Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Kojakkal mi van? :lol:

Nem nagyon írogat ide, hiába provokálom (a rágós barival ;) )

Nem tudom, az Unatkozom topicba szokott írni. Legutóbb kb. 1 hónapja láttuk egymást.

Hétvégén dolgozott, azért nem jöttek. :lol:

Reméljük, majd legközelebb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezzel két probléma van. Az egyik, hogy már nincsen birka, a másik, ...

Akkor jó lesz a nyúl is! :lol:

... a másik, hogy a múltkor főztünk egyet. A nyers húsnak is kb g-ciszaga volt és ez megmaradt a pörköltön is.

Me mindég bacogatjátok szerencsétlen állatot!

A pörkűttet meg bactátok keverni!

Hiába rúgtunk be bitangul én nem bírtam megenni. ;) :lol: :lol:

Ejnye-bejnye!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy mit értettél a szólás alatt, de most szólok, hogy sikerült! :lol:

A kollegina meg nagyon jól bírta a strapát, akarom mondani az utat :lol: . Mondjuk azt azért megjegyezte, hogy a férje ezt nem bírta volna ;)

Na jól van, azért ne futtasd túl magad kis suhamér... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy mit értettél a szólás alatt, de most szólok, hogy sikerült! :)

A kollegina meg nagyon jól bírta a strapát, akarom mondani az utat :( . Mondjuk azt azért megjegyezte, hogy a férje ezt nem bírta volna ;)

Grat a sikeres vizsgához. :lol:

Még akkor mi lett volna, ha a téli "virsli" gumi helyett a nyári van az autón... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ezzel két probléma van. Az egyik, hogy már nincsen birka, a másik, hogy a múltkor főztünk egyet. A nyers húsnak is kb g-ciszaga volt és ez megmaradt a pörköltön is.

Hiába rúgtunk be bitangul én nem bírtam megenni. :lol: :lol: :lol:

én pl. az ilyen kaja hallatán kb. egy hétig semmi húst nem is eszek ;)

(undorító)

Link to comment
Megosztás:

Sógi, jövő héten felhívom a Jánoshalmaiakat és megkérdezem, hog mikor tudnak fogadni.Náluk van olyan laptopos kütyü amit rádugnak a verdára, hátha kiderítik a problémám.Amikor ott voltam, akkor a laptopon a sz@rtól a repülőig mindent láttak a verdán és tudtak is állítani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.