Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Azthittem megmondom neked őszintén hogy megcsinállod a kadit!!! És akkor legalább lessz mégegy GSI a szekcióban és mennyire faja lessz! Erre jössz a Kocka speedsterrel! :lol: :sowwy: Semmitse vegyél hitelre!!! :lol:

Annyit szoptam a Kadettal(talán saját hibámból), hogy belecsömörlöttem!Arra én már nem költök 1 forintot se.Különben is ha GSi nincs is, Astra van elég! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem mirage korival nem véletlen vagyunk 13 éve a legjobb barátok.Ezt az sms-t kaptam tőle az előbb, kicsit ismer a srác:

"Úgy kúrjá be, hogy holnap 2 körül megyünk az Expo Centerbe! Csókoltatlak!" :sowwy: :lol: :lol:

Holnap az Expo Centerben Pécsen Autó-Motor show, aki akar csatlakozzék hozzánk!Mi is csak ma este tudtuk meg!

Link to comment
Megosztás:

Ez még közel sem 100%, de nagyon szeretném ha összejönne!Most nagyon ráteszem magam a témára, elkezdek veszettül spórolni, hogy minél nagyobb önrésszel mehessek bele a dologba.

Nono :sowwy:

Most már azt kell venned, vagy életed végéig azt fogod hallagatni : jahhhh...persze....mint amikor beígérted a Speedster-t :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy rinyálsz mintha tőled kérnék rá pénzt. :lol: Most igazából mi a bajod?Az, hogy Speedstert akarok vagy az, hogy hitelre akarom?Azt hittem azt fogjátok mondani, hogy "hajrá, mi veled vagyunk", ehelyett ezt kapom.De esküszöm ha 1.4-es G Astra Classicot szeretnék hitelre az senkinek nem lenne érdekes.

Én azt mondtam : Hát akkor Speedterre fel :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy rinyálsz mintha tőled kérnék rá pénzt. :lol: Most igazából mi a bajod?Az, hogy Speedstert akarok vagy az, hogy hitelre akarom?Azt hittem azt fogjátok mondani, hogy "hajrá, mi veled vagyunk", ehelyett ezt kapom.De esküszöm ha 1.4-es G Astra Classicot szeretnék hitelre az senkinek nem lenne érdekes.

Szerintem :sowwy: vagy. ÉN is azt mondom, hogy nem vennék hitelt autóra. De én veled vagyok, hajrá előre, fel keletre. Szeritnem gyűjtsél össze minnél több saját lóvét. Aztán vegyél ami tetszik. :lol: :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem :lol: vagy. ÉN is azt mondom, hogy nem vennék hitelt autóra. De én veled vagyok, hajrá előre, fel keletre. Szeritnem gyűjtsél össze minnél több saját lóvét. Aztán vegyél ami tetszik. :lol: :lol: :P :lol:

Köszönöm barátom, igyekszem így cselekedni. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Hát ahogy nézem, az eső szakad és a pikniknek lőttek.

Ma hajnalban láttam 2 trailert, ami naggyon durca autókat szállított. Gondolkoztam is, hogy hova szállítják ezeket az éccaka leple alatt, ill. hogy megállítom őket és megyek 1 kört mindegyikkel.

Hát most már tudod, hova vitték őket! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.