Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Boldog karácsonyt hülgyek urak !!!

(nekem is meg volt ma reggelre az "adag" éjjel a kissebség jeles bátor képviselői (ez több mint valószínű) kifeszítették a kadett bal első lámpáját indexét hűtőrácsát motorháztetejét és elvitték a lámpát indexet no meg a rongálás stb. stb. .... feljelentés ,megtörtént van egy újlenyomat is stb... nem voltam reggel boldog amikor megláttam a vasat a parkolóban :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Boldog karácsonyt hülgyek urak !!!

(nekem is meg volt ma reggelre az "adag" éjjel a kissebség jeles bátor képviselői (ez több mint valószínű) kifeszítették a kadett bal első lámpáját indexét hűtőrácsát motorháztetejét és elvitték a lámpát indexet no meg a rongálás stb. stb. .... feljelentés ,megtörtént van egy újlenyomat is stb... nem voltam reggel boldog amikor megláttam a vasat a parkolóban :rolleyes: )

Remélem estére azért jobb kedved lett. :lol:

Véleményt nem mondok, mert egyrészt ismeritek, másrészt nem akarok a tiszteletbeli klubtagunknak munkát adni ilyenkor.

Azért én tudom, hogy szebb lesz mint volt. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Boldog karácsonyt hülgyek urak !!!

(nekem is meg volt ma reggelre az "adag" éjjel a kissebség jeles bátor képviselői (ez több mint valószínű) kifeszítették a kadett bal első lámpáját indexét hűtőrácsát motorháztetejét és elvitték a lámpát indexet no meg a rongálás stb. stb. .... feljelentés ,megtörtént van egy újlenyomat is stb... nem voltam reggel boldog amikor megláttam a vasat a parkolóban :blink: )

Rohadjanak meg a mocskos férgek. Orkok, bazmeg... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Autógyilkosok!

Sztem igyunk egy jó forró teát, és bújjunk be a meleg ágyba a meleg lakásban, közben gondoljunk arra, hogy Ivannorbi kockára fagy a nagy büdös pöstön :rolleyes:

Ez nagyon aljas hozzászólás volt!!! Még ha a Lomha vagy a Kojak írta volna, de hogy Te! ... :lol: :D

De lényeg, hogy túl vagyok rajta, nem volt bukta sem, és itt a tavasz!!!

Tegnap este hazafelé volt, ahol +15 fok volt :blink: Most meg az apósék teraszán több, mint 20!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.