? ;)

Nem is mondtad B)

:blush: :D :lol: :)

De ge.....iiiiiiiiiiii !!!!!!!! :D :P

Nem is olyan rossz az se. Az első szettel már megbarátkozott. A szubhoz néha úgy érzem gyenge, kicsit elkeni, de majd még alakul az is.

Nebáncsátokakisebbet!!! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.