Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

MI AZ OLCSOÓ? SZTEM VEGYEÉL EGY HASZNAÁLT, DE JOÓ AÁLLAPOTUÚ SAMSUNG GALAXY S-T VAGY EGY HTC DESIRE HD-T. EÉS NEM OKOSTELEFON, HANEM RAÁDIO ROMMAL EÉS HARDVERREL ELLAÁTOTT PDA, CSAK EZ NEM OLYAN DIVATOS MEGNEVEZEÉS.

LAÁTOM MAÁR MOST MEGY A KEÉNYEZTETEÉS :)

Link to comment
Megosztás:

MI AZ OLCSOÓ? SZTEM VEGYEÉL EGY HASZNAÁLT, DE JOÓ AÁLLAPOTUÚ SAMSUNG GALAXY S-T VAGY EGY HTC DESIRE HD-T. EÉS NEM OKOSTELEFON, HANEM RAÁDIO ROMMAL EÉS HARDVERREL ELLAÁTOTT PDA, CSAK EZ NEM OLYAN DIVATOS MEGNEVEZEÉS.

LAÁTOM MAÁR MOST MEGY A KEÉNYEZTETEÉS :)

Ha nem akar sokat költeni, akkor ZTE Skate. Nekem az van és teljesen hibátlan.

Link to comment
Megosztás:

Megpróbálok hozzájutni valami flottás kedvezményhez, mert még az 50k-t is sajnálom rá, nem ám a 100-at... Szerintem nekem bőven elég lenne a ZTE, a játék, meg a filmnézés teljesen hidegen hagy.

Ilyen "okostelefont" használtan nem szívesen vennék, mert utána könnyen szívás lehet belőle. Esetleg megbízható ismerőstől.

Link to comment
Megosztás:

Megpróbálok hozzájutni valami flottás kedvezményhez, mert még az 50k-t is sajnálom rá, nem ám a 100-at... Szerintem nekem bőven elég lenne a ZTE, a játék, meg a filmnézés teljesen hidegen hagy.

Ilyen "okostelefont" használtan nem szívesen vennék, mert utána könnyen szívás lehet belőle. Esetleg megbízható ismerőstől.

Te tudod, de biztos nem vennék alap v középkategóriás PDAt. A Galaxy S és a Desire HD használtan 40-50e körül volt.

Link to comment
Megosztás:

Te tudod, de biztos nem vennék alap v középkategóriás PDAt.

És mé? :goofy: ;)

Mihő kő a felső kategória? Mivel tud többet a gyengébbnél?

A hosszú magánhangzók elé berak egy rövidet is, meg nem enged átváltani kisbetűre? :evilgrin:

Amúgy mi van a ragaccsal, amit tegnap említettél?

Csak mert holnap 14 órakor lekoccanok a melóhelyről, esetleg beugorhatok megvenni. Viszont szombaton délelőtt indulunk vidékre, és lehet, hogy csak a következő hét vasárnapján jövünk haza... :huh:

Link to comment
Megosztás:

És mé? :goofy: ;)

Mihő kő a felső kategória? Mivel tud többet a gyengébbnél?

A hosszú magánhangzók elé berak egy rövidet is, meg nem enged átváltani kisbetűre? :evilgrin:

Amúgy mi van a ragaccsal, amit tegnap említettél?

Csak mert holnap 14 órakor lekoccanok a melóhelyről, esetleg beugorhatok megvenni. Viszont szombaton délelőtt indulunk vidékre, és lehet, hogy csak a következő hét vasárnapján jövünk haza... :huh:

Ma beugrunk Peécsre, eés elhozom a ragasztoót, de azeért koöszi. Pl abban jobb egy reégebbi csuúcs, hogy toöbb memoória van benne, esetleg jobb a kijelzoö, raáadaásul nagyobb is, igeényesebb anyagokboól van összerakva, de lehet, hogy a processzora is gyorsabb. De mindenki doöntse el mi a fontosabb. Amuúgy a HTC 2 eév garit ad, tehaát van eseély hasznaáltban is garisat venni.

Link to comment
Megosztás:

Na, most, hogy olvastam a kérdést:

"KÉP HELYE"

Szenvedünk a kis szarossal, mert igencsak hasfájós, a kedvenc helye a képen látható hordozókendő...

A Caravan még pihenőpályán van (a telken parkol a "garázsban"), néha felnyergeljük, ha sok a cumó. Most hétvégén is felmálházzuk szegényt.

ebben a melegben anno pl. mi is szenvedtünk a lányommal . uhh. sokat nem aludtam arra biztosan emlékszem . Módosítva : ivannorbi
Az idézetből a kép törölve
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

ebben a melegben anno pl. mi is szenvedtünk a lányommal . uhh. sokat nem aludtam arra biztosan emlékszem .

Bammeg, nem tudok linket csinálni a képből!!!

Lehet, fel kell mondanom. (Rühellem ezt az új fórumot, nincs kedvem megszokni... Nektek bejön?)

...

A Caravan még pihenőpályán van (a telken parkol a "garázsban"), néha felnyergeljük, ha sok a cumó. Most hétvégén is felmálházzuk szegényt.

