Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mond hogy milyet szeretnél és megnézem hogy milyent tudok mennyiért.

Csak mert már tudok alkatrészt is gumit is és olajat is rendelni.

Csak a 10W-40 a biztos.

Eddig Metabond-ot, Valvoline-t használtam. Egyszer (még először) volt Castrol-om is.

Ne legyen szar, de drága se :rolleyes: . Eddig többnyire sikerült 7000 Ft környékén beszereznem az 5 lityit... (Számla nem köll ;) )

Link to comment
Megosztás:

Csak a 10W-40 a biztos.

Eddig Metabond-ot, Valvoline-t használtam. Egyszer (még először) volt Castrol-om is.

Ne legyen szar, de drága se :rolleyes: . Eddig többnyire sikerült 7000 Ft környékén beszereznem az 5 lityit... (Számla nem köll ;) )

Mannol 10W-40 5l 4500

Valvoline Durablend 10W-40 5l 6500

Valvoline Max-Life 10W-40 5l 6500

Castrol Magnatec 10W-40 5l 7000

GM 10W-40 5l 4600

Q8 10W-40 4l 4600 1l 1500

Q8 10W-50 4l 6500

Elf 10W-40 5l 6000

Mobil 10W-40 5l 6500

Mobil 10W-40 TD 5l 6500

Selenia 10W-40 2l 4500

És még van ezeknél drágább is.

Link to comment
Megosztás:

Mannol 10W-40 5l 4500

Valvoline Durablend 10W-40 5l 6500

Valvoline Max-Life 10W-40 5l 6500

Castrol Magnatec 10W-40 5l 7000

GM 10W-40 5l 4600

Q8 10W-40 4l 4600 1l 1500

Q8 10W-50 4l 6500

Elf 10W-40 5l 6000

Mobil 10W-40 5l 6500

Mobil 10W-40 TD 5l 6500

Selenia 10W-40 2l 4500

És még van ezeknél drágább is.

Nekem a Valvo és a Mobil TD a szimpi.

Vélemény? :rolleyes:

Mikorra tudod beszerezni?

És mikor tudod lecserélni?

És mennyi mindez klubos kedvezménnyel? :D :D

Jut eszembe, az ablaktörlő lapátokat is le kellene cserélnem... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem a Valvo és a Mobil TD a szimpi.

Vélemény? :rolleyes:

Mikorra tudod beszerezni?

És mikor tudod lecserélni?

És mennyi mindez klubos kedvezménnyel? :D :D

Jut eszembe, az ablaktörlő lapátokat is le kellene cserélnem... ;)

3000 helyett 2000-ért kicserélem.

Ezek az árak azok amiért én kapom.

Nézzem meg az ablaktörlő lapátot is vagy megveszed tescóba? :D Annak kell a hossza is.

De ha gondolod mondok rá többet és ennyiért megkapod. :D

A lapát: Hella 5800/pár

Trico 400mm 2400/DB. (hátsó)

Trico 450mm 5500/pár

Link to comment
Megosztás:

3000 helyett 2000-ért kicserélem.

Ezek az árak azok amiért én kapom.

Nézzem meg az ablaktörlő lapátot is vagy megveszed tescóba? :D

De ha gondolod mondok rá többet és ennyiért megkapod. ;)

Egy öreg törzskuncsaftot így lehúzni?!!! :D :D

Na, és melyik étolajat javaslod? (A többiek is véleményezhetnek...)

Ja, ránézhetsz az ablaktörlőlapátokra is. Milyet tudsz szerezni? A gyárit és a csampinyont dícsérték egy időben itt a fórumon, nekem eddig semmi sem bírta egy évnél tovább... Milyen lehet az, amit nem dícsérnek? :rolleyes: A méretet még meg kell néznem, főleg a hátsót, mert a (ferde) szárny miatt a gyári nem jó rá.

Link to comment
Megosztás:

közben találtam még.

SWF 4800/pár első

Valeo 2800/pár első

Valeo 2300/DB. hátsó

Bosch 3000/pár első

Na, ezek már emberibben hangzanak...

Azért még utánajárok, hogy milyet érdemes venni.

Igencsak megoszlanak a vélemények... Pl.: ITT is. A tesztben kihozták győztesnek a Boscht, de a hozzászólásokban egészen mások a vélemények...

