Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

csak megemlítettem, hogy szép kerek váltásaid vótak, némelyiknél 0,2 alá sem ment a G... na émn ilyet nem tudok... :lol: :)

Lesz az még jobb is. :)

Egyébként valószínűsítem, hogy az 1 -> 2 és a 3 -> 4 váltás a jobb, a többinél ugye

oldalirányban is kell mozgatni a váltórudat, és az nagyon bizonytalan. Versenyeken

is azzal szenvedek, hogy az ötös és a visszaegyes nagyon nehezen talál a helyére. :)

No de nem panaszkodom, inkább vizsgálom az anyagi helyzetem, honnan lehet még

lecsípni majd a GL szemek költségét. :)

Link to comment
Megosztás:

Az 5.72-es 0-100-ammal viszont elégedett vagyok...mert ez jobb időben 5.5 is lehet...

ez tényleg nem rossz :)

itt van a legjobb idő (13,93-as) menethez a teljesítményed és nyomatékodra a diagram:

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/ot...-070115-07_.JPG

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/ot...-070115-08_.JPG

ugyanerre a G és a sebesség görbék:

http://www.adeptnet.hu/images/misc/cars/ot...-070115-09_.JPG

400 (néhol ~418) Nm? wow :)

egyszer az én lenézett csodámat is le kellene mérni :) de csak olajcsere után mert a mostani kezd érdekes állagú lenni :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Az hogy van, hogy Lacházán a 13.8-hoz mentem 171 km/h-t itt meg jóval szarabb időkkel jóval jobb végsebességek jöttek ki... :lol:

lacházán még kisebb volt a nyomás és sokkal jobb volt az idő ami miatt jobb volt a tapadás tehát jobban tudtál elindulni.

Na ez kellett, egy kis fika, hogy legközelebbre felszívjam magam.. :)

fikáztunk mi is,meg is lett az eredménye :D eltörted a váltóút rövidítőt :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nem dicsekvés képp írtam be, hanem hátha mondanak valami okosat, hogy mi lehet a gond...

azon kívül, hogy szarul csinálom...a sperrt hiányolják... :lol:

tudom hogy oda nem dicsekedni jársz :) :) :) Lehet érdemes lenne beszerezni egyet :) .Azzal elég sokat tudnál javítani 1-2ben

Link to comment
Megosztás:

Agyalok már a duent végignéztem, de semmi...

Most jön az ebay...de azt sem hiszem, hogy ott találok... :lol:

Menj be oda ahol a voszi is csináltatta az autót.Biztos tudnak infóval szolgálni :)

Esetleg a Patyit még érdemes lenne megkérdezni hol lehet ilyet beszerezni.

Link to comment
Megosztás:

A nagy ellenfelednek már van phase 4es chipje,ésnézegeti a nagyobb turbókat is

Nekem viszont van egy lakásom, és nem éhezek... :lol:

Madj nyáron úgy is kiderül, hogy ki a gyorsabb...az enyim úgy is pár kilóval könnyebb, szal ha lesz fullos phase 4-e, turbóstul akkor leszünk egálban... :)

Link to comment
Megosztás:

Anti! a Laci (Incontrol) talán tudja, hogy a te gépedbe milyen difi kellhet az igaz. sztem a gyorsulási görbéből egyértelműen látszik, hogy elindulásnál a difi óriásit hozott!!! jóval kevesebb lóerővel, + 2 mázsával sokkal jobbat megyek, mint te! mondjuk talán a kuplung is benne van... de a tény, akkor is tény.

kettesbe váltástól jön ki a különbség a két kocsi közt, de addigra 7 méter hátrányod van! én megfontolnám, mert ezt fázissal nem fogod behozni, csak ha lesz + 100 lovad. kellene vagy 100 ló + az az érzésem!!!!

Link to comment
Megosztás:

az enyim 290 vót. :lol: drága, mint a dög.

ha én magam veszem, akkor ugyan csak 495 Font = kb. 200.000.- Ft + a posta költség, ami sztem van vagy 20-30 rugó, de ki csinálta volna meg 2 év garival mindazt, amit szívni kellett vele? köszörülni, hézagolni, 3x szétszerelni, kipróbálni, hogy O.K.-e, stb., stb., stb.

nekem megért ennyit, habár tudom, horror ár. de Anti, ha ti ezt meg tudjátok magatok oldani, akkor Quife-nél megrendelhető, akár interneten keresztül is a cucc!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.