Na, besértődött a kocsi, hogy rendszeresen megcsalom egy kis "gyösz"-szel (jelentését a Zsoltitól kérdezzétek).

Vasárnap este Fonyódról hazafelé jövet 23 órakor, a rajttól 30 km-re felforrt a víz, mert elpisilt a hűtővizem a fűtéscsőnél. Úgyhogy hívtam az apóst, hogy jöjjenek utánam, hozzanak sok vizet, és visszamentünk. Másnap reggel sikerült orvosolni a hibát, szerencsére a csonknál volt a lyuk, sikerült a csövet jó 4 centivel jobban rátolni a csonkra, így a bilincsen túlra került a lyuk.

Úgyhogy lassan cserélnem kellene a hűtő-fűtő rendszer csöveit is, ha nem szeretnék megint így járni... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az Omegával már eljátszottam, hogy az összes vízcsövet leszedtem, mert sorra durrantak el. Kb a felét cserélni kellett, mert belül elkezdett szétnyílni. Érdekes, hogy a Rekordon a hűtőre menő felső cső kivételével még egyet sem kellett cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Óriási segítségre van szükségem! Kellene nekem az Agilaba első ködlámpa kapcsoló! Ugyan az mint az Astraé, csak nagyon kellene mert megadta magát ez a kis k....va kapcsoló! Az Astraban már bírja 20 éve, milyen érdekes.

Segítsetek nekem legyetek szívesek ha kell elmegyek érte!

Előre is köszönöm! :)

Link to comment
Megosztás:

Az Omegával már eljátszottam, hogy az összes vízcsövet leszedtem, mert sorra durrantak el. Kb a felét cserélni kellett, mert belül elkezdett szétnyílni. Érdekes, hogy a Rekordon a hűtőre menő felső cső kivételével még egyet sem kellett cserélni.

meeee a Rekordia még verda ! gép! :D :P

ómegában ha volt már olajhűtő probléma akkor rendre pukkannak el idő után az olajjal itatott gumi csövek. de igaz ez bármilyen autóra.

meg kissé alul hűtött az a motortér.

Január megfelel? :evilgrin:

Az lehetséges, hogy a szutyokban nincs pollenszűrő? :goofy:

van olyan hogy nincsen ! de azért lehet találnék benne :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sajnos nem nagyon voltam gépközelben a héten, mert a telken meresztettem a seggem a medencében :icon10: .

Ha megcsörrentettél volna, akkor meginvitáltalak volna egy kis hűsölésre a diófa árnyékába, a 28 fokos vízbe ;)

Ki lehetett bírni :D

:-D

Intettem vasárnap a Paulus előtt, pont szembe jöttél.

Ez a 40 fok nagyon kikészített. 30 fokban kellett aludnom....

Amúgy sajnos túl feszített volt a tempó a 7végén.

Link to comment
Megosztás:

:-D

Intettem vasárnap a Paulus előtt, pont szembe jöttél.

Ez a 40 fok nagyon kikészített. 30 fokban kellett aludnom....

Amúgy sajnos túl feszített volt a tempó a 7végén.

Sajnos nincs ráállva a szemem a Toyota-ra, meg a Paulus környékén nem is az autókra kell figyelni :evilgrin:

Éjszakánként én is kint aludtam az udvaron, hol a napozóágyon (holdazóágyként is funkcionál), hol az új hintaágyon :icon10:

Link to comment
Megosztás:

Hű, hát én nem is tudom hol vannak. De utánanézek.

Más: Nem hozunk létre fészbúkon egy "Mediterrán Opel Klub" csoportot? Ott azért határozottabban jelen van mindenki, szerintem jobb lenne. Ez a fórum olyan kihalt, ott szerintem jobban ápolnánk a kapcsolatot. Vélemény?

Sok boldog szülinapot Lomha Úr. ;)

Az FB-t meg tudjuk beszélni akár Lánycsókon is, mindjárt itt lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hű, hát én nem is tudom hol vannak. De utánanézek.

Más: Nem hozunk létre fészbúkon egy "Mediterrán Opel Klub" csoportot? Ott azért határozottabban jelen van mindenki, szerintem jobb lenne. Ez a fórum olyan kihalt, ott szerintem jobban ápolnánk a kapcsolatot. Vélemény?

Nekem nincsenek képeim, ezért nem is írtam...

Bomlasztod a csapatot, "Te nem klubtag"?! ;) Amúgy nem rossz ötlet, bár így a fórumunknak végleg lőttek... <_<

Sok boldogságot, hogy végre betöltötted a 18-at, így már vehetsz cigit az Interspar-ban! :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

...

Bomlasztod a csapatot, "Te nem klubtag"?! ;) Amúgy nem rossz ötlet, bár így a fórumunknak végleg lőttek... <_<

...

Nincs itt mit bomlasztani. ;) Nem emlékszem, hogy az utóbbi pár évben belépett volna valaki ide. :rolleyes: Pedig nem tudja mit hagy ki, jó ez a kis csapat. :wub: De ebben a mai érdekorientált világban ... na de ezért nem is kezdtem bele az előbb, majd dumálhatunk róla koriéknál.

Ha lesz FB, azután is lehet itt bármit megbeszélni, néha egyszerűbb is ide írni. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.