Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mé, ő is mata részeg volt? :D :D

Hát ő az a fajta rendőr aki mindenkit mindenért megkúr!Egy hétre 2-3 jogsielvét van neki simán, ennyit nem tud fejben tartani, de mi emlékszünk rá a sorstársaimmal(nincs belőlük kevés), lesz még ennek böjtje!Amúgy a többi rendőr is utálja mint a szart!Majd a talin mesélek pár érdekességet...

Link to comment
Megosztás:

Öten rá lehet ülni, meg tele lehet rakni a csomitartót akár 4-5 bőrönddel????? ;) :D

Nincs súlyadó, nincs műszaki és zöldkártya, nincs eredetvizsga, a kötelező 2000 egy évre és nyáron nem fülled be, a parkolásért sehol nem kell fizetni.És ami a lényeg:nincs forgalmi dugó, ismeretlen fogalom a tötymörgés, nincsen sorban állás, a járdán is el lehet vele menni stb.stb. :P :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs súlyadó, nincs műszaki és zöldkártya, nincs eredetvizsga, a kötelező 2000 egy évre és nyáron nem fülled be, a parkolásért sehol nem kell fizetni.És ami a lényeg:nincs forgalmi dugó, ismeretlen fogalom a tötymörgés, nincsen sorban állás, a járdán is el lehet vele menni stb.stb. B) :P

Nem győztél meg. Nincs körülötted a kasztni, hogy védjen egy esetleges balesetnél. Nem is beszélve arról, hogy esőben elázol. :D ;)

A járdán meg nem biztos, hogy lehet menni. :D

Link to comment
Megosztás:

Itt a nem kell hozzzá jogsi dolog, ami igazán meggyőző Lomha esetében. Voltam két évig jogsi nélkül, átérzem fájdalmát, és egyet értek a választásával (bár egy Simsont többre becsülök :D).

Én úgy tudom, hogy kell hozzá segédmotoros kerékpár vezetői engedély, vagy lejárt orvosi engedélyű minimum A kategóriás jogsi.

Link to comment
Megosztás:

Régen volt hajtói engedély. Ezt csináltam 14 évesen. Lovaskocsit és SMKP-t vezethettem vele. Ezzel motoroztam, amikor nem volt jogsim (szintén minden kategóriára bevonták).

Azt le kellett adni, mikor meglett a jogosítvány, nem? :D

És jó volt még a lassú járműre is.

Elfelejtettem én is leadni anno, de már nem tudom hol lehet. :D

Link to comment
Megosztás:

Régen volt hajtói engedély. Ezt csináltam 14 évesen. Lovaskocsit és SMKP-t vezethettem vele. Ezzel motoroztam, amikor nem volt jogsim (szintén minden kategóriára bevonták).

Azt le kellett adni, mikor meglett a jogosítvány, nem? ;)

És jó volt még a lassú járműre is.

Elfelejtettem én is leadni anno, de már nem tudom hol lehet. :P

Na, én ezekből limaradtam. :D Nekem ugyan sosem volt, bár a fateromnak igen, és azért is kérdeztem. :D B)

Link to comment
Megosztás:

Nem győztél meg. Nincs körülötted a kasztni, hogy védjen egy esetleges balesetnél. Nem is beszélve arról, hogy esőben elázol. :D :P

A járdán meg nem biztos, hogy lehet menni. :D

Az esős és kasznis dologban igazad van, de balesetet könnyebb elkerülni motorral(igaz, ha megtörténik nagyobb a baj), mivel kicsi a felülete és sokkal mozgékonyabb.Hivatalosan természetesen nem lehet a járdán menni, de a kutyát sem érdekli ha pár métert ott nyomulsz, mert máshol nem fértél el... ;)

Link to comment
Megosztás:

Régen volt hajtói engedély. Ezt csináltam 14 évesen. Lovaskocsit és SMKP-t vezethettem vele. Ezzel motoroztam, amikor nem volt jogsim (szintén minden kategóriára bevonták).

Ja, tőlem azt sajnos ellopták!Szóval abszolút jogsi nélkül megyek, de az eltelt két napban mentem kb. 150 km-t és úgy veszem észre, hogy a rendőrök nagy ívben leszarnak mint robogóst.Persze az igazoltatásokat kerülöm!

Link to comment
Megosztás:

Itt a nem kell hozzzá jogsi dolog, ami igazán meggyőző Lomha esetében. Voltam két évig jogsi nélkül, átérzem fájdalmát, és egyet értek a választásával (bár egy Simsont többre becsülök :D).

Itt áll a Simson a garázsban, de azzal nem mertem bevállalni a rizikót, hogy pont akkor köpi a gyertyát vagy hasonló, mikor menekülőpályára kéne állni! :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs súlyadó, nincs műszaki és zöldkártya, nincs eredetvizsga, a kötelező 2000 egy évre és nyáron nem fülled be, a parkolásért sehol nem kell fizetni.És ami a lényeg:nincs forgalmi dugó, ismeretlen fogalom a tötymörgés, nincsen sorban állás, a járdán is el lehet vele menni stb.stb.

Hát strandpapucsban, meg hawaii ingben nem szeretném, ha megelőzne egy kamion 100-zal, mert lehet felkap a légörvény. És landolás közben gondolhatsz arra, hogy jobb lenne egy dugóban. :D :D :P

Amúgy meg helyes, hogy gépesítetted magad. Ha csak két litert eszik, akkor meg ülj rá és gyere le. Olcsóbb, mint a busz. ;) B)

Link to comment
Megosztás:

Kojaknak és Korinak: szívesen lemennék ide is, oda is, de nem akarom túlfeszíteni a húrt, nem merek kimenni Siklósról(max Harkányba)!Városban könnyen megpattanok ha kell, de országúton nincs menekülőpálya, főleg Kaposvár felé ahol nem is ismerem a rendőröket meg az igazoltatós helyeket.

Link to comment
Megosztás:

Kojaknak és Korinak: szívesen lemennék ide is, oda is, de nem akarom túlfeszíteni a húrt, nem merek kimenni Siklósról(max Harkányba)!Városban könnyen megpattanok ha kell, de országúton nincs menekülőpálya, főleg Kaposvár felé ahol nem is ismerem a rendőröket meg az igazoltatós helyeket.

na mi van?megjavult a gép?

Link to comment
Megosztás:

Az orrod előtt szedtük ki a tápegységet egy másik gépből!Látszik, hogy a maszturbálás vakít... :D
há vili te naon hüle!!!!ki a t.ö.k.ö.m gondolta hogy te este még belemáherolod a másikat!!vagy akár gondolhattam azt is hogy adtál neki egy utolsó esélyt hogy bekapcsoljon és"mukodj" elven megondolta magát mint anno az én dvd-m!!!!!!!!te homály! :P :D ;)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.