Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Beszéltünk a tulajjal, megnéztük a házat, de árajánlatot nem kapott, mert csak a szomszéd telekkel együtt lenne érdemes megvenni, mivel csak így lehetne bővíteni. A szomszéd elsőre 4-5 misit kérne a telekért, így a pecóból sokat kellene alkudni. Majd nemsokára kap egy alacsony árajánlatot...

Link to comment
Megosztás:

A jutalom, amiért túléltük az ünnepeket, az újév, és már el is jutottunk az újévi fogadalmak csodás hagyományához. Hagyd hátra a múltad, és kezdd elölről! Nehéz ellenállni a kísértésnek újrakezdéskor, hogy a múlt év problémáit a szőnyeg alá söpörjük. Ki dönti el, hogy mikor ér véget a régi, és kezdődik az új? Nem jelzik a naptárban, nem szülinap, nem egy új év. Ez egy esemény. Kicsi vagy nagy? Valami, ami megváltoztat minket. Jó esetben reményt ad, vagy egy új életmódot és világnézetet. Elengedjük a régi szokásainkat, és emlékeinket. A lényeg az, hogy sose adjuk fel a reményt, hogy lesz egy újabb kezdet.Kívánünk neketek 12 hónap egészséget, 53 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet és 31536000 másodperc szexet! B.U.É.K.

Link to comment
Megosztás:

BÚÉK Mindenkinek!

Korinak külön is, mert a reggeli sms-ben csak a kért számot tudtam átküldeni a nagy kapkodásban. Ugyanis az ő sms-e ébresztett 8:32-kor, és nekem 9-re bent kellett lennem a munkahelyen, de úgy, hogy előtte még a gyereket is fel kellett ébreszteni és az oviba elvinni...

Szerencsére sikerült, pedig volt 1-2 mazsola, aki csak 20-al mert menni, mert egy kicsit deres volt a pálya... :D

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nem ért rá senki, mert mi sem tudtunk sokáig maradni, hamar haza kellett jönnünk.

Azért annyi történt, hogy a 290e. km után elhalálozott lambdát kicseréltük Zsoltival. Jobban mondva a Zsolti cserélte :D , én pedig fogtam a célszerszámokat. :)

Hoztam még pár alkatrészt Zsoltitól (köszi), sőt még azt is kitalálta, hogy rosszak az első lengéscsillapítók is. (pedig tök jó volt a Wartburg feeling :) ) Majd még ezt is orvosolni kell.

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nem ért rá senki, mert mi sem tudtunk sokáig maradni, hamar haza kellett jönnünk.

Azért annyi történt, hogy a 290e. km után elhalálozott lambdát kicseréltük Zsoltival. Jobban mondva a Zsolti cserélte :D , én pedig fogtam a célszerszámokat. :P

Hoztam még pár alkatrészt Zsoltitól (köszi), sőt még azt is kitalálta, hogy rosszak az első lengéscsillapítók is. (pedig tök jó volt a Wartburg feeling :) ) Majd még ezt is orvosolni kell.

Bocsi, de Pécsre kellett mennünk. Lecsaptam egy új tetőablak motorra, elektronikástól 5e-ért. Az új ára 200e :D Meg Árkádoztunk kicsit, utána meg rokont látogattunk. Fél kilencre értünk haza. Természetesen, míg mi csavarogtunk, a kutya is sétáltatta magát kicsit. Pechére mi értünk előbb haza :)

Link to comment
Megosztás:

Még jó, hogy nem ért rá senki, mert mi sem tudtunk sokáig maradni, hamar haza kellett jönnünk.

Azért annyi történt, hogy a 290e. km után elhalálozott lambdát kicseréltük Zsoltival. Jobban mondva a Zsolti cserélte :D , én pedig fogtam a célszerszámokat. :D

Hoztam még pár alkatrészt Zsoltitól (köszi), sőt még azt is kitalálta, hogy rosszak az első lengéscsillapítók is. (pedig tök jó volt a Wartburg feeling :) ) Majd még ezt is orvosolni kell.

bele teszünk egy AIR rájdot ! :P oszt bliccen mejd megtáncoltatjuk ! :D viccet félre téve tényleg elég lanyha a csillapítónak tűnő tárgy a vasban :) de mentségére elég sokat ment !!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

bele teszünk egy AIR rájdot ! :P oszt bliccen mejd megtáncoltatjuk ! :D viccet félre téve tényleg elég lanyha a csillapítónak tűnő tárgy a vasban :) de mentségére elég sokat ment !!!!! :D

... és motort milyent ? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, de Pécsre kellett mennünk. Lecsaptam egy új tetőablak motorra, elektronikástól 5e-ért. Az új ára 200e :) Meg Árkádoztunk kicsit, utána meg rokont látogattunk. Fél kilencre értünk haza. Természetesen, míg mi csavarogtunk, a kutya is sétáltatta magát kicsit. Pechére mi értünk előbb haza :D

Semmi gond, nálunk is gyorsan jött ez a dolog, de legalább olyan szondát kapott, amelyik típus legalább kipróbált.

Ha más nem, majd tavasszal Óbányán, tök jó volt dagonyázni, a szalonnasütésről nem is beszélve. :)

Link to comment
Megosztás:

ma calibráztam egy kicsit :D ejjjj de jó volt ! csak hát a kanyarokat enyhén szeli azokal a butuska mankóival . ez hiányzott a sajátomból is anno. pedig okosított ejnbah motyó volt benne . -60 .

(holnap ha nem esik akkor mx5 futómű próba . hátúl +50 mm széles, és -30 mm a magasságból . mervede motyóval. hétfőn meg munka ..... szabadidő zéró .... )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.