Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Hány napra mennénk vagy hogyan lenne?Nyilván sátor+sör, más nem kell.Kaja sem kell, hiszen lesz sör. :D Norbi, ha már tudod a tervet szólj és akkor feliratkozunk.

Ejj, de be vagy indulva! :D

Ha megyek, akkor csak két napra, nyilván péntek-szombat, hogy együtt legyen a " :D Klub" :D

Nekem valószínűleg a kocsi lesz a fekhelyem, de ha kell, tudok hozni egy nagy sátrat is.

Most azt mondom, hogy 80% az esély arra, hogy megyek.

Link to comment
Megosztás:

Ejj, de be vagy indulva! :D

Ha megyek, akkor csak két napra, nyilván péntek-szombat, hogy együtt legyen a ":D Klub" :D

Nekem valószínűleg a kocsi lesz a fekhelyem, de ha kell, tudok hozni egy nagy sátrat is.

Most azt mondom, hogy 80% az esély arra, hogy megyek.

Jólvan, majd megtárgyaljuk. Sátor meg ilyenek vannak nekem, motoros voltam vagy mi a szösz. :D

Link to comment
Megosztás:

Küldtem Xray-nek képeket az utolsó taliról, feltette a weboldalra.

Köszi Xray. :D

Igazán nincs mit én köszi hogy küldtél :D Aki bevan regelve , vagyis mindenki már az adokveszeket használhaztátok nyugodttan, akinek van valami amit eladna!

Ha a kategóriákat kevésnek tartjátok és van amit hiányoltok PÜ ben jelezzétek! A galériához is mindenki hozzáfog férni,mivel nem lehet korlátozni hogy csak a sajátotokhoz férjetek hozzá, így mivel tudom hogy a társaság rendes és kultúrált , csak a saját neve alatt tölti fel a további képeket, de majd egy kis leírás lessz ahhoz is hogy mi merre :D

Link to comment
Megosztás:

ma mentem barátnömér pécsre kertvárosba a melinda utcába és ott parkolt egy elég csinos zöld f astra!szép elsö lökös stb.!eddig még nemnagyon láttam ott!le akartam fényképezni de a telefonom pont elkezdett merülni és akkor már nem enged fényképezni!!féluton hazafele eszembe jutott hogy b*meg nálam van a fényképezögépem!!grrrrr!pech :D :D

Link to comment
Megosztás:

ma mentem barátnömér pécsre kertvárosba a melinda utcába és ott parkolt egy elég csinos zöld f astra!szép elsö lökös stb.!eddig még nemnagyon láttam ott!le akartam fényképezni de a telefonom pont elkezdett merülni és akkor már nem enged fényképezni!!féluton hazafele eszembe jutott hogy b*meg nálam van a fényképezögépem!!grrrrr!pech :D :D

Elgurult reggel a gyógyszered mi? :D

Link to comment
Megosztás:

ma mentem barátnömér pécsre kertvárosba a melinda utcába és ott parkolt egy elég csinos zöld f astra!szép elsö lökös stb.!eddig még nemnagyon láttam ott!le akartam fényképezni de a telefonom pont elkezdett merülni és akkor már nem enged fényképezni!!féluton hazafele eszembe jutott hogy b*meg nálam van a fényképezögépem!!grrrrr!pech :D :D

feledékenységgel kezdődött nálam is :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.