Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Zenebutik


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 640
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

"Egyszer, ha majd öreg leszek, veszek két kereket.

Kocsit eszkábálok rá, mások levetett holmiját gyűjtöm.

Végigjárom a kukákat, ha lesz még akkor egyáltalán,

s nem pusztít el mindent szemétzabáló tűz....

...

Azért megvagyok szépen,

megtalálom számításomat...."

Az öreg matematikus dala :(

(Bikini - XX.századi híradó, 1984)

Link to comment
Megosztás:

Zagar!!!!!!!!

Micsoda zenekart találtam a héten! :(

Egy érdekes cikk,a zenekar vezetőjével...

Két kiemelt gondolat,amin érdemes elmorfondírozni:

Egyfelől ragaszkodunk a kézzelfogható adatokhoz, másfelől az önismeretre és boldogságkeresésre komoly ipar épült.

Igen, ahogy jöttem az előbb a villamossal, láttam egy csomó boldogságkereséssel foglalkozó könyv hirdetését. A racionális, nyugati ember úgy látszik rájött, hogy nem elég, ha van dolgozó lány jó autóm, lakásom, jó ruháim, és csak a külsőségekkel definiálom magam. Az új évezred legnagyobb problémája szerintem a hit hiánya és itt nem a vallásra gondolok, bár szerintem Amerika terrorizmus elleni harca - vagy fordítva - is vallásháború.

Az egyedüllétről mit gondolsz?

Nem a szakítást követő egyedüllét foglalkoztat, hanem például amikor valaki észreveszi, hogy a barátai nem is igazából barátok, hanem csak haverok és rájön, hogy erről ő is tehet. Az ember végülis mindig egyedül van. Sokan azért akarnak kapcsolatot, hogy valahogy eltöltsék a szabadidejüket, és a másiktól várják a saját boldogságukat. Úgy gondolkoznak, hogy ha megtalálom az igazit, csak akkor leszek boldog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.