Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

lehet kedvezményt adó partner. Egy együttműködésit aláírni vele, hogy mit ad(15%-tól mondjuk felfelé) kedvezményben, klubtagoknak, és mondjuk kirakjuk a MOTE kedvezméynekbe őket, meg esetleg a Mediterrán honlapjára(amint megalakultok, és elkészül :) )

Lehet még úgy is, hogy ezen felül fizet mondjuk egy támogatói kártyát (10000) de ezt kevesen válallják be.

Na igen. Támogatónak sem rosszak a cégek. helyi szinten viszont nektek a kedvezmények kellenek, illetve ha csináltok mondjuk egy talit, akkor szponzornak.

igen .

nem egyszerü dolgok ezek ... de ha úgy alakul akkor rágyúrok .

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon jó lesz :) :) , talán annyit módosítanék rajta, hogy a tiszteletbeli tagunkat a végére raknám (hacsak nem valami etikett szabályzat miatt került előre :) ).

12 példány kellene belőle (alapító tagok + MOTE), esetleg 1-2 tartalék sem ártana.

Kojak-kal szombaton aláíratjuk náluk (ha még mindig nem biztos a vasárnapi találkozóban), én meg szombaton este, vagy vasárnap a tali előtt megpróbálom Gyurka-val aláíratni őket. A többiek pedig majd Mohácson :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nagyon jó lesz :) :lol: , talán annyit módosítanék rajta, hogy a tiszteletbeli tagunkat a végére raknám (hacsak nem valami etikett szabályzat miatt került előre :) ).

12 példány kellene belőle (alapító tagok + MOTE), esetleg 1-2 tartalék sem ártana.

Kojak-kal szombaton aláíratjuk náluk (ha még mindig nem biztos a vasárnapi találkozóban), én meg szombaton este, vagy vasárnap a tali előtt megpróbálom Gyurka-val aláíratni őket. A többiek pedig majd Mohácson :D

Nem fogtok ám csak úgy aláírtani velem akármit... :) :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kori!

A régi számaidat akkor törölhetem? Volt már kettő. Ez a harmadik.

Igen. Azok közül már egyik sem él. Csak pannonnak van térereje, így azt kellett vennem. Számhordozás pedig bonyolult lett volna, mert most céges előfizetésem lett.

Link to comment
Megosztás:

vasárnap égész nap a kocsit fogom tisztítani :) .

Remélem nem fog esni az eső,mert kb fél napos melómnak lőttek.

Azonkívűl esőben nem túl jó fényképezni. Mindenkinek tiszta lesz a kocsija?

Akinek nem annak kitalálunk valami büntit. :) (eső esetén a kosz elnézhető)

Link to comment
Megosztás:

vasárnap égész nap a kocsit fogom tisztítani :) .

Remélem nem fog esni az eső,mert kb fél napos melómnak lőttek.

Azonkívűl esőben nem túl jó fényképezni. Mindenkinek tiszta lesz a kocsija?

Akinek nem annak kitalálunk valami büntit. :) (eső esetén a kosz elnézhető)

Sajnos csak 7főre kaptam időpontot az autókozmetikába, úgyhogy én koszos kocsival megyek sajna. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.