Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Bemutatkozás


forumadmin

Recommended Posts

Noh akkó kezdeném.... :unsure:

......................

Sziasztok!

Becses nevem Máté Csaba,idénn tiportam el a 25. életévemet,második Kadettot pátyolgatom

mióta jogsim megvan.

Első eggy Kadett E (feteke)1.3 S volt amit eggy év múlva váltott a mostani Kadett E(fehér) 2.0 SEH.

Hírtelen a majdnem kétszer annyi teljesítménnyel nem tudtam mit kezdeni(remegett a lábam elég sokszór :lol: ) de most lassan elmondhatom hogy néha vissza is élek vele ;) :lol:

..............

Tudtommal egyedűl lennék eddig a Kadett Klub ""kakukktojása" ugyanis Én Romániából(nah jóóó Erdélyből)

vagyok,itt dolgozom már 6. éve.Ezalatt megnősültem :P ;) :blink: :lol: (ugyszintén erdélyi acconnyal) ,természetesenn jööt a gyerek is aki most 1éves3hónapos és Krisztina névre hallgat...(mostmár

lassan)...

..........................

Talán részemrő ennyi ;)

.....

Jah és imádom a Kadetteket(vagy ezt nem is kell mondanom :D ) nomeg a társaságot,legalábbis akiket eddig megismerhettem !!!!!!!!!!

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Én is kadett klub tag vagyok,de gondolom engem már ismertek egy páran sztm nekem ide nem is kell írnom semmi extrát.Talán csak annyit van egy készülőben lévő Gsi kadettem is ezt még talán nem sokan tudják.Reményeim szerint hamarossan elkészül. :unsure:

Jó lenne ha képet legalább látnánk róla :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jóestét kívánok mindenkinek. Én, azaz Pechinger Csaba (kiejtve Pehinger Csaba nem más) vagyok. A most tulajdonomba lévő kadettet asszem már páran ismerik a jellegzetes gyári sárga hátsóajtoról. Ez a második kadét a kezeim között és szerencsére többet megélt már mint az előző. Ne értse senki félre az is szuper volt sőt kasznija szószerint tökéletes, csak hát miután hátulról nem bírta csak bizonyos gyűrödések árán megfékezni a mögöttem lévőt, kénytelen voltam eladni. Mind a két gépállat 1.3 de a mostani 1.3S Replika ahogy egyes kadetttulajok hívják. Tervezem egy 2.0 16V vásárlását de ez még a jövö zenéje. Magamról annyit hogy 26 multam és asszonykával éldegélünk egy Anti nevü srác szomszédságában. (Mi voltunk itt előbb hehe)

Link to comment
Megosztás:

Jóestét kívánok mindenkinek. Én, azaz Pechinger Csaba (kiejtve Pehinger Csaba nem más) vagyok. A most tulajdonomba lévő kadettet asszem már páran ismerik a jellegzetes gyári sárga hátsóajtoról. Ez a második kadét a kezeim között és szerencsére többet megélt már mint az előző. Ne értse senki félre az is szuper volt sőt kasznija szószerint tökéletes, csak hát miután hátulról nem bírta csak bizonyos gyűrödések árán megfékezni a mögöttem lévőt, kénytelen voltam eladni. Mind a két gépállat 1.3 de a mostani 1.3S Replika ahogy egyes kadetttulajok hívják. Tervezem egy 2.0 16V vásárlását de ez még a jövö zenéje. Magamról annyit hogy 26 multam és asszonykával éldegélünk egy Anti nevü srác szomszédságában. (Mi voltunk itt előbb hehe)

Ez az én hozzászolásom csak ez a dudaorrú Racce nem lépett ki nálam.

Link to comment
Megosztás:

Jóestét kívánok mindenkinek. Én, azaz Pechinger Csaba (kiejtve Pehinger Csaba nem más)

Jóestét kívánok mindenkinek. Én, azaz Pechinger Csaba (kiejtve Pehinger Csaba nem más) vagyok. Ez az én hozzászolásom csak ez a dudaorrú Racce nem lépett ki nálam.

Mindig sejtettem, h a pestiekkel nem stimmel vmi, de h két Pechinger legyen az sok. :unsure: :blink: ;) ;) :P ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nah én meg SárgaGSIzoli vagyok, aki még nem ismer az olvassa tovább a kommentet....

A szemem fényéhez 2004. márc. 22.-én (szülinapom+3 nap)jutottam hozzá és hát eléggé széthullott állapotban volt mint minden "vegyük meg mert GSI" felfogású tulaj autója.

Mostanában kisebb átalakulásban volt része az autónak :unsure: na jó asszem nem túlzok ha azt mondom h az utolsó csavar is ki lett cserélve rajta.........

