Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

hát nekem megvan a régi e.tetöablak mocim!!müködni mükszik csak nekem nem huzta ki a tetöablakot!!!valszeg a szerkezet rossz és nem a moci!!!de nemtom!!már megvan az uj!!ugyhogy nekem a régire nemhiszem hogy szükségem lesz!!!kompletten cserélem az egész tetöablakot!!!! :D

Hegesszük le a pi*ba! Csak a baj van vele mindig. :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyi sületlenséget, amit ti itt összehordtatok. :D

A felvételi vizsga nem kimondottan a mennyiségre fog vonatkozni, mert abban babu nem vmi jó, hanem mennyi idő alatt sikerül betermelni.

A fórumlakót, ha jól eml bizonyos mennyiségü hozzászólás után lehet csak átirni.

Link to comment
Megosztás:

Miért, az enyémek nyugton voltak a múltkor?

Igen. Kifejezetten. Mint két kiskatona. :D

No problem, majd rendezik őt az enyémek. :D

ui. Nem fogják bántani, nem kell félni. :D

Pedig lehet, hogy elkelne neki egy jó kis verés :D. Mi már hiába fenyegetjük. Már van neki egy okoska botocskája is :D

Link to comment
Megosztás:

Az azért jobban fekszik! :D

Addig jó, amíg nem próbálok ki valami harapósabb kocsit. Úgyhogy csakazértse ülök be Xray és Kori kocsijába! :D

Norbi azért hozzáteszem egy Mv6 látványosabban megy mint egy 2000ccm soros végremindenképp gyorsulást azt nemtudom! De aki dízeles az majdnem 100% hogy az is marad :D De most majd jössz egy körre a családnak meghagyod a 1.7 TD-t te megveszel egy 20XE-t magadnak :D Egyébként , mihelyt meglessz rá az anyagi forrás az én GSI-m be is MV6 os moci fog dübörögni :D :rolleyes::D

Link to comment
Megosztás:

Első lépésben be kell kerülnöd a Mediterrán Opel Club-ba (komoly felvételi vizsgát kell tenni), majd írnod kell magadról, illetve az autódról néhány sort. Az irományt el kell küldeni Xray-nek. De ez csak a lusta embereknek nagy áldozat, akiknek szájmenésük van, azoknak nem. :D

No fene, hát ha be lehet is bekerülni, akkor be is szeretnék: 1:Állok elibe a fővételinek; 2:a kérdés, hogy mivelhogy én Fejér megyei-Dunaújvárosi vagyok, van lehetőségem bekerülni e Mediterrán-Társaságba? Azon kívül, hogy MOTE-tag lennék? Vagy mindezen kérdéseket Xray-Fővezírnek kellene feltennem?

Link to comment
Megosztás:

No fene, hát ha be lehet is bekerülni, akkor be is szeretnék: 1:Állok elibe a fővételinek; 2:a kérdés, hogy mivelhogy én Fejér megyei-Dunaújvárosi vagyok, van lehetőségem bekerülni e Mediterrán-Társaságba? Azon kívül, hogy MOTE-tag lennék? Vagy mindezen kérdéseket Xray-Fővezírnek kellene feltennem?

Kori a góré meg Norbi éncsak a webet szerkesztem :D De van tag aki tiszteletbeli Győrből, sztem Dunaújváros sem problem :D

Link to comment
Megosztás:

No fene, hát ha be lehet is bekerülni, akkor be is szeretnék: 1:Állok elibe a fővételinek; 2:a kérdés, hogy mivelhogy én Fejér megyei-Dunaújvárosi vagyok, van lehetőségem bekerülni e Mediterrán-Társaságba? Azon kívül, hogy MOTE-tag lennék? Vagy mindezen kérdéseket Xray-Fővezírnek kellene feltennem?

1. Én sem a Mediterrán régióban élek. :D

2. Kori a fővezír. :D

3. Sztem a tiszteletbeli tagságnak semmi akadálya nincs. :D

Link to comment
Megosztás:

No fene, hát ha be lehet is bekerülni, akkor be is szeretnék: 1:Állok elibe a fővételinek; 2:a kérdés, hogy mivelhogy én Fejér megyei-Dunaújvárosi vagyok, van lehetőségem bekerülni e Mediterrán-Társaságba? Azon kívül, hogy MOTE-tag lennék? Vagy mindezen kérdéseket Xray-Fővezírnek kellene feltennem?

Persze hogy lehet, ha inkább ide szeretnél tartozni, mint a saját régiódba. Szerintem semmi akadálya. Ennek mondjuk az a következménye, hogy az esetleges helyi összejövetelekre messzebbről kell jönnöd. Persze ez sem kötelező. Sokan többnyire csak fórumoznak (vagy még azt se), mégis tartoznak valahova.

Link to comment
Megosztás:

Persze hogy lehet, ha inkább ide szeretnél tartozni, mint a saját régiódba. Szerintem semmi akadálya. Ennek mondjuk az a következménye, hogy az esetleges helyi összejövetelekre messzebbről kell jönnöd. Persze ez sem kötelező. Sokan többnyire csak fórumoznak (vagy még azt se), mégis tartoznak valahova.

Köszönöm a válaszokat, lépni fogok az ügy/em/ben. Haligali!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.