Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sziasztok, az Omis szekcióban nincs valakinek egy felesleges BC-s ablaktörlő kapcsolója, jó áron? :D

A sedané is jó, nincs hátul mivel törölni. :D

Sajna nincs. De ha tanácsolhatom, akkor sebességszabályozósat keress, a hozzá való relével. Pár hete egy Calibrás hirdetett kompletten 5e-ért, ami sztem bagó érte.

Link to comment
Megosztás:

Nekem 10 köbös. 2x szoktam tölteni egy évben ( tavaly 3 volt). Most 3in1 tablettám van, ami mellé elvileg nem kell semmit adagolnom. Az 5 db tabletta 3500 körül volt, és egy tabletta kb 3 hetet bír. Ha algagátlót is teszek hozzá, abból kb 1,5 üveg kell egy szezonban, aminek literje egy ezres körül van. Nem olcsó mulatság, de ha hetente kétszer elmenne a család strandra, akkor az többe kerülne. Ráadásul ez itthon van, nem ugat be senki, ha ruhátlanul akarok lubickolni. Nem beszélve arról, milyen jól esik fürdeni egyet alvás előtt. Teljesen lehűti a testet és nem izzadok mint egy kutya alvás helyett.

Ez a mostani medencéd nagyobb, mint amit anno szétkapott a kutya?

Mi az előnye az egy méterrel nagyobb átmérőjű medencének a kisebbel szemben? Nem igazán tudom elképzelni, hogy mit lehet csinálni egy 4,6m átmérőjű medencében, amit mondjuk egy 3,6m-esben nem? Úszni egyikben sem lehet, ülni meg mindkettőben. Vagy a kisebben összeérnek a lábak? Nem utolsó sorban majdnem dupla annyi víz kell bele, ergo dupla annyi vegyszer...

Szóval kicsit hajlok a kisebb felé, ami meglenne 20-ból, míg a nagyobb 50-ből (ehhez pluszban van létra is)...

Link to comment
Megosztás:

Ez a mostani medencéd nagyobb, mint amit anno szétkapott a kutya?

Mi az előnye az egy méterrel nagyobb átmérőjű medencének a kisebbel szemben? Nem igazán tudom elképzelni, hogy mit lehet csinálni egy 4,6m átmérőjű medencében, amit mondjuk egy 3,6m-esben nem? Úszni egyikben sem lehet, ülni meg mindkettőben. Vagy a kisebben összeérnek a lábak? Nem utolsó sorban majdnem dupla annyi víz kell bele, ergo dupla annyi vegyszer...

Szóval kicsit hajlok a kisebb felé, ami meglenne 20-ból, míg a nagyobb 50-ből (ehhez pluszban van létra is)...

Több a hátránya, mint előnye a nagynak. De én beülve jobban érzem magam ebben. Nem utolsó sorban több játék fér el benne :D

Link to comment
Megosztás:

Több a hátránya, mint előnye a nagynak. De én beülve jobban érzem magam ebben. Nem utolsó sorban több játék fér el benne :D

És az mindegy, hogy Bestway vagy Intex? Most mindkettő egy 20-as. Van különbség minőségre?

Az utóbbi picit magasabb (15 centivel), viszont nem adnak hozzá takaróponyvát.

Link to comment
Megosztás:

És az mindegy, hogy Bestway vagy Intex? Most mindkettő egy 20-as. Van különbség minőségre?

Az utóbbi picit magasabb (15 centivel), viszont nem adnak hozzá takaróponyvát.

Sztem az Intex valamivel erősebb. Takaróponyva max 2 évet bír, utána úgyis elszakad. Nekem mikor 1 hetet rajta volt a ponyva rossz idő miatt, beposhadt alatta a víz. A koszt meg nem tartja távol, mert ha letakarod a medencét, a ponyván lévő lyukakon átfolyík a víz, mikor szeded le a takaróponyvát, a vísszafolyó víz úgyis belemossa a medencébe a koszt. Létra csak akkor hiányzik, mikor gyerekek másznának be. A felnőttek simán át tudják lépni a peremet.

Link to comment
Megosztás:

Hurrá, majdnem együtt lesz az egész csapat. :D

Norbi majd gondolunk rád, gondolom az új házikó elvitte a pénzt.

Szerintem 9 körül érünk oda Zsoltihoz, én szeretnék mielőbb odaérni Blitzre, hogy tudjunk valami jó helyet találni a sátornak. :icon4:

Hát, azért maradt még valami (egy kis családi kőccsön), de azt is van hová tenni...

Másrészről holnap este irány Fonyód, a Zasszony már nagyon szeretne találkozni a tesójával, szombaton meg ismerőslátogatásra megyünk Kaposvárra. Úgyhogy Blitz nélkül is sűrű lesz ez a hétvége.

Érezzétek jól magatokat (meg egymást :icon4: )!

Link to comment
Megosztás:

Hát, azért maradt még valami (egy kis családi kőccsön), de azt is van hová tenni...

Másrészről holnap este irány Fonyód, a Zasszony már nagyon szeretne találkozni a tesójával, szombaton meg ismerőslátogatásra megyünk Kaposvárra. Úgyhogy Blitz nélkül is sűrű lesz ez a hétvége.

Érezzétek jól magatokat (meg egymást :icon4: )!

A párod mintha mindig az opeltalikra szervezne rá :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, azért maradt még valami (egy kis családi kőccsön), de azt is van hová tenni...

Másrészről holnap este irány Fonyód, a Zasszony már nagyon szeretne találkozni a tesójával, szombaton meg ismerőslátogatásra megyünk Kaposvárra. Úgyhogy Blitz nélkül is sűrű lesz ez a hétvége.

Érezzétek jól magatokat (meg egymást :icon4: )!

Jó hétvégét nektek is. ;)

Nézzétek meg otthon leszünk-e? :icon4: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.