Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Nagyon szép! :P Amúgy sztem a tetőkárpit a legegyszerűbb... én azzal kezdtem, aztán ajtóztam.

Köszönöm szépen. :wink:

A tetőkárpit hál Istennek tökéletes mindkét autómban és egyikben sem dohányoztak. :D

Így ez kimaradt az életemből. :oops:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen. :wink:

A tetőkárpit hál Istennek tökéletes mindkét autómban és egyikben sem dohányoztak. :P

Így ez kimaradt az életemből. :oops:

Ja az más :D Nekem össze volt ugorva a szövet rajta, és ronda volt... Amúgy kék lett, és marha hangulatos :D

14.jpg

Link to comment
Megosztás:

Azt nálunk hátfalburkolatnak hívják :wink:  

Tehát egyről beszélünk. :roll:  

Szerintem a 3 és 5 ajtósé is jó rá szerintem. :roll:  :roll:

Először én is arra gondoltam, de mikor szőnyeggel le akartátok kárpitozni, biztos lettem benne, hogy a hátsó ülés körüli hátfalról beszéltek, annak ellenére, hogy ott van már burkolat. :? Azt hittem valami mást akarsz odarakni.

Nehommá lekárpitozd! Nem mintha sok közöm lenne hozzá, de szerintem inkább keríts gyárit. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nehommá lekárpitozd! Nem mintha sok közöm lenne hozzá, de szerintem inkább keríts gyárit. :wink:

Hát közöd annyi van hozzá,hogy adok a véleményedre :wink:

A kárpitozás csak ideiglenes megoldás lenne amíg nincs gyári :roll:

Természetes,hogy gyári burkolatot szeretnék beletenni. 8)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, h nekem van egy 1985-ös 1.3-as Ls Opel Kadettem és foggalmam sincs h hány lóerős. Se a forgalmiban nincs benne, se pedig máshol nincs leírva h hány lovas. Ha valaki esetleg tud kérem segítsen. Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, h nekem van egy 1985-ös 1.3-as Ls Opel Kadettem és foggalmam sincs h hány lóerős. Se a forgalmiban nincs benne, se pedig máshol nincs leírva h hány lovas. Ha valaki esetleg tud kérem segítsen. Előre is köszi.

Forgalmiban elvileg benne van a KW, amit 1,36-al szorozva megkapod a lóerőt. Persze a forgalmiban nekem se jól van benne :P

De ha mondasz motorkódot, akkor pontosabban meg lehet határozni. Elvileg vagy 44kw/60 LE, vagy 55 kw/ 75 LE

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.