Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 172
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én általában indulásnál lassú vagyok a rossz szivató miatt de amint kettesbe váltók elhúzok a mellettem lévők mellett de volt már olyan is, hogy trabi legyorsult... de nagyon ám... vszeg nem gyári cucc volt benne...

Hát tudod ez egy 1,4 i, 60 Lóerővel és 170 ezer kilométerrel.

Az meg egy új 1,3-as Turbódiesel volt 76 Lóerővel.

Mindegylóférfinemiszerv a Rekodomat ugysem tudta volna otthagyni ezzel az új mocival. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon mennek ezek a szutyok 1.25 literes Td szutyukik. Akárki akármit mondd. ;) ;) :P ;)

Azért mert jó a minőség. :blink:

Egyébként Januártól már nem a Fiat mocival gyártjuk az 1,3-as Dieseleket,hanem a Marutinál összeszerelt motorokkal.Kíváncsi vagyok a minőségükre. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én általában indulásnál lassú vagyok a rossz szivató miatt de amint kettesbe váltók elhúzok a mellettem lévők mellett de volt már olyan is, hogy trabi legyorsult... de nagyon ám... vszeg nem gyári cucc volt benne...

Tudnak azok birizgált gyári cuccal is nagyot menni. Én már csak tudom. :blink: A Trabimmal annakidején a Hungaroringen egész szép időket futottunk. És közúton is okoztam pár emberkének meglepetést. ;) Jó kis autók azok a pöfögő fenevadak, csak piszkálgatni kell őket, és jóban lenni egy bontóssal. :P

Mindegylóférfinemiszerv a Rekodomat ugysem tudta volna otthagyni ezzel az új mocival. :unsure:

2.2 power? Nem kell bemutatni! ;) Én is imádom.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondolsz, h délután is csak 0-12-ig írja az órákat?? Ott van, h AM, meg PM. Délelőtt, délután.

nem, azt azért ki tudom számolni... :blink:

hanem, hogy pl azt az üzenetet tegnap este 22.50 körül írtam, mégis nekem most azt mutatja, hogy "Ma, 12,56"

:unsure:

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.