Link to comment
Megosztás:

Elnézést az Astrás kollegáktól, hogy nincs haladás a bontásra váró Caravan ügyében, de egyszerűen nem tudunk egy időpontot összehozni a sráccal. Elég elfoglalt az arc és mostanában én is eléggé el vagyok havazva, de igyekszem.

Na?!

Most már inkább a csomagtartó-teleszkóp érdekelne, mert az enyémek lassan 2 hete beadták az unalmast... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

10W40 meguin nálam 5670.- 5 L csere klubtagoknak ingyen :D esetleg meleg kézfogás vagy egy energi drink :D

1500.- tól 1780.- ig ablaktörlő lapát LUCAS ! AERO tech (mint a H astrán)

Miaza meguin? ;)

Te már gyanúsan óccsó vagy! :D :D

Közben megtaláltam: MEGUIN - még soha nem hallottam róla :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Zsolti az óracsoporttal mit lehet kezdeni? Mert állítólag nekem abban van a sebességérzékelő szenzor ami behalt.

És kb. mennyiből lehetne orvosolni a problémát hogy minden működjön.

kukázni kell egy bontott valamit ! nem éri meg ilyen öreg vason javítani :rolleyes:

én csak úgy szerzek ha én építem be ! amúgy semmi garanciát nem adok .

(audio fejegység bekötésnél rendre el baxxák a sebesség jeladót a gyári ára horror )

Link to comment
Megosztás:

Egy öreg törzskuncsaftot így lehúzni?!!! :D :D

Na, és melyik étolajat javaslod? (A többiek is véleményezhetnek...)

Ja, ránézhetsz az ablaktörlőlapátokra is. Milyet tudsz szerezni? A gyárit és a csampinyont dícsérték egy időben itt a fórumon, nekem eddig semmi sem bírta egy évnél tovább... Milyen lehet az, amit nem dícsérnek? :rolleyes: A méretet még meg kell néznem, főleg a hátsót, mert a (ferde) szárny miatt a gyári nem jó rá.

Olaj témában majd döntesz, :D eddig kétféle volt benne nálam, a Castrol Magnatec és a Meta. Egyikre se mondhatok rosszat. Idén lehet, hogy a Blitz-en nyert GM olaj lesz, úgysem megyek sokat. :D :D

Na?!

Most már inkább a csomagtartó-teleszkóp érdekelne, mert az enyémek lassan 2 hete beadták az unalmast... ;)

Ha nem kell a két rossz, akkor gondolhatsz rám. Úgy emlékszem azok pont jók lennének a motorház tetőhöz. :P :D

Az ablaktörlőt 3 éve cserélték ki GM-re, akkor akció volt az Opelnél és ingyen adták. Cserébe átvizsgálták az autót, ami szerintem arra volt jó, hogy pár címet összeszedjenek, és tudjanak levelet küldeni, mikor lejárt a műszaki és a zöldkártya. Visszatérve az élettartamára a 3 éves még mindig jó, az autó tízezer körül megy évente, de garázsban van egyébként. Lehet, hogy Nálad a napsütés is beleszól a dologba, és nem érdemes drágát venni. :D

Link to comment
Megosztás:

kukázni kell egy bontott valamit ! ...

A kukázásról jut eszembe. Zsolti, van valahol Neked egy ilyen 1,4-es szörnyetegbe való hidrotőke, ami még jó?

Az egyik néha beszélget, mikor indítom. Ha kicsit jobb idő lesz, majd szétszedem kipucolom, de nem nagyon szokott ez a dolog bejönni. Lehet, cserélnem kellene azt az egyet. (A többihez nincs kedvem :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Csak a 10W-40 a biztos.

Eddig Metabond-ot, Valvoline-t használtam. Egyszer (még először) volt Castrol-om is.

Ne legyen szar, de drága se :rolleyes: . Eddig többnyire sikerült 7000 Ft környékén beszereznem az 5 lityit... (Számla nem köll :D )

Én Fina 10W-40-et használok. NÁLAM bírja. ;) 30% kedvezménnyel 1500-1600 literje, 5 literben olcsóbb, az kb 6500-6800. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.