Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Utánaolvastam kicsit a lejátszó témának. Ha tényleg igaz, márpedig úgy látom, hogy ugyanaz a srác (new_age) írja a firm-et a lejátszóhoz, akkor olcsóbb kategóriában ez, vagy ez lehet a nyerő.

...

Viszont a döntés a Tied. -_- <_<

...

U.i.: Kicsit tovább is olvastam, és valószínű a két belinkelt lejátszót már nem forgalmazzák. :rolleyes:

Azért érdemes itt keresgélni.

EZT (az Általad linkelt készülékek utódját) választottam :D. Szebb, és első ránézésre okosabb is az elődöknél. Majd kiderül...

Még1X köszi a tippeket :)

Link to comment
Megosztás:

EZT (az Általad linkelt készülékek utódját) választottam <_<. Szebb, és első ránézésre okosabb is az elődöknél. Majd kiderül...

Még1X köszi a tippeket -_-

Nincs mit, remélem elégedett leszel vele. :D

Azért az régebben is tetszett, ami ennek a topicjában is volt, hogy "new_age" megkérdezte a fórumon, van-e valakinek valamilyen igénye az új firm-be. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ebben a nagy melegben még a fórum is kihalt? Mi van veletek? Vizsgák, meló, nyaralás, gyerekek, autók, kutya-macska, vagy egy :rolleyes: sziasztok. -_-

Remélem mindenki jól van, Norbi pedig nem nagyon használ kötőtűt vakarózáshoz. <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Ebben a nagy melegben még a fórum is kihalt? Mi van veletek? Vizsgák, meló, nyaralás, gyerekek, autók, kutya-macska, vagy egy <_< sziasztok. :)

Remélem mindenki jól van, Norbi pedig nem nagyon használ kötőtűt vakarózáshoz. -_- B)

Köszönöm az érdeklődést, szerencsére nem viszket (a lábam) :D

Babuék megvannak, a Koriéknál falaznak (falaztak).

A Koriék Rekordjának kicsit bepókhálósodott a szélvédője a jobb oldalon, aminek az Ani nem nagyon örül(t).

A részleteket majd elmondják az érintettek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Igen, megkezdődött a garázsépítési projekt. Még van vissza egy is falazni való, de most földet hordok be, amivel feltöltöm az udvart a garázsok szintjére. Sajnos a Rekord szélvédője tényleg kitört. Ani kifejelte egy erős fékezés után. Ki kellene végre szednem, mert nem tudom az üveg pontos méretét, ami alapján meg tudnám rendelni.

Blitzre jön vki? Mi péntek du-este érkezünk, és vasárnapig maradunk Anival kettesben. Még sátrat kell szereznünk.

Link to comment
Megosztás:

Igen, megkezdődött a garázsépítési projekt. Még van vissza egy is falazni való, de most földet hordok be, amivel feltöltöm az udvart a garázsok szintjére. Sajnos a Rekord szélvédője tényleg kitört. Ani kifejelte egy erős fékezés után. Ki kellene végre szednem, mert nem tudom az üveg pontos méretét, ami alapján meg tudnám rendelni.

Blitzre jön vki? Mi péntek du-este érkezünk, és vasárnapig maradunk Anival kettesben. Még sátrat kell szereznünk.

Mi megyünk, péntek reggeltől vasárnapig. Sátor helyett pedig Hotel-Opel lesz. <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Blitzre jön vki? Mi péntek du-este érkezünk, és vasárnapig maradunk Anival kettesben. Még sátrat kell szereznünk.

Én nem valószínű <_<

Ha még nagyjából rendbe is jövök addig, "tartozom" annyival a családnak, hogy velük töltsem a maradék szabadidőmet (már mozgásképesen)... Augusztus 6-7-8-án kollégákkal hétvégézek, 13-14-15-én osztálytalálkozó, az már erős lenne, ha 1-2-án meg opeleznék... (de még nem kizárt, hogy szombaton odanézek :rolleyes: )

Sátrat tudok adni (ILYEN), de a Blitz utáni hétvégére lehet, hogy nekünk is kell.

Link to comment
Megosztás:

Én nem valószínű :D

Ha még nagyjából rendbe is jövök addig, "tartozom" annyival a családnak, hogy velük töltsem a maradék szabadidőmet (már mozgásképesen)... Augusztus 6-7-8-án kollégákkal hétvégézek, 13-14-15-én osztálytalálkozó, az már erős lenne, ha 1-2-án meg opeleznék... (de még nem kizárt, hogy szombaton odanézek :rolleyes: )

Sátrat tudok adni (ILYEN), de a Blitz utáni hétvégére lehet, hogy nekünk is kell.

