Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

az én régi difim semmire sem jó? mondjuk nyilván azért cseréltem, mert ehhez az erőhöz nem volt elég, de pl. Önnek Futó kolléga?

Köszönöm a felajánlást, de nekem max virágcserép-alátétnek lenne jó. :lol:

Tartsd meg tarcsiba, hátha egyszer szükség lesz rá (bár reméljük nem). :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a felajánlást, de nekem max virágcserép-alátétnek lenne jó. :lol:

Tartsd meg tarcsiba, hátha egyszer szükség lesz rá (bár reméljük nem). :)

tudom, fordítva van a váltó, de mindegy, gondoltam, hátha aszondod, tyűnye azannya ezt átszerelem, azt tolok egy 7.72-t 0-100-on :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes lehet, ha jön egy phase 3-as túúúros Cali...4x4-el...egy kategóriába rakják, ha kisebb kerék van rajta, mint 17 coll, és nem szélesbb rajta az utcai gumi mint 195...

"Amenyiben a 4WD hajtással rendelkező jármű 2100 ccm alatt van és utcai

gumija átmérője nem haladja meg a 17 colt illetve a 195 mm széleséget úgy a 4 erék

hajtás nem emel kategóriát."

Dragracing.hu...tehát Tököli és Lacházai versenyek... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes lehet, ha jön egy phase 3-as túúúros Cali...4x4-el...egy kategóriába rakják, ha kisebb kerék van rajta, mint 17 coll, és nem szélesbb rajta az utcai gumi mint 195...

"Amenyiben a 4WD hajtással rendelkező jármű 2100 ccm alatt van és utcai

gumija átmérője nem haladja meg a 17 colt illetve a 195 mm széleséget úgy a 4 erék

hajtás nem emel kategóriát."

Dragracing.hu...tehát Tököli és Lacházai versenyek... :unsure:

Jó idény lesz ez... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Bosszant mi, hogy most már ruhában kell vezetni...és nem viheted majd a csajokat... :unsure: :huh: :lol:

Nem baj, az az egyik legizgisebb, amikor a csajokat vetkőztetni kell... :lol:

Bár az sem rontja túlságosan az összképet, ha magától dobja le a ruháit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes lehet, ha jön egy phase 3-as túúúros Cali...4x4-el...egy kategóriába rakják, ha kisebb kerék van rajta, mint 17 coll, és nem szélesbb rajta az utcai gumi mint 195...

"Amenyiben a 4WD hajtással rendelkező jármű 2100 ccm alatt van és utcai

gumija átmérője nem haladja meg a 17 colt illetve a 195 mm széleséget úgy a 4 erék

hajtás nem emel kategóriát."

Dragracing.hu...tehát Tököli és Lacházai versenyek... :unsure:

Így legalább nem kell azon gondolkodni hogy tudnál jobb időket menni,mert a Tom a calival bármikor odab@sz :lol: :huh:

Amúgy ez tényleg hülye szabály módosítás....

Link to comment
Megosztás:

Így legalább nem kell azon gondolkodni hogy tudnál jobb időket menni,mert a Tom a calival bármikor odab@sz :lol: :huh:

Amúgy ez tényleg hülye szabály módosítás....

Gondolom valakinek volt egy Subaruja és most szeretne dobogós lenni... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Subarura szerintem nem megy fel a 16-os kerék...de lehet, most hülyeséget mondok...

Meg a 195-ös gumiból feljrakni 4 szlicket...köszi...azért az tapad elég jópofát...

400-on Tom nem fog jobbat menni...nem akarja szétqrni a verdáját...remélem... :lol: ...ne meg ahhoz még szerválnia kéne 4 195-ös gumit... :lol: de kiegyenlített lesz az biztos... :unsure: Legalább lesz egy kis izgalom! :huh: Ennyi kell!

Demora is kiváncsi leszek még, meg Lalira, Soniquera, Gézáékra, no meg Csokira...Tehát szép kis házi bajnokság van itt kialakulóban...

lehet megtenni a tippeket:

Szerintem:

1. Géza

2. Lali

3. Sonique

4. Anti

5. Tom (Ha phase 2)

6. Demo

7. Csoki

Link to comment
Megosztás:

Ja és idén érdekes lesz a pontszámítás is:

Kap 10 pontot a nevező is...szal ha rajthoz állsz már is van 10 pontod...

Rekordokra, (ami egy évadra van megadva) 10 pontok járnak, sebesség, idő...

És ehhez jön még a kvalifikáció díjazása szintén pontokkal, minden döntőbeli nyert futam + 10 pont, és végül jön a győzelem alapján elkönyvelhető pontok száma...

Érdekes lesz... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A Subarura szerintem nem megy fel a 16-os kerék...de lehet, most hülyeséget mondok...

Meg a 195-ös gumiból feljrakni 4 szlicket...köszi...azért az tapad elég jópofát...

ennek lehet utánna kellene járni :unsure:

de a 195-ös gumi hol számít? a hajtott kerekeken? vagy az összesen?

(cupé nehogy legyen még1 szabálymódosítás és mielőtt rosszul jársz gyorsan megmentem tőled az azeveket :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.