Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Valódi nevem Steinbrunner Tibor, de mindenki Lomhának szólít és szeretném ha ez így is maradna!Nem szeretem a saját nevem.Amúgy onnan a Lomha, hogy volt egy X20SE B Omegám és az...szerintem nem kell részleteznem. :)

Oké, részemről maradsz Lomha! :)

Most legalább megvagy az iWiW-en is! :)

Milyen egzotikus állatot tartasz?

Link to comment
Megosztás:

Aki megnézte az ajándékot, mehetünk hörpinteni a Nyuvasztott Hercegbe is. :lol: :)

Én csak bele-bele néztem a dvd-be, de sehol nem volt benne MV6-os Omega, úgyhogy végülis nem néztem meg :) . De amúgy miért is kaptuk pont ezt a filmet? Erre még nem sikerült rájönnöm :) . Ez lett elkobozva a piacon? :D

Link to comment
Megosztás:

Én csak bele-bele néztem a dvd-be, de sehol nem volt benne MV6-os Omega, úgyhogy végülis nem néztem meg :) . De amúgy miért is kaptuk pont ezt a filmet? Erre még nem sikerült rájönnöm :) . Ez lett elkobozva a piacon? :lol:

Szerintem jó volt a film, csak az a baj, hogy a hangja szar. És ha megy a zene, nem lehet hallani alatta a szöveget. Úgyhogy a film felét nem hallottuk.

Bár most belegondolok, a feliratot rá kellett volna tenni. :) :D

:lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.