Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Ja... Sziasztok ! :D

Kicsit el voltam havazva az utóbbi időben, múlt hétvégén pedig a "zöld szörnyeteget" tisztogattam, ápolgattam a tél után. :D

Többet maszek hátsó kipufogót sem veszek, már eredetileg a festés alatt is rozsdás volt a lemez. :D Tele is volt a puttonyom mire végeztem vele. Így a termosztát, fagyálló, vezérműszíj csere még várat magára, de majd erre is sort kerítek.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg Xray, hogy áll a video projekt?

TIU téged is lehet látni??? :D :D

Hát mivel rengeteg kép érkezett, attól aki még nemküldött (PL tesemküldtél még,sem azt hogy hogy és miért Opel és mivel nemszereted a zöldszínt de zöld Astrád van :D ) így a bőség zavarában azt semtudom melyik képet hova tegyem be szal nagyon nehéz dolgom van! :D De majd talin mesélek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

TIU téged is lehet látni??? :D :D

Hát mivel rengeteg kép érkezett, attól aki még nemküldött (PL tesemküldtél még,sem azt hogy hogy és miért Opel és mivel nemszereted a zöldszínt de zöld Astrád van :D ) így a bőség zavarában azt semtudom melyik képet hova tegyem be szal nagyon nehéz dolgom van! :P De majd talin mesélek! ;)

Azért ennek a zöld színnek története van lehet, hogy nem is zöld, csak mi látjuk annak. :D

Az Opel színkódja: Z 283 a javító stiften "nautilus blue" a felirat.

A forgalmiban eredetileg e.türkiz volt írva (mint megtudtam ennek jelentése: erős türkiz) :D

Átiratás utántól a szín: 06 kék (azt mondták ez az új EU szabványnak megfelelő szín)

Ettől függetlenül még nem sikerült az autóra úgy ráesni a fénynek, hogy kéknek lássam. :lol:

Esetleg neon fényben..., egyszer a Zasszony (by Norbi) úgy látta. :D

Link to comment
Megosztás:

Megcsinálod a kadettot, vagy inkább lepasszolod nekem a feújításra szoruló motorodat olcsón???? :D :lol: :D :D :D :D :D

Olyan gyorsan felejtsd el azt a motort, hogy a nyomában kigyulladjanak az idegpályáid!Ha nem is csinálom meg a kocsit, a motort nem adom el. :P ;) Túl sokban van az a "felújításra szoruló" ahhoz.

Link to comment
Megosztás:

Elhiszik azok, csak kérnek egy KPM szemléről papírt, ahol igazolják a színcserédet. Egy darabig kiadhatták a vizsgaállomások, aztán nem kellett, most meg csak KPM-mel lehet.

Szedd le a valamelyik kasztni elemet és vidd fő nekik hogy ilyen színű és jegyezzék be, lenne ám ováció :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.