Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

köszi mégegyszer mindenkinek.

Sógi 11-ére nincs programom,DE 12-én lesz megtartva a keresztfiad szülinapja nálunk Szabarban,amúgy ez meghívás.kaja-piasut.gif,virsli-vursli lubickol.gif<_<

úgyhogy 11-én felhúzhatjuk azt a kéményt(amit Norbi kartárs szeretne előző héten ledönteni,te sógi csináljuk inkább úgy , hogy Norbi szombaton ledönti,vasárnap meg felhúzzasmiley%20(83).gif

Link to comment
Megosztás:

köszi mégegyszer mindenkinek.

Sógi 11-ére nincs programom,DE 12-én lesz megtartva a keresztfiad szülinapja nálunk Szabarban,amúgy ez meghívás.kaja-pia http://szbea15.uw.hu/sut.gif, virsli-vursli http://szbea15.uw.hu/lubickol.gif <_<

úgyhogy 11-én felhúzhatjuk azt a kéményt(amit Norbi kartárs szeretne előző héten ledönteni,te sógi csináljuk inkább úgy , hogy Norbi szombaton ledönti,vasárnap meg felhúzza http://szbea15.uw.hu/smiley%20(83).gif

Ez a szbea15 nagy szmájli-gyáros lehet. :)

Link to comment
Megosztás:

...

úgyhogy 11-én felhúzhatjuk azt a kéményt amit Norbi kartárs szeretne előző héten ledönteni, te sógi csináljuk inkább úgy, hogy Norbi szombaton ledönti, vasárnap meg felhúzza

A ledöntés talán menni fog, de utána tetőjavításra is szükség lesz!

Ha én húzom fel azt a kéményt, akkor lehet, hogy nem lesz teljesen függőleges, és nem csak ott fog füstölni, ahol kéne <_<

Link to comment
Megosztás:

A ledöntés talán menni fog, de utána tetőjavításra is szükség lesz!

Ha én húzom fel azt a kéményt, akkor lehet, hogy nem lesz teljesen függőleges, és nem csak ott fog füstölni, ahol kéne <_<

Erről csak egy jelenet jut eszembe a Csinibabából(amikor a ki mit tudra mennek és Etelka egy habverőt ad Edének dobverő helyett,aki erre felháborodik-nem baj csak nyomjad...mondá neki Etelka)nem baj Norbi csak nyomjad-nyomjad :)

DE lebegjen a szemed előtt a lényeg:Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a MIÉNK :)

Link to comment
Megosztás:

Megosztok veletek pár képet a gépről.

Ez a váltó, aki úgy gondolja, hogy valami nem oké, az jól gondolja. Termetes darab hiányzik belőle.

SDC10430_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ilyen volt a hátsó sárvédő belülről, erősen behatárolta a berakható kerék méretét.

SDC10433_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Most így néz ki belülről, plusz kívül oldalanként 6 centivel kijjebb van. Ide már fér kerék.

SDC10469_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Jelenleg így néz ki, kissé alul öltözött.

SDC10471_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a föld a hátsó lökhárítóból jött ki. A képen nem tűnik olyan soknak, de kb. 15 kilóval könnyebb lett a lökös.

SDC10472_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Rendszámvilágítás helye behegesztve, némi gitt és hírmondója sem marad.

SDC10473_resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Norbi, verdát lemostad már?Mi lett a jégverésből,ementáli? :)

Dehogy mostam! Addig jó, amíg koszos! :)

Majd a talira betolom a mosóba.

Bár, attól félek, hogy nem érek el Lánycsókra, mert valami gondom lesz az akksi-generátor tájékon. Tavaly is odafelé menet fogyott el a kraft az akksiból, de akkor szinte minden előjel nélkül. Mostanában elég gyanúsan viselkedik a töltésellenőrző lámpa, meg a fordulatszámmérő <_<

Link to comment
Megosztás:

Dehogy mostam! Addig jó, amíg koszos! :lol:

Majd a talira betolom a mosóba.

Bár, attól félek, hogy nem érek el Lánycsókra, mert valami gondom lesz az akksi-generátor tájékon. Tavaly is odafelé menet fogyott el a kraft az akksiból, de akkor szinte minden előjel nélkül. Mostanában elég gyanúsan viselkedik a töltésellenőrző lámpa, meg a fordulatszámmérő <_<

van egy fölös generátorom :) ,igaz 5000-es fordulat fölött túl tölt.kezdhetnéd azzal a tuningot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.