Legalább péntek estére lenézhetnél, egy jó buli erejéig -_- Köszi a sátorfelajánlást. Ha kelleni fog, megkereslek <_<

Link to comment
Megosztás:

Én nem valószínű <_<

Ha még nagyjából rendbe is jövök addig, "tartozom" annyival a családnak, hogy velük töltsem a maradék szabadidőmet (már mozgásképesen)... Augusztus 6-7-8-án kollégákkal hétvégézek, 13-14-15-én osztálytalálkozó, az már erős lenne, ha 1-2-án meg opeleznék... (de még nem kizárt, hogy szombaton odanézek :rolleyes: )

Sátrat tudok adni (ILYEN), de a Blitz utáni hétvégére lehet, hogy nekünk is kell.

Norbi. Kellene a sátor. Holnapután, szombaton kell mennem Pécsre. Délután eljönnék érte.

Link to comment
Megosztás:

Mondj egy utolsó határidőt és addigra beviszem.

Elképzelhető, hogy a Dr. Zasszony 1 hét múlva megkapja a jogsiját, és akkor elkezdem az oktatását. Ha addig jársz errefelé, akkor légyszi hozd el a cuccost. Csak hogy bátrabban oktathassam a gyorshajtásra :rolleyes:

Norbi. Kellene a sátor. Holnapután, szombaton kell mennem Pécsre. Délután eljönnék érte.

Mégse kell nekünk a Blitz utáni hétvégén, úgyhogy bátran viheted... <_<

Link to comment
Megosztás:

Elképzelhető, hogy a Dr. Zasszony 1 hét múlva megkapja a jogsiját, és akkor elkezdem az oktatását. Ha addig jársz errefelé, akkor légyszi hozd el a cuccost. Csak hogy bátrabban oktathassam a gyorshajtásra :rolleyes:

Ú bakker, már rég be akartam vinni. Holnap, ha otthon vagy akkor beviszem. Délelőtt valamikor szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Ú bakker, már rég be akartam vinni. Holnap, ha otthon vagy akkor beviszem. Délelőtt valamikor szerintem.

Ha a "holnap" mát jelent, akkor csörögj rám, mielőtt jönnél, mert most megyek gipszcserére, és nem tudom, hogy mikor érek vissza. Viszont lehet, hogy jól jönne egy vissza fuvar a honvéd kórházból, ha már úgy is jössz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha a "holnap" mát jelent, akkor csörögj rám, mielőtt jönnél, mert most megyek gipszcserére, és nem tudom, hogy mikor érek vissza. Viszont lehet, hogy jól jönne egy vissza fuvar a honvéd kórházból, ha már úgy is jössz. :rolleyes:

Szóljatok, aztán összefuthatnánk előttetek Norbi!

Link to comment
Megosztás:

Ma délelőtt nem jött össze a tali, de ma este vagy holnap meglátogat a Lomha. Legalábbis telefonon ezt beszéltük meg.

Te meg hogyhogy itt vagy ebben a kánikulában? Ha tudtam volna, akkor lehet, hogy megint felkérlek egy sofőrszolgálatra. Szegény kocsi lassan teljesen elgémberedik a parkolóban... -_-

Jövő pénteken itt leszel? :rolleyes: Elvileg akkor szedik le a csizmámat.

Most nem kértem a gipszcserét, mert nem volt kedvem még 2 órát a kórházban dekkolni. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma délelőtt nem jött össze a tali, de ma este vagy holnap meglátogat a Lomha. Legalábbis telefonon ezt beszéltük meg.

Te meg hogyhogy itt vagy ebben a kánikulában? Ha tudtam volna, akkor lehet, hogy megint felkérlek egy sofőrszolgálatra. Szegény kocsi lassan teljesen elgémberedik a parkolóban... -_-

Jövő pénteken itt leszel? :rolleyes: Elvileg akkor szedik le a csizmámat.

Most nem kértem a gipszcserét, mert nem volt kedvem még 2 órát a kórházban dekkolni. <_<

Miért nem ma este. Összejöhetnénk egy mini meetre.

Link to comment
Megosztás:

Miért nem ma este. Összejöhetnénk egy mini meetre.

Lomha mindenképpen bejön este Pécsre (Pláza-tali + ...), csak nem biztos, hogy hozzám is benéz.

Részemről OK a ma este... Ha valaki kivisz a Plázához és vissza is hoz.

Ideális lenne egy caravan, mert annak be tudnék ülni a csomagtartójába (mármint a parkolós bandázásnál).

Tehát vagy a Gergő jön el értem*, vagy viszem a horgászszékemet (plusz egy lábtartót), vagy idejön egy kétsofőrös autó, és az egyik driver elvisz az enyémmel, majd a végén visszahoz. <_< (Csak kell valami kitámasztó a csomagtérajtómhoz, mert még mindig szar a teleszkóp... :rolleyes:)

*Szerk: Most beszéltem a Gergővel, ő sajnos nem tud jönni, mert délután neki irány a Balaton.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.