Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Hali, B)

Kellene nekem egy kis segitseg. Itt Dombovar környeken keresnek valami szakit. Van valakinek erre ismeröse vagy tapasztalata hogy hova lehetne vinni megnezetni a vectrat?

Valami megbizhato szerelö kellene. Esetleg Szekszard vagy Kaposvar környeke.

Hát attól függ mi van vele!Kedves Kojak klubtársunk kaposvári féle, ő biztod tud valamit segíteni!Meg ő ért is hozzá(C20NE-hez főleg), lehet, hogy ő is bevállalja.Ha lejön hozzám délután akkor megemlítem neki.Ha netán nem, akkor meg majd úgyis nézi a fórumot.

Link to comment
Megosztás:

Hát attól függ mi van vele!Kedves Kojak klubtársunk kaposvári féle, ő biztod tud valamit segíteni!Meg ő ért is hozzá(C20NE-hez főleg), lehet, hogy ő is bevállalja.Ha lejön hozzám délután akkor megemlítem neki.Ha netán nem, akkor meg majd úgyis nézi a fórumot.

Megköszönem. Megkellene hallgatni a gepet es megnezni a himbakat vez.tengelyt hogy Ö mit mond ra. Velemenye szerint mit kellene cserelni stb. Valami ilyesmire gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Hát attól függ mi van vele!Kedves Kojak klubtársunk kaposvári féle, ő biztod tud valamit segíteni!Meg ő ért is hozzá(C20NE-hez főleg), lehet, hogy ő is bevállalja.Ha lejön hozzám délután akkor megemlítem neki.Ha netán nem, akkor meg majd úgyis nézi a fórumot.

Elintéztem a dolog egy részét. Norbi volt olyan kedves és eljött velem. Úgyhogy a szükséges papír az már megvan. Remélem elég is lesz.

Bocs, de téged elfelejtettelek felhívni, hogy nem megyek érted. Nagy volt a kavarodás, meg az idegbaj...

Link to comment
Megosztás:

Elintéztem a dolog egy részét. Norbi volt olyan kedves és eljött velem. Úgyhogy a szükséges papír az már megvan. Remélem elég is lesz.

Bocs, de téged elfelejtettelek felhívni, hogy nem megyek érted. Nagy volt a kavarodás, meg az idegbaj...

Nincsen semmi gond, elmentem fagyizni egyedül te ringyó... B) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Remelem nem gond hogy felteszek itt egy szakmai kerdest. B)

Van ez a feklampa kapcsolo. Na most nincs megjelölve melyik a + es melyik a -. A csatlakozott 2fele modon tudom radugni. Nem baj, ha esetleg forditva van radugva?

Ki kellet szednem, mert folyamatosan eget a feklampam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.