Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

aljas vagy ! csinálj Wudu Babát ! olvasszad ki a szájját ! egyenesre ! meg a seggére ragassz egy farkat és csinálj neki egy pávián fejet kb. ! :lol: :D :D

a kötsögje ... nem ismeri el.... kész komolan agyam megáll .. :lol:

A VooDoo babára nem gondoltam még, de felírom a lehetséges bosszúk listájára! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma meglátogatták a rendőrök cserbenhagyásos emberünket és mindjárt készségesebb lett. Elhúztak a szerelőhöz és kifizettették a köcsöggel a javítást. Erre mikor apám nem volt a környéken, azt mondja a szerelőnek ez a köcsög, hogy "nem én voltam ám, csak beismertem, hogy ne piszkáljanak"! Most szerintetek ez normális??? A szerelő meg elküldte a K anyjába, mert történetesen apám jóbarátja! :lol: Úgyhogy végre ez is lezárult, de természetesen a kis magánbosszúm nem marad el... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma meglátogatták a rendőrök cserbenhagyásos emberünket és mindjárt készségesebb lett. Elhúztak a szerelőhöz és kifizettették a köcsöggel a javítást. Erre mikor apám nem volt a környéken, azt mondja a szerelőnek ez a köcsög, hogy "nem én voltam ám, csak beismertem, hogy ne piszkáljanak"! Most szerintetek ez normális??? A szerelő meg elküldte a K anyjába, mert történetesen apám jóbarátja! :D Úgyhogy végre ez is lezárult, de természetesen a kis magánbosszúm nem marad el... :lol:

:lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ma meglátogatták a rendőrök cserbenhagyásos emberünket és mindjárt készségesebb lett. Elhúztak a szerelőhöz és kifizettették a köcsöggel a javítást. Erre mikor apám nem volt a környéken, azt mondja a szerelőnek ez a köcsög, hogy "nem én voltam ám, csak beismertem, hogy ne piszkáljanak"! Most szerintetek ez normális??? A szerelő meg elküldte a K anyjába, mert történetesen apám jóbarátja! :D Úgyhogy végre ez is lezárult, de természetesen a kis magánbosszúm nem marad el... :lol:

Kemény vagy Csoki!!! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

huuuuu basszátok meg ennyire jóídő van !! ki kell használni ! utána ráérünk itt csevegni mikor esik a hó kint meg minusz van ezerrel :D

rövid nadrág rulez ! :lol:

barnulok mint a kalányosék a füstölőben dikkk ! :lol:

ja nincs itt senki?? :lol: :lol: :lol:

De van, de megyek is csobbanni midjárt. :D

Link to comment
Megosztás:

huuuuu basszátok meg ennyire jóídő van !! ki kell használni ! utána ráérünk itt csevegni mikor esik a hó kint meg minusz van ezerrel :lol:

rövid nadrág rulez ! :lol:

barnulok mint a kalányosék a füstölőben dikkk ! :lol:

ja nincs itt senki?? :D :lol: :lol:

ja wazze.napozunk :lol: ,füvet nyírunk félmeztelenül :D , az almafán meg kifakadtak a rügyek október 13-án.keméééény wazze. :lol:

Link to comment
Megosztás:

De van, de megyek is csobbanni midjárt. :lol:

igen Karcsi most hogy nyugdíjas vagy :lol: most elővetted a nyugdíjas megérdemelt időkra spórolt fürdőmedencés házadat minden luxusával dőszöléssel egybekötve :lol:

és most csobbansz a jakuziba ! megérdemelt kényeztetés vár rád ! a masszírozó programokkat össze ne keverd ! :lol:

---csak megszaladt az agyam a "csobbanok" hallatán innét az első emeleti 56 nm es lakásunkból :lol: itt max akkor csobbanok mikor a szomszéd csőtörést csinál a nyakamba """

:lol: :D :D

(házragyúrokmosvazzzeg)

Link to comment
Megosztás:

igen Karcsi most hogy nyugdíjas vagy :lol: most elővetted a nyugdíjas megérdemelt időkra spórolt fürdőmedencés házadat minden luxusával dőszöléssel egybekötve :lol:

és most csobbansz a jakuziba ! megérdemelt kényeztetés vár rád ! a masszírozó programokkat össze ne keverd ! :lol:

---csak megszaladt az agyam a "csobbanok" hallatán innét az első emeleti 56 nm es lakásunkból :lol: itt max akkor csobbanok mikor a szomszéd csőtörést csinál a nyakamba """

:D :D :lol:

(házragyúrokmosvazzzeg)

Nekem is "panel", 68-as. Nm-re, és évjáratra is. :lol:

Házra gyúrnék én is, de legfeljebb egy hasonlóra "fussa" majd, az is csak jövőre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.