Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Úgy néz ki, hogy tartósan áthelyezem a székhelyem Ansbachba, gondolkodtam, hogy mikor/hogy lehetne elbúcsúzni a régió tagjaitól. Bár semmi épkézláb ötletem nincs, mert egyszerre biztos nem ér rá mindenki, de ha esetleg vki jár Pécsen 17-éig, akkor csörögjön rám, hogy összefussunk 1 kávéra, vagy üccsire, ha van kedve.

harmincas/6967585

Üdv: Gergő

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bocs,hogy ide írok, de sajnos a corsa topikban nem kaptam válszt.

Azt szeretném kérdezni, tudtok e olyan embert pécsett, aki kiolvassa a hibakódot nem aranyért c corsából?

Azt mondták opeléknél 5 ezer, én kicsit sokallom egy pár perces melóért, ahol még koszos sem lesz.

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Az én traktorom nem ismeri a hibakód fogalmát, így ilyen jellegű problémám még nem adódott.

Ma már nem, de holnap megkérdezem a szerelőmet, hogy tud-e javasolni valamit. :)

irigyellek a hibakód nélküliség miatt!

az én autómnak sincs baja (látható-halható) csak az a k..ög sárga lámpa világít 1hete

annyira idegesítő,hogy ott van és nem tudod mit jelent...

Link to comment
Megosztás:

Ha nem kell a régi kiszedett hátsó ülésed, akkor pénteken elhozhatnád a váltóval. <_< :)

Ok, Te meg hozd a kormányagyat! De a hátsó ülés támláját csak azzal a feltétellel kapod meg, hogy megígéred, hogy nem fogsz rajta féltengelyt szállítani. :D Az alját megrágta az egér, az nem érdekes, de a támla az olyan mintha a gyárból most hozták volna.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Az én traktorom nem ismeri a hibakód fogalmát, így ilyen jellegű problémám még nem adódott.

Ma már nem, de holnap megkérdezem a szerelőmet, hogy tud-e javasolni valamit. :D

Megkérdeztem, azt mondta, hogy ő a Penthe-hez szokta küldeni a kuncsaftjait (mondott egy nevet, de azt elfelejtettem :) )

Mondott egy másik számot is, ő nem biztos, hogy megfejti a titkot, de kérdezz rá telefonon, sokat nem vesztesz vele.

Vinc(z)e Zoltán harminc/929-884kettő. Uránvárosban, azt hiszem Kovácstelep környékén nyomja. Kovács Norbertre hivatkozz, hogy ő javasolta.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem, azt mondta, hogy ő a Penthe-hez szokta küldeni a kuncsaftjait (mondott egy nevet, de azt elfelejtettem :D )

Mondott egy másik számot is, ő nem biztos, hogy megfejti a titkot, de kérdezz rá telefonon, sokat nem vesztesz vele.

Vinc(z)e Zoltán harminc/929-884kettő. Uránvárosban, azt hiszem Kovácstelep környékén nyomja. Kovács Norbertre hivatkozz, hogy ő javasolta.

Köszi szépen, a pentét ma kérdeztem, 4500 pénzt mondtak.

Jövő héten megcsörgetem a srácot mindenképp! :)

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.