Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Levettem a lököst mert holnap kerékdob takarítás rozsdamarózás,alapozózás és alvázvédelem a terv.

Ezért kellett levenni a kerekeket,hogy letudjam szedni a lököst.

De mivel holnap ugyis megint leszedem a kerekeket ezért nemraktam vissza a felniközepet.

Macisajt!! A kilincs kábé 2 hónapja fehér.(olvass vissza pár oldalt) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez így elég lehangoló tud lenni. Én ezért nem csináltam képeket most a kocsimról.

Ám ha jól láttam, minden elismerés az előző tulajé(hUhuhu... ki lehetett az? :lol: ) (no meg a tiéd), hogy olyan a kocsika ma, mint amilyen! :lol:

Vagyis nagyon jó állapotú. Látszik, hogy van rá figyelve.

Link to comment
Megosztás:

Te ezeket tanultad vagy mi?

Igen tanultam. ;)

Tudod van egy "szép" autóm.

Ami sajnos nem ilyen állapotban került hozzám mint a Kadett és volt időm gyakorolni.

Amúgy nagyon utálom ezt csinálni :lol: és csak magamnak csinálom meg :D másénak neki sem állnék. :D

de a sör jöhet. :lol: (Soproni legyen)

Link to comment
Megosztás:

..Amúgy nagyon utálom ezt csinálni :lol: és csak magamnak csinálom meg :D másénak neki sem állnék. :D

de a sör jöhet. :lol: (Soproni legyen)

Na ezt megértem. Szemét meló, bár én a Vectrát kasztnizás után nem kentem, hanem fújtam. De ennek már egy éve. Ideje lenne megint alámászni. Annyira nem alapos, mint a Kadetted. Szép munka, gratulálok. Asszem példát veszek rólad.
Link to comment
Megosztás:

nyah jóideje nem voltam már itt sem :blink:

de jó híreim vannak: felújítás következik minden értelemben :lol:

Kasznizás: bal elejét lezuztam azt kihuzatni, meg apprób dolgokat megcsináltatás.

Motor csere: 16nz-ről 18E-re

kap majd szép küszöböket, hátsó toldatott, elsőt is ;) egy klafa tető szárnyat

és itt jönn a favoritom: Dupla Kipuff rendszer kerül alá :lol:

majd festés következik: Metál pirosra lesz festetve :P

ablakok sötétitve.

Belső is új dízájnt fog kapni ;)

tehát gyors átalakulás lesz :lol: :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.