Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Zsolti bácsi, hova adtad el a bordót? Ugyanis ma este kint a voltam a siklósi Shell kúton, az útról kiszúrták az enyémet, bejöttek, jó alaposan lemeózták, aztán elmentek. A Te bordóddal voltak, egy srác meg egy csaj és a csaj vezetett. Sajnos nem szálltak ki, nem tudtam beszélni velük.

Link to comment
Megosztás:

Június 16-tól lesznek a szóbelik, a hajamat meg le kellett vágatnom, mert nagyon töredezett. Ki árulkodott? :lol:

Nem látad még reklámban, hogy a klisskúr segít a töredezett hajvégek kezelésében? :devlish:

Magonyi haveroddal voltunk tegnap Pesten oktatáson, és hazafelé kiderült, hogy van egy közös ismerősünk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Doki!

Nagyon eltűntél mostanában.

Ha jól emlékszem, múlt héten láttalak autózni az Alkotmány útján, de már nem volt időm kiégetni a szemedet a refivel... :rolleyes:

Hogy állsz a sulival?

Sok dolgom van, meg sok minden összejött. Végeztem a gyakorlatokkal, mindegyikből levizsgáztam, most az államvizsgára készülök. Látod én előbb észrevettelek, de egyébként az már az Ifjúságúton volt. Vagy ott észre sem vettél? Pedig villogtattam.

Lesz vmikor zslázás összefutás? Most már legalább jó idő van.

Link to comment
Megosztás:

Sok dolgom van, meg sok minden összejött. Végeztem a gyakorlatokkal, mindegyikből levizsgáztam, most az államvizsgára készülök. Látod én előbb észrevettelek, de egyébként az már az Ifjúságúton volt. Vagy ott észre sem vettél? Pedig villogtattam.

Lesz vmikor zslázás összefutás? Most már legalább jó idő van.

És mi lesz, ha végzel? Hová mész rezidenskedni?

Én az Alkotmány úti Spar előtt láttalak egyszer, az Ifjúság útjára nem emlékszem... ;)

A Plázás talikat Lomha cartárs szervezgeti, ha még nem ment el tőle a kedve :rolleyes: Az adott hónap 2. vagy 3. péntekjén szokott lenni, ha jól tudom...

Link to comment
Megosztás:

És mi lesz, ha végzel? Hová mész rezidenskedni?

Én az Alkotmány úti Spar előtt láttalak egyszer, az Ifjúság útjára nem emlékszem... ;)

A Plázás talikat Lomha cartárs szervezgeti, ha még nem ment el tőle a kedve :rolleyes: Az adott hónap 2. vagy 3. péntekjén szokott lenni, ha jól tudom...

Az lesz ha végzek, hogy örülök, hogy vége, mert végre talán pénzt kereshetek. Sztem elhúzok Germániába, ott jobbak a körülmények. Asszonkád még gondolom vizsgázik?!

Link to comment
Megosztás:

Az lesz ha végzek, hogy örülök, hogy vége, mert végre talán pénzt kereshetek. Sztem elhúzok Germániába, ott jobbak a körülmények. Asszonkád még gondolom vizsgázik?!

Sejtettem, hogy kimész, nem is csodálom...

A Zasszonypajtás holnap megy az utolsó szigorlatára (2 tantárgyas), 4-en már túl van. Aztán két hétre rá jön az államvizsga. El se hiszem, hogy egyszer már vége lesz :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.