Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Az elején mindig több a jelentkező, mint a végén.

Emlékeim szerint a meditterrán tali úgy került szóba, hogy mivel lesz ez a soltvadkert, akár egybe lehetne kötni a kettőt. Mert aki megy erre, az valószínűleg nem tud eljönni még egy másikra. Sajnos a május már vizsgaidőszak, úgyhogy nálunk, és a Dokikánknál ez már nem az igazi.

Én nem mondtam biztosra, hogy megyek, de még a múlt hétvégén is úgy volt, hogy van rá esély. Sajnos nem jött össze <_<

Aztán érezzétek jól magatokat!

Jól emlékszel, én is erre gondoltam.

Jó lenne mindenkivel találkozni, majd ez is eljön.

Köszi, igyekszünk. Főleg, hogy Xray már régóta erre készül. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az iwiw-en láttam, nagyon (kép)alkotó kedvedben voltál! Jók lettek! :lol:

ezek régebbi képek . meg hát, mindíg gyűlik pár hozzá . szeretek fotózgatni :lol: de a gép vásárlás még pihentetős mert gyűjtögetem a tapasztalatokat főleg elbeszélgetésekből így ez eltart egy darabig még.

eddig a Canon ami tetszik de még nem tudom hogy melyik legyen <_<

Link to comment
Megosztás:

ezek régebbi képek . meg hát, mindíg gyűlik pár hozzá . szeretek fotózgatni :lol: de a gép vásárlás még pihentetős mert gyűjtögetem a tapasztalatokat főleg elbeszélgetésekből így ez eltart egy darabig még.

eddig a Canon ami tetszik de még nem tudom hogy melyik legyen <_<

Mindenképp sorozatvetőst vegyél szerintem. Egy állvánnyal kinyomsz egy sorozatot, utána Photomatix-al (szerintem ez a legjobb HDR progi) adsz neki HDR rétegelést és lélegzetelállító képek lesznek.Persze meg lehet csinálni simával is, csak az nagyon tökölős és sanszos, hogy elmozdul, állvány ide vagy oda. Meg persze tudja a hosszú exponálást, hiszen a fotós legfőbb erénye a türelem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp sorozatvetőst vegyél szerintem. Egy állvánnyal kinyomsz egy sorozatot, utána Photomatix-al (szerintem ez a legjobb HDR progi) adsz neki HDR rétegelést és lélegzetelállító képek lesznek.Persze meg lehet csinálni simával is, csak az nagyon tökölős és sanszos, hogy elmozdul, állvány ide vagy oda. Meg persze tudja a hosszú exponálást, hiszen a fotós legfőbb erénye a türelem. :lol:

az az ! Canon EOS 450D

http://www.220volt.hu/Canon+EOS+450D+KIT+1...CFVCS3wodjRY2rw

ilyenre gondoltam <_<

egyenlőre ez az ami tetszik mind szolgáltatásban ,talán árilag is elfogadható még .

gyúrok még a dolgon lehet van jobb választás is ennyiért bár a Canon az Canon ....

Link to comment
Megosztás:

az az ! Canon EOS 450D

http://www.220volt.hu/Canon+EOS+450D+KIT+1...CFVCS3wodjRY2rw

ilyenre gondoltam <_<

egyenlőre ez az ami tetszik mind szolgáltatásban ,talán árilag is elfogadható még .

gyúrok még a dolgon lehet van jobb választás is ennyiért bár a Canon az Canon ....

Az egy nagyon jó gép, én egy 350D-t használtam sokat, az is nagyon jó volt. És ez a fajta már a DiGiC III. processzorral van szerelve, 3.5 kép/sec, magyar menü, szóval nagyon jó választás. És a Canon név fogalom, ugye.

Link to comment
Megosztás:

Mindenki bánhatja, hogy nem jött vadkertre. Tiu navigálása mellett mentem két próbakört a szlalompályán, de mire a versenyre került a sor, már nem voltam szalonképes állapotban <_<

Tiu. Örök hála, hogy nem léptetek le du, hanem késő estig kitartottatok. Sajnos Ani kb éjfélre kiütötte magát, reggelre pedig rosszul lett így két és fél öra alvás után 7-kor hazaindultunk. 90-nél gyorsabban nem mertem menni. Asszem a nemzetközi kapcsolatokat is sikerült ápolnom a fekete szabadidős szerb sráccal.

A gumis srác óriási arc volt !

Link to comment
Megosztás:

Mindenki bánhatja, hogy nem jött vadkertre. Tiu navigálása mellett mentem két próbakört a szlalompályán, de mire a versenyre került a sor, már nem voltam szalonképes állapotban :lol:

Tiu. Örök hála, hogy nem léptetek le du, hanem késő estig kitartottatok. Sajnos Ani kb éjfélre kiütötte magát, reggelre pedig rosszul lett így két és fél öra alvás után 7-kor hazaindultunk. 90-nél gyorsabban nem mertem menni. Asszem a nemzetközi kapcsolatokat is sikerült ápolnom a fekete szabadidős szerb sráccal.

A gumis srác óriási arc volt !

Tényleg szuper volt a szlalom :lol: , hiába a hátsókerék az hátsókerék (mármint hajtás) :lol:

Tényleg jó lett volna, ha más is ott tud lenni, majd jövőre jobban propagáljuk.

Egy biztos, ha egy hétig nem is eszünk, de jövőre is ott leszünk.

Öööö... mi éjfélkor jöttünk el, akkor még Ani megismert bennnünket :lol: . Lehet, hogy ivott a "kristályvíz"-ből? <_<

Nálunk lassan ez lesz a menetrend, hogy éjfél- 2óra körül jövünk haza. Mindig akad valami vasárnapra.

Link to comment
Megosztás:

Az egy nagyon jó gép, én egy 350D-t használtam sokat, az is nagyon jó volt. És ez a fajta már a DiGiC III. processzorral van szerelve, 3.5 kép/sec, magyar menü, szóval nagyon jó választás. És a Canon név fogalom, ugye.

<_< a 350D volt az első ami szóbajött !

Link to comment
Megosztás:

Hát erre nehéz helyes választ adni, mert egy ismerős szerint a pálya is "szalonpálya". <_< :lol:

Lomha ne csüggedj : ahogy a mondás is tartja, nem papírral megy az autó. :lol: :lol: :lol:

Csak már menne. Annyi munka van még vele, hogy szerintem a tökömet elhagyom, mire végzünk. Megyek is kárpitozni, ha már úgy alakult, hogy nem kell ma melóznom, legyen valami értelme az itthonlétnek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.