Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Én előtte kicsit felmegyek Árpádtetőre megnézem mi a helyzet hó ügyileg, de utána jövök én is plázához! :D

Most értünk haza árpádtetőről. Ha holnap csak egy picit is megolvad, akkor este nem lehet rajta menni. Így is voltak tükörjeges részek. Az egész szinte teljesen le van járva. A komlói oldaltól mentünk egészen az orfűi útig. Nagyon jó volt. Főleg, hogy voltak kinnt terepjárósok is. Különben még mindig ásnánk a kadettot.

Mondjuk a Fábia még marad egy darabig a gödörben. Kb függőlegesre állították a fák közé. Az egyik terepjárós mondta, hogy szétszakadt a vonószem, amikor próbálták kihúzni.

Lesz azért kasznis munka is a kadetton. Küszöbcsere, futóműállítás, eleje egyengetés, padlólemezből púpok eltávolítása, stb. :rolleyes: :blink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most értünk haza árpádtetőről. Ha holnap csak egy picit is megolvad, akkor este nem lehet rajta menni. Így is voltak tükörjeges részek. Az egész szinte teljesen le van járva. A komlói oldaltól mentünk egészen az orfűi útig. Nagyon jó volt. Főleg, hogy voltak kinnt terepjárósok is. Különben még mindig ásnánk a kadettot.

Mondjuk a Fábia még marad egy darabig a gödörben. Kb függőlegesre állították a fák közé. Az egyik terepjárós mondta, hogy szétszakadt a vonószem, amikor próbálták kihúzni.

Lesz azért kasznis munka is a kadetton. Küszöbcsere, futóműállítás, eleje egyengetés, padlólemezből púpok eltávolítása, stb. :rolleyes: :blink: :lol:

Szóval hoztad a formádat, na! :D

Link to comment
Megosztás:

Most értünk haza árpádtetőről. Ha holnap csak egy picit is megolvad, akkor este nem lehet rajta menni. Így is voltak tükörjeges részek. Az egész szinte teljesen le van járva. A komlói oldaltól mentünk egészen az orfűi útig. Nagyon jó volt. Főleg, hogy voltak kinnt terepjárósok is. Különben még mindig ásnánk a kadettot.

Mondjuk a Fábia még marad egy darabig a gödörben. Kb függőlegesre állították a fák közé. Az egyik terepjárós mondta, hogy szétszakadt a vonószem, amikor próbálták kihúzni.

Lesz azért kasznis munka is a kadetton. Küszöbcsere, futóműállítás, eleje egyengetés, padlólemezből púpok eltávolítása, stb. :rolleyes: :blink: :lol:

melózhatsz :D

Link to comment
Megosztás:

Zsolti. Nincs véletlenül elfekvőben egy felesleges külső hőmérséklet mérő Opelhez? A Rekordban van fedélzeti, de sajnos hiányzik a hőm.jeladó. Az Omiét már rápróbáltam, és jó volt hozzá.

sajna nincsen vagy ha volna is annyira kicsi hogy tutti nem találnám :rolleyes: de újat tudok nem sok pénzér :blink: nem emlékszek pontosan de 3e kb. .....

Link to comment
Megosztás:

Autógyilkosok!

Sztem igyunk egy jó forró teát, és bújjunk be a meleg ágyba a meleg lakásban, közben gondoljunk arra, hogy Ivannorbi kockára fagy a nagy büdös pöstön :rolleyes:

Ez elég jó programnak hangzik, most indulok egy barátomhoz forralt bort vedelni és közben majd gondolok sokat a kis girnyóra! :blink:

Link to comment
Megosztás:

19.-én sikerült. Rosszul léptem reccsent egyet és kész. Már kaptam is a fekvő gipszet. De nem sokat fekszek mert nem bírom ki mozgás nélkül. Külboka törés + valami repedt is. 28.-ától minimum január végéig járógipsz de vezetni sajnos azzal se tudok.

Az nem jó dolog! Kitartás, a januári talin ott kell lenned! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

19.-én sikerült. Rosszul léptem reccsent egyet és kész. Már kaptam is a fekvő gipszet. De nem sokat fekszek mert nem bírom ki mozgás nélkül. Külboka törés + valami repedt is. 28.-ától minimum január végéig járógipsz de vezetni sajnos azzal se tudok.

Mielőbbi gyógyulást. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.