Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mi ma értünk haza BW-ről. Igaz vasárnap már vége volt, de önnan mentünk nyaralni a Tisza-tóhoz. Hát soha többet. Az úthálózat minősíthetetlen volt !

Volt hogy 15 km-es szakaszt egy óra alatt tettünk meg. Hazafelé pedig Újszász után vitt rá a gps egy olyan útra, hogy ha vki mesél róla, elküldöm a pcsába, hogy ne kamuzzon. Jött szembe a kamion, és egyszercsak a kamion fülkéjének a fele eltűnt. Pontosabban belement egy gödörbe. Majd próbálok képeket feltolni, vagy keresni a neten.

Én tavaly voltam így, amikor Erdélybe mentünk, Marosvásárhely felé voltak olyan kátyúk, hogy szabályosan szlalomozni kellett, hiba nélkül, mert amúgy végzetes lett volna, olyan mélyek voltak. Arra gondoltam végig, hogyha egyszer innen hazajutunk épségben(felni és tengelytörés nélkül), akkor az csodával határos lesz.

Link to comment
Megosztás:

Mi ma értünk haza BW-ről. Igaz vasárnap már vége volt, de önnan mentünk nyaralni a Tisza-tóhoz. Hát soha többet. Az úthálózat minősíthetetlen volt !

Volt hogy 15 km-es szakaszt egy óra alatt tettünk meg. Hazafelé pedig Újszász után vitt rá a gps egy olyan útra, hogy ha vki mesél róla, elküldöm a pcsába, hogy ne kamuzzon. Jött szembe a kamion, és egyszercsak a kamion fülkéjének a fele eltűnt. Pontosabban belement egy gödörbe. Majd próbálok képeket feltolni, vagy keresni a neten.

baxki :D kamion ? mi??? :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé pedig Újszász után vitt rá a gps egy olyan útra, hogy ha vki mesél róla, elküldöm a pcsába, hogy ne kamuzzon. Jött szembe a kamion, és egyszercsak a kamion fülkéjének a fele eltűnt. Pontosabban belement egy gödörbe. Majd próbálok képeket feltolni, vagy keresni a neten.

Én is jártam már arra, az valami vicc! :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Estleg valaki tud pécsett vagy a közeli vonzáskörzetébe egy normális szerelôt aki ért is a diesel opel astra f-hez. Jelen pillanatban az autó nagyárpádon van az opeleseknél, róluk nem tudok véleményt mondani mert most járok itt elöszôr. De ha esetleg valaki már szereltette itt az autóját és meg tudná osztani a véleményét tapasztalatát azt meg köszönném.

Üdv i

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Hát, az itteni csapaton belül csak én vagyok "olajkályhás", de még nem vittem ilyen jellegű hibával szerelőhöz, úgyhogy nincs tapasztalatom e téren.

Illetve még egyhapsi-nak volt Isuzu-s F Astra-ja, de már lecserélte. Diesel-es problémája nem tudom, hogy volt-e :D

üdv

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Estleg valaki tud pécsett vagy a közeli vonzáskörzetébe egy normális szerelôt aki ért is a diesel opel astra f-hez. Jelen pillanatban az autó nagyárpádon van az opeleseknél, róluk nem tudok véleményt mondani mert most járok itt elöszôr. De ha esetleg valaki már szereltette itt az autóját és meg tudná osztani a véleményét tapasztalatát azt meg köszönném.

Üdv i

szevazs

a nagyárpádi dizelest nem ismerem egvszer 15 éve volt vele rosz tapasztalatom, de nem messze töle tudok jo normális mühelyt

Link to comment
Megosztás:

srácok olyan felnit keresek ami 4x114.3 osztókör peremes acél vagy alu, mindenféle megoldás érdekel főleg ET nulla! vagy ilyesmi okosság.

most jön a kérdés minek. no vettem egy Datsun Bluebird kombit 1984 es hátsó kerekes laprugós diesel .

valami patkányt kellene építenem :D nagy benzinest nem akartam 400 körüli benzin árak miatt.....

ha valamit láttok akkor jöhet az infó ! köszönöm !

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.