Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

És ha szürke háttérrel lenne? sárga betűkkel?

Ma voltam babuval Jakab Gyulánál kedvezményt intézni a klubtagoknak. A végeredmény egységes 10 % lett. Aki ismeri az árait, a valóságban kb 15-20%-ot jelent. Hogy pontposan mikortól él még megírom.

Link to comment
Megosztás:

Végre van zöldkártyám. 193e km után is simán hozza a gyári értékeket. A poén, hogy az AGR le van zárva, a katalizátorok pedig még a gyáriak.

A távirányítót a Penthénél sem tudták ráprogramozni. A baj az, hogy nem mertek megesküdni, hogyha veszek egy újat azt rá tudják tanítani.

Jó volt kicsit Norbival meetingelni. Az egyforintosokat lassan vasúttal kell elküldeni :)

Link to comment
Megosztás:

Végre van zöldkártyám. 193e km után is simán hozza a gyári értékeket. A poén, hogy az AGR le van zárva, a katalizátorok pedig még a gyáriak.

A távirányítót a Penthénél sem tudták ráprogramozni. A baj az, hogy nem mertek megesküdni, hogyha veszek egy újat azt rá tudják tanítani.

Jó volt kicsit Norbival meetingelni. Az egyforintosokat lassan vasúttal kell elküldeni :)

Az enyémbe óra szerint 315 ezer van katalizátorom nincs :) És foggalmam sincs milyen lessz a CO értékem :)

Link to comment
Megosztás:

Végre van zöldkártyám. 193e km után is simán hozza a gyári értékeket. A poén, hogy az AGR le van zárva, a katalizátorok pedig még a gyáriak.

A távirányítót a Penthénél sem tudták ráprogramozni. A baj az, hogy nem mertek megesküdni, hogyha veszek egy újat azt rá tudják tanítani.

Jó volt kicsit Norbival meetingelni. Az egyforintosokat lassan vasúttal kell elküldeni :)

Gergő jön Győrbe pénteken. Én szombaton viszem az itteni aprót Gabinak, ha gondoljátok, küldjétek el.

Link to comment
Megosztás:

Kék háttérrel kicsit szerintem finomabban kellene bánni. Kukucs avatarom alá, és mi van ráírva? Ugyanez az adminoknál is. :) Nem azt mondom, hogy stipi-stopi, egy, kettő, három, de szerintem a kék szín le van foglalózva. Bár nem mondom biztosra.

Csatlakoznék Sanyihoz, hogy icipicit a kékkel óvatosan. :D

Vagy ha kék, akkor kérjük átszerkeszteni a fórum összes ilyen kisképét. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Srácok, figyu! Van egy olyan szabály, hogy képpel nem idézünk. De mivel most alakultatok hivatalosan, és épp logót kerestek, így egyezzünk ki abban, hogy csak azt a logót fogjátok ismételni, ami épp tetszik. Mondjuk a láthatóság kedvéért, mert így legalább összehasonlítható könnyen a most alkalmazottal. De légyszi tényleg csak azt, amelyik tetszik (mint ahogy Norbi az előbb). Ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.