Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

oké ! mehet a dolog ! pénzt meg odadom vagy elküldöm postán vagy vagy de intézd légyszi ! danke ! danke !

Ha a Kornél jár feléd és neki lepasszolod, úgy is jó, vagy ha erre jársz és nekem adod, akkor is!A címem pedig fent van az adatlapomon, oda küldheted, úgy is jó!Ahogy tetszik.

Link to comment
Megosztás:

Én meg holnap megszabadulok egy valag pénztől :D

Generátorfelújítás (diódahíd, feszszabályzó): 25-30ezer :P

Ui: Remélem Zsolti mindjárt bejelenti, hogy Ő ezt 15-ből megoldotta volna. :D ;)

Aki javította előtte nem vállal rá garit? Sztem csak a diódahíd 15 körül van.

Link to comment
Megosztás:

Aki javította előtte nem vállal rá garit? Sztem csak a diódahíd 15 körül van.

Utánanéztem, hát az már több, mint 2 éve volt (2006 márciusában). Akkor nem újat rakott bele, hanem bontottat 13ezerért munkadíjjal együtt. Tavaly az önindítómat javította, azzal kevertem.

Most 29200-at fizettem (diódahíd-, fesz.szab.csere, ékszíj + munkadíj). A generátor elvileg garis.

Link to comment
Megosztás:

Ez most ennyire sok? Ha jól emlékszem Johnny is 25körüli árat írt garanciális generátorfelújításra. Ha 15k a diódahíd (ahogy kori írta) akkor már csak 8k marad a feszszab-ra és a szerelésre. 23-at kért a generátoros, a többi a szerelő "sara".

Szerintem 25ezer nagyon sok egy generátor felújításért, de ez csak a magánvéleményem.

Link to comment
Megosztás:

Ha a Kornél jár feléd és neki lepasszolod, úgy is jó, vagy ha erre jársz és nekem adod, akkor is!A címem pedig fent van az adatlapomon, oda küldheted, úgy is jó!Ahogy tetszik.

oké ! te most már ezt ki is fezetted ? mert akkor holnap vagy hétfőn feladom postán !

Link to comment
Megosztás:

srácok egy generátor felújításáért 25 nem sok ám ! nem ritka hogy 30 meg 40 is összejön !

a dolog erősen attól függ hogy milyen minőségű/gyártmányú alaktrészeket használsz . egy gyári GM es fesz. szab. nyílván drágább mint egy utángyártott olasz vacak ami ugyan jó meg oké, de hát nem megy el annyit mint egy gyári eredeti alkatrész . (meg volt hogy már tönkretett más még jó cuccot !)

az esetleg más kérdés munkadíj nélkül vagy baráti munkadíjjal nyílván sokkal olcsóbb .

Link to comment
Megosztás:

oké ! te most már ezt ki is fezetted ? mert akkor holnap vagy hétfőn feladom postán !

Nem, július 20-ig kell befizetni, ha kb július 15.-ig ideér a pénz az úgy jó!Ha valaki nem küldi addig akkor fizetem zsebből, de utána az illető sok sörrel fog tartozni! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, július 20-ig kell befizetni, ha kb július 15.-ig ideér a pénz az úgy jó!Ha valaki nem küldi addig akkor fizetem zsebből, de utána az illető sok sörrel fog tartozni! :D :D

emlékeztess pliiiz ! köszönöm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.