Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Az szép. Biztos jól elbámészkodott. :angry:

Okosságot nem tudok, szerencsére nincs gyakorlatom ebben a dologban. Ilyeneket szoktak, hogy kell az autó a munkádhoz és fizetik a bérleti díjat amíg el nem készül, de szerintem kori ezeket jobban tudja, volt neki is a közelmúltban sztorija sajnos. Gondolom a Zsolti is tud valamit mondani.

A hátsó részt talán könnyebb helyrepofozni mintha az eleje törött volna, így előbb elkészülhet.

Sajnálom, hogy így jártál, ezek nem jó hírek.

Majd utánajárunk a dolgoknak.

Oda a tuti gyári vonóhorgom?? :S

Remélem nem.

Erőlködés nélkül levettem, nem látszik rajta sérülés.

De biztosat csak akkor lehet mondani, ha szét lesz szedve.

Link to comment
Megosztás:

Az szép. Biztos jól elbámészkodott. :angry:

Okosságot nem tudok, szerencsére nincs gyakorlatom ebben a dologban. Ilyeneket szoktak, hogy kell az autó a munkádhoz és fizetik a bérleti díjat amíg el nem készül, de szerintem kori ezeket jobban tudja, volt neki is a közelmúltban sztorija sajnos. Gondolom a Zsolti is tud valamit mondani.

A hátsó részt talán könnyebb helyrepofozni mintha az eleje törött volna, így előbb elkészülhet.

Sajnálom, hogy így jártál, ezek nem jó hírek.

Majd kiírja, mint Kori, hogy sposored by Corsa :-)

De persze ez csak vicc, sajnálom a dolgot. A télen én is megtörtem az Omegát, azóta is úgy van, bár járok vele.

Link to comment
Megosztás:

Ma volt a kárbecslő, konkrétumot nem mondott. Még ki kell számítania a javítás várható költségeit. Mivel a vonóhorog rögzítési pontjánál nem látható sérülés, valószínűleg nem lesz gazdasági totálkár.

Ami eddig biztos: csomiajtócsere + fényezés, lökhárítócsere + fényezés, rendszámtábla javítás, + munkadíjak, a vonóhorgot meg a kipuffot még meg kell nézni.

Kell keresnem egy szakit, aki bevállalja a melót. Remélem olcsóbban vállalja, mint amennyit adnak a javításra. Ennek mondjuk nagy a valószínűsége, mert Opel Penthe-s árakkal, új alkatrészekkel számolnak... Nekem meg jó lesz a bontott cucc is, garázsban javítva...

Engem megint kísért a kabrió.

http://suchen.mobile...as46-1_c02_4202

Kellett nekem megint rákeresni. Már az ürgével is beszéltem.

Nem rossz ;)

Legalább, mindjárt lehet az íveket is megcsinálni.

Meg küszöböt, meg ki tudja (mondjuk a Zsolti sejti) még mit...

Norbi, részvétem, ha segi kell innen északról, akkor szólj!!!

Köszi! ;)

Szoktál errefelé járni?

Link to comment
Megosztás:

Aki tud, légyszi segítsen!

10 óra folyamatos költöztetés után (őrült sógor sok cucca a harmadik emeletről utánfutóra fel utána egy kegyetlen emelkedőn egyesben felhúz)rohadtul elfáradtam és

kihagyott a figyelmem: a magas fűben tolatás közben a kölcsönkért utánfutót nekivertem a saját gépemnek.

Az utánfutónál a lámpabúra REPEDT SZÉT, a verdámon meg lejött picit a fény de az utóbbi aggaszt kevésbé.

Kölcsönkért dolgot illő épen visszaadni.

EZT a lámpatípust keresem meg azt lenne jó tudni, hogy milyen szofita izzó való bele (12V az oké csak hány W)

K_p0074_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szeretném megjavíttatni, de minél gyorsabban.

A jutalom nem marad el (belépek az OPELKLUBBA! minimum.)

Módosítva : webshark
Link to comment
Megosztás:

Omegásokat kérdezném, hogy van valami trükkje vagy buktatója a motorháztető teleszkóp cseréjének? Tegnap megjött faternak az új, de nem akarok csak így nekiesni.

Ha kiszeded az egyiket, fogd a tetőt, mert a fejedre esik :) Amúgy semmi különös nincs a cserében.

Link to comment
Megosztás:

Ma volt a kárbecslő, konkrétumot nem mondott. Még ki kell számítania a javítás várható költségeit. Mivel a vonóhorog rögzítési pontjánál nem látható sérülés, valószínűleg nem lesz gazdasági totálkár.

Ami eddig biztos: csomiajtócsere + fényezés, lökhárítócsere + fényezés, rendszámtábla javítás, + munkadíjak, a vonóhorgot meg a kipuffot még meg kell nézni.

Kell keresnem egy szakit, aki bevállalja a melót. Remélem olcsóbban vállalja, mint amennyit adnak a javításra. Ennek mondjuk nagy a valószínűsége, mert Opel Penthe-s árakkal, új alkatrészekkel számolnak... Nekem meg jó lesz a bontott cucc is, garázsban javítva...

Nem rossz ;)

Meg küszöböt, meg ki tudja (mondjuk a Zsolti sejti) még mit...

?

hijjá fel !

megoldok itt mindent és nem fog fájni sem annyira.

van fényezőm,meg lakatyosom is !

(a vonóhorog meg ötösre vizsgázott.... kár érte ha baja lett .... )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.