Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Szia.

Te ki vagy? :lol:

csáó :excl: ööö...uj pécsi opel tulaj :lol: idáig nemvolt autóm,bár megjelentem eccer lenn siklóson Ivannorbival az egyik talitokon.ööö voltam insignia tesztvezetni is.Am Kelemen Zoltán vagyok 21 éves pécsi lakos.tervezek majd regelni ilyen opeles helyekre,itt kezdtem.mondjuk már régóta regeltem ide,de most szereztem egy opelt.nem is akármilyet :( kérdezzétek Lomha urat,neki már volt szerencséje hozzá! na igy ennyi hirtelen :lol:

Link to comment
Megosztás:

csáó :excl: ööö...uj pécsi opel tulaj :lol: idáig nemvolt autóm,bár megjelentem eccer lenn siklóson Ivannorbival az egyik talitokon.ööö voltam insignia tesztvezetni is.Am Kelemen Zoltán vagyok 21 éves pécsi lakos.tervezek majd regelni ilyen opeles helyekre,itt kezdtem.mondjuk már régóta regeltem ide,de most szereztem egy opelt.nem is akármilyet :( kérdezzétek Lomha urat,neki már volt szerencséje hozzá! na igy ennyi hirtelen :lol:

Nem kell a rizsa, te vetted meg Zsoltee autóját drága barátom. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.