Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Végre sikerült elektromos ablakemelőt találnom a Kadettba... Igaz, hogy egyenlőre csak jobb oldalit, de már az is haladás, hogy nem kell áthajlonganom a másik oldalra, ha le akarom húzni az anyós felőli ablakot... Viszont kapcsolót nem kaptam Kadettét, így ideiglenesen (vagy lehet, hogy végleg) egy Ford kapcsoló kerül bele. Lehet még jobb is ez, mert megvilágítható.

Ha valaki esetleg tud egy balos emelőt szóljon...

Köszi,hogy lenyultad előlem a ködlámpa kapcsolót a vaterán. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, na meglett a verda! Lenne pár kérédésem. A középkonzolon csak a ventillátor kapcsolója világít, ez gyárlag ilyen vagy ki van égve az égő? Hogyan lehet szétszedni a középkonzolt, mert pár zörgő alakatrészt ki szeretnék párnázni. Nem tudom mennyi benzin volt benne amikor elhoztam, de az üres tankra figyelmeztető lámpa nem világított, a mutató meg pont a piros jelzése volt. Bele raktam 10 litert és talán 1mm-t mozdul csak a teli felé a muatató ez normális?

THX: Guni

Link to comment
Megosztás:

Sztem pedig elsősorban érzelmek alapján kell autót venni. Meglátni és megszeretni, mert ha később kijönnek a hibái, az ember könnyebben megbocsájtja, és nem utolsó sorban könnyebb választani ha sok van az adott típusból.Sztem a ponyvatetőre és az alváz állapotára kell nagyon figyelni.Előző drága mulatság, utóbbi pedig a kabrióból adódóan életbevágó.

Link to comment
Megosztás:

Na konzol szétszedve, égők kicserélve, de a benzinszintmérő még mindig kérédés. Közben meg már bőven túl jár a sárga csíkon bal oldalról, de még mindig nem jelez az üres tankra figyelmezetetés.

Guni

nincs bennük lámpa. új szintjelző potit kell venni, ha sz...kszik, és szokott...

Link to comment
Megosztás:

Na konzol szétszedve, égők kicserélve, de a benzinszintmérő még mindig kérédés. Közben meg már bőven túl jár a sárga csíkon bal oldalról, de még mindig nem jelez az üres tankra figyelmezetetés.

Guni

Csak a foresmérősbe van visszajelző a simában nincsen.

Link to comment
Megosztás:

El kell menni, meg kell nézni és nem szabad szerelembe esni mert annak nincs jó vége :D

Ez nem igaz. Szerelembe kell esni különben ugyis eladod vagy állandóan szídni fogod. mi asszpnykával mikor megláttuk a mi kis Bocinkat akkor egyből azt mondtuk ez kell és kész. Pedig addig megnéztünk vagy 5öt és volt egy igazán jo vetéjtársa. Viszont ha ezt veszed meg fujasd át más színre mert ez a szín csak a mi Bocinknak lehet. Megértésedet köszönöm. :D

Link to comment
Megosztás:

Viszont ha ezt veszed meg fujasd át más színre mert ez a szín csak a mi Bocinknak lehet. Megértésedet köszönöm. :D

Hát tulajdonképpen június körülre tervezem a vásárlást, de addig is nézegetni kell, hátha jön az igazi.

Festés...utána egy darabig így marad, mert ez egy tényleg gyönyőrű szín (meg hát az anyagiak),

de terveim és álmaim vannak, ami közt a munka végén egy új szín is szerepel. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát tulajdonképpen június körülre tervezem a vásárlást, de addig is nézegetni kell, hátha jön az igazi.

Festés...utána egy darabig így marad, mert ez egy tényleg gyönyőrű szín (meg hát az anyagiak),

de terveim és álmaim vannak, ami közt a munka végén egy új szín is szerepel. :D :D

Hát igen ez a szín nekem is nagyon bejön és nem mindennapi az is tuti. Épp ezért rossz ha látsz még egyet. Bp-n van mégegy és állandóan mondják hogy itt-ott láttam most. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a foresmérősbe van visszajelző a simában nincsen.

Na ezt a saját bőrömön is megtapasztaltam amikor az előbb leállt egy négysávos közepén... :D Még szerencse hogy nem volt nagy a forgalom és a csomagtartóban volt kanábban nafta. :D

Guni

Link to comment
Megosztás:

Ez nem igaz. Szerelembe kell esni különben ugyis eladod vagy állandóan szídni fogod. mi asszpnykával mikor megláttuk a mi kis Bocinkat akkor egyből azt mondtuk ez kell és kész.

Oké de Boci azért elég jó állapotú autó volt már akkor is. Nem is tudom mióta ajánlgattuk...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.