Pár kép:itt

napokban kb 60%-os állapotban van ami még hiányzik belőle ahhoz h járóképes legyen az a moci-váltó féltengelyek hütőrendszer illetve egyéb apróságok...........

KB. ennyi így elsőre

Link to comment
Megosztás:

Na jó estét itt is...

Én vagyok Davey, jelenleg 2 kadett van a tulajdonomban, egy 1.3-as, és egy GSi c20ne motorral...

A GSi nem rég került hozzám, igen olcson, és annak megfelelő állapotban. Motorja rendben, csak a kasztni volt gázos, de már a lakatosnál van kb 2 hete (csütörtökön hozom el). Egy teljesen dilettáns nőtökl vettem, aki a hegyre fel, meg le használra, ennek eredménye teljes kuplungszerkezet csere volt...

nagyon remélem kezd összeérni, és jó kocsi lesz belőle. Röviden ennyi... :unsure: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Halihó!!

Kiss József vagyok,még mindíg a Richmond faterja.

A vas 1985-ös 1,3S KADETT.

ÓÓtári büszke vagyok,hogy nagy pc-guru agyammal áttaláltam ide a régi fóromról!

Üdv mindenkinek!!

Üdv!!

Senki nem születik úgy,hogy keni vágja a bájtkeverést. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hello! Nevem: Klock Balázs avagy Engin

Lakhelyem: Pécs

Autóm: 1982-es 5ajtós Opel Kadett D 1.7Diesel

Jelenleg tanuló vagyok és nagyon nagy OpelFan!!!!!!!!

Többet is megtudhattok rólam a www.kadettklub.hu oldalon!

Tudom h ez eléggé rövid volt de most csak ennyire tellet! :blink:

Ja és törzsgyökeres Hungarian Kadett Klub tag!!!!!!!!!! :unsure: ;)

KADETT FOREVER!

Link to comment
Megosztás:

Hello! Nevem: Klock Balázs avagy Engin

Lakhelyem: Pécs

Autóm: 1982-es 5ajtós Opel Kadett D 1.7Diesel

Jelenleg tanuló vagyok és nagyon nagy OpelFan!!!!!!!!

Többet is megtudhattok rólam a www.kadettklub.hu oldalon!

Tudom h ez eléggé rövid volt de most csak ennyire tellet! :blink:

Ja és törzsgyökeres Hungarian Kadett Klub tag!!!!!!!!!! :unsure: ;)

KADETT FOREVER!

Üdv Diesel tesó! ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv néked is!

Látom neked egy Astra-d van! 1.7D! :unsure: :D Az én autóm is 1.7D de az enyémbe a gyári 1.6D blokk lett fölfúrva! és teljessen fel lett újítva az egész motor, egyébként 1.7D Astra dugattyuk vannak benne ;) :lol: viszont az 1.6-os hengerfej az megmaradt rajta! Nem rég lett kész! Kb: 2-3hete! Még erőssen bejáratós a gépsárkány! :lol: :blink: ;) :lol:

Ugye D Kadettom van és abba gyárilag nem volt 1.7D motor! gondoltam ezt leírom hogy tudni lehessen hogy hogy lett 1.7D!

Örülök hogy van egy Diesel-es kolega! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tóth Róbert János vagyok Budapestről.Nagyom szeretem az Opeleket,de a szívem legbelső csücske a Kadett D,nekem is van egy ilyen. ;) Energee.Elég hosszú ideje tart nálam az Opel szerelem és még biztosan sokáig fog...mondjuk a sírig,ha lesz ilyenem egyáltalán :blink: :lol: Aki még nem ismer azt nem sajnálom,de aki igen azt már kicsit jobban! ;) Csajom,kutyám,macskám van és anyámmal élek.Szeretem a sört meg a jó parasztos kajákat. Sok jó és sok rossz dolgot sikerült átélnem,de őszíntén mondhatom, hogy imádok itt lenni. :P Örülök,hogy tagja lehetek a MOTE-nek,nem is tudom milyen lenne nélkületek! :lol: :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor én is bemutatkoznék itt is.

Szabó Zoltán vagyok. Sárbogárdon lakom, de gyakran járok kecskeméten (kb. 3 hónappal ezelőttig ott laktam). MOTE-sok talán láttak párszor a Centrum parkolóban. Autóm egy 1.3NB KADETT E classe. Csak 60LE, de legalább keveset eszik, és még megy is úgy mint legtöbb 1.3-as autó.

Suzuki beszállító cégnél dolgozom, mint minőség tervező (nem röhögni!).

Tervezem hogy eccer talán egy kivülről nagyjából 1.3, belül meg GSi Kadett építése (hagy nézzen a sok suzukis a lámpánál).

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.