Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Bemutatkozás


forumadmin

Recommended Posts

MOTE-sok talán láttak párszor a Centrum parkolóban.

Suzuki beszállító cégnél dolgozom, mint minőség tervező (nem röhögni!).

S, miért kellett olyan messzire költöznöd, szinte szó szerint az istenhátamögé?Amúgy emléxünk hát.

A Suzukival kapcs. pedig, ismerkedj meg Opeltomival.Ő Esztergomban melózik... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

S, miért kellett olyan messzire költöznöd, szinte szó szerint az istenhátamögé?Amúgy emléxünk hát.

A Suzukival kapcs. pedig, ismerkedj meg Opeltomival.Ő Esztergomban melózik... :unsure:

Asszonyság idevalósi és egyenlőre így alakult a helyzet, de ez nem végleges még.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Na sziasztok, bemutatkozom én is, bár bevallom még tag nem vagyok.. :lol:

Szóval Ő az én GSi-m, és hát mit mondjak... nagyon szeretem, lassan egy éve lesz az enyém, bár menni vele csak egy fél éve tudok, most meg már egy hónapja téli álmot alszik.. különösen a többi közlekedő fejét szeretem, mikor meglátják, hogy egy csaj ül benne! :) Elég sok lelkiismereti kérdést okozott, hogy sokszor úgy érzem, még nem értem fel Hozzá, de nagyon igyekszem.. :) amúgy az előző tulaját ismerem, nagyon gondos gazdi volt, és sok átalakítás Neki is köszönhető, bár azért igyekeztem - persze soksok segítséggel - én is alakítgatni rajta, meg voltak apróságok a motorjával is. Örömmel látom, hogy van még egy SEH-motoros Kadettos itt (xaba), azt hittem elég ritka fajta, de épp ezért nem gondolkozom motorcserén :D

Jaa, lehet, hogy hamarosan csatasorba állítok egy 1.3-as '84-es Kadettot is, mert sokszor nincs szívem a GSi-t nyúzni, és hát picit megterhelő a fogyija is néha :)

Hát szóval most ennyi, sziasztok :D

((Ha kicsit konfúz a tartalom, azért bocsánat :)))

Link to comment
Megosztás:

Örömmel látom, hogy van még egy SEH-motoros Kadettos itt (xaba)

Szióka

Hááát igen,eléggé kevés moci brümmög ilyen kódszám alatt mostanság..

Már akkór fölfigyeltem az autódra mikóó még ""Baresz""-é volt,naon tecc..

Grat hozzá.. :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok Opelesek!

Én egy Kaposvári Kadett tulajdonos vagyok. Nem fiatal a kocsim ahogy énsem, de imádom!

1,2-es csodagép. Szervízbe még nem volt mióta az enyém lett adrága. Úgy 6-évebitorlom.A fék cserétől, a fényezésig mindent saját territóriumon belül végzek rajta.

Egyenlőre ennyi!

Üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.