Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

na drukkolok Kojaknak ! de nagyon! meg kitartást sokat egy kalappal kívánok neki ! meg sok sok pénzt ahogy elnézem :lol:

lesz helye a dolognak .

ehez kell a kitartás ám de rendesen :D

én meg itt tartok

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=69443651

valami nyitott tetejü jó lenne majd helyette de még nem tudom mi lesz belőle :lol: lehet aztán semmi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Leginkább lemezt, meg üregvédőt.

Köszönöm A biztatást Zsolti. :D :D

Más: Herr Klokkerholm a k*rv* anyádat!!!! :lol: :D :D :D Ilyen elb*szott egy szar küszöböt még nem láttam, mint amit feltettem a sedanra jobb oldalra. A gyárit vágtam le róla és nem passzolt rá sehova az új. Úgy kellett feszegetni, meg kalapálni, meg majdnem szét is kellett vágnom... :lol: :lol:

Majd csinálok még képet, hogy hogyan állok, csak most nincs fényképezőgép.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm A biztatást Zsolti. :D :P

Más: Herr Klokkerholm a k*rv* anyádat!!!! :lol: :D :D :D Ilyen elb*szott egy szar küszöböt még nem láttam, mint amit feltettem a sedanra jobb oldalra. A gyárit vágtam le róla és nem passzolt rá sehova az új. Úgy kellett feszegetni, meg kalapálni, meg majdnem szét is kellett vágnom... :lol: :lol:

Majd csinálok még képet, hogy hogyan állok, csak most nincs fényképezőgép.

Arról nem is beszélve, hogy így a küszöbcsere majdnem egy napig tartott. leveszem, felrakom, felhegesztem, levágom, átszabom, elb*szom, stb. Mindegy azért még megvan a kedvem. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Lesznek végülis mediterránosok faházban a Blitzen???

A többiek merre felé lesznek?? Alapítunk lakószekciót, vagy ki hova esik???

Meg esetleg csinálhatnánk kaját is valamelyik nap, ha úgy gondoljátok.

Én/mi faházban leszek/leszünk. :lol:

A főzés jó ötletnek tűnik, mi benne vagyunk. :D

Viszünk kókuszos sütit. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali! Egy clubtagnak kellene 2 első lámpa fehér indexel kombi 95-ös F asztrához,az a fő kérdése hogy mennyi lenne.

A másik kérdése pedig hogy az 1.6 8 szelepesre rámegy-e a 16 szelepes hengerfely és mit kell átalakítani hozzá. Köszi.

Nem lehet rátenni, teljesen más a blokk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.