Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Itthon valahogy néha lefagy a CS. (Nagyon nem szomorít el :) )

Na, készen állok a holnapi műszakira (mármint a kocsi). Még egy mosatás van hátra.

17e-t fizettem a szerelőnek. Ebben benne vannak a bemérések (fékpad, gátlók), egy trapézszilent-csere (anyagostól), egy kézifékállítás, és a lámpák beállítása. A poén az egészben, hogy mire hazaértem, kiégett a bal első lámpám :) . Remélem holnap reggel a másik is ki fog :) .

Cserélnem kellett a színezett izzóimat is (rendszám, helyzetjelző). Természetesen a Tacskóban nem lehet kapni normál helyzetjelzőizzót, csak kéket meg zöldet, úgyhogy le kellett kaparnom a régiről a festéket.

Gergolabs-nak hála :D , a sötétített pilácsokat nem kellett lemosnom.

A biztonság kedvéért levettem a szemöldököket is, úgyis már kezdett elengedni a ragasztás.

Erősen gondolkodom azon, hogy a műszaki után belerakatok egy xenont :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nkem csak xenon gázzal töltött égőim vannak,meg jégfehér helyzetjelző ledek. :)

A hagyományos izzószálas halogénizzót akármilyen gázzal töltik (márha egyáltalán mással töltik), az akkor is csak hagyományos marad :) . A fényereje messze elmarad az igazi xenontól.

Amik jobban világítanak a hagyományosak közül, azok a növelt fényerejűek (ebből következőleg csökkentett élettartamúak). Nekem is ilyen volt (van), ami most kiégett, 2006 szeptemberében került bele. Tehát másfél évet bírt.

No meg persze a szabálytalanul nagyobb teljesítményűek az erősebbek :) , ugye Gergő? :D

Link to comment
Megosztás:

A hagyományos izzószálas halogénizzót akármilyen gázzal töltik (márha egyáltalán mással töltik), az akkor is csak hagyományos marad :) . A fényereje messze elmarad az igazi xenontól.

Amik jobban világítanak a hagyományosak közül, azok a növelt fényerejűek (ebből következőleg csökkentett élettartamúak). Nekem is ilyen volt (van), ami most kiégett, 2006 szeptemberében került bele. Tehát másfél évet bírt.

No meg persze a szabálytalanul nagyobb teljesítményűek az erősebbek :) , ugye Gergő? :D

Ahogy mondod! :)

Már itthon vagyok, úgyhogy jöhetsz, amikor ráérsz! Na megvan a műszaki?

Link to comment
Megosztás:

Reszkess Mediterránia, megyek! :)

Kojak! Huszit még nem sikerült elérnem. Igaz most keltem, a tegnapi napot sikerült kihúznom picit, mondjuk hajnali négyig. Ha 1-ig nem érem el, akkor nem Siófok felé megyek, hanem egyenesen Kaposvárra. Így 1/4 5 körül érek oda (16:08-at ír az Elvira, de a MÁV-nak nem hiszek). Matrac, takaró kispárna, pénz felpakolva.

Vasárnap meg lehet, hogy valahogy eljutnék Mediterránia hivatalos megalakuló ülésére is. Ez nagyban függ a "helyzettől". :) Ha olyan lesz a "helyzet", mint BW2-n, akkor szerintem ez a kultúrális esemény ki fog maradni. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.