Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Na, mikor jössz?

Szinte bármikor itthon találsz úgy egy hónapig, ugyanis eltört a lábam, ezért mostantól táppénzen vagyok egy jó darabig... :D

A matricát ki sem rakom, mert nem nagyon fog mozogni a vas...

LOOOL. Bazz, pénteken még semmi bajod nem volt. Kell az a foci...mi??? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát mi történt? He?

Jobbulást!

A 6-oson belül felugrottam az oldalról bedobott labdát befejelni, a kapus meg hátulról rámugrott (nem úgy, ahogy a langyik gondolják ^_^ ). A bokám az én 75 + a kapus 80-90 kilóját kifordult állapotban nem bírta el, így reccsent egy nagyot. Kórház, röntgen: szárkapocscsont és sípcsont eltört, a szalagokat nem tudták megállapítani. Döntenem kellett, hogy vagy helyben megműtenek, és élvezhetem a győriek vendégszeretetét, vagy hazajövök valahogy, és itt műttetem meg magam. Ez utóbbit választottam, úgyhogy szombaton este a Honvéd Kórházban meg is műtöttek. Kaptam egy 9-lyukú lemezt a lábamba. A belső bokaszalagoknak is reszeltek...

"Röviden" ennyi. Nagyon szép nyaram lesz... :D

Link to comment
Megosztás:

A 6-oson belül felugrottam az oldalról bedobott labdát befejelni, a kapus meg hátulról rámugrott (nem úgy, ahogy a langyik gondolják :P ). A bokám az én 75 + a kapus 80-90 kilóját kifordult állapotban nem bírta el, így reccsent egy nagyot. Kórház, röntgen: szárkapocscsont és sípcsont eltört, a szalagokat nem tudták megállapítani. Döntenem kellett, hogy vagy helyben megműtenek, és élvezhetem a győriek vendégszeretetét, vagy hazajövök valahogy, és itt műttetem meg magam. Ez utóbbit választottam, úgyhogy szombaton este a Honvéd Kórházban meg is műtöttek. Kaptam egy 9-lyukú lemezt a lábamba. A belső bokaszalagoknak is reszeltek...

"Röviden" ennyi. Nagyon szép nyaram lesz... :D

Vazzeg. Az szar téma. Nagyon szeretnék már feljutni Pécsre, mert más dolgom is lenne fent. Könnyen lehet, hogy csütörtök lesz belőle. Akkor majd hívlak, de ne rohangálj messze a telefontól... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ivannorbi, egy bizonyos kor felett már nem szabad ugrálni ^_^ És párod mit szólt hozzá, hogy félreléptél :D Különben jobbulást kívánunk.

Ja, ez kiderült...

Gondolhatod mennyire örül... Amióta ismerjük egymást ez az első nyár, hogy nem kell tanulnia, mehetnénk minden felé... Ezt jól elszúrtam...

Link to comment
Megosztás:

Na, mikor jössz?

Szinte bármikor itthon találsz úgy egy hónapig, ugyanis eltört a lábam, ezért mostantól táppénzen vagyok egy jó darabig... :D

A matricát ki sem rakom, mert nem nagyon fog mozogni a vas...

Ez nem semmi. ^_^

Jobbulást, és mielőbbi gyógyulást. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.