Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Magyarázott vmi tejesládáról is, amiben viszem, nehogy összeolajozzam a csomitartót. :D

Hiába, Fater egy arany ember! Csak kecske ne kerüljön a szeme elé! :D

a faárnyékok lemaradtak a mocitetöröl!!! :D :D :lol: amugy jó lett!gratula!

Nomeg kinek tűnt fel az egykarú ablaktörlő? Következő projektet beleálmodtad? :D De viccet félretéve, és nem is nyalásügyileg, de tényleg jó lett. :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Vannak Somogy megyei klubtársaink, őket kéne megvárni a válasszal!Addig is talán Opelzsolt tud neked többet mondani, ő nagy veterános.Csak ki kell várni míg valamelyikük ideér.

ide értem :D

nézegettem én is a darabot . az ára kb. reális is. az állapota már kérdéses mivel ennek a tipusnak is meg vannak a sajátosságai pl. korrózió ,difi,váltó gondolok itt a szinkron és kapcsoló gyűrűkre , motor olajnyomása vezérlése ,felfüggesztések szilentjei . és a szokásos kopó dolgok.

szóval látni kellene közelről esetleg alulról még több derülne ki .

azt gondolom hogy mondanom sem kell hogy az autó vételárát még rá kell költeni álltalában egy ilyen koru autóra . és sok sok munka .

érdekes ma pont hívott valaki aki C QP-t akar venni és hogy nem-e tudok valamit...... (valaki Pécsen adta meg a számomat)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

szerintetek egy b vectrára felmegy egy gyári vectra c gts felni

C gts felni osztóköre ha jóltudom 5x110, ET 41 A B-Vectra osztóköre 5x110x65 e egyes változatok 4x100x56,5 mérettel készültek. elvileg ha 5x110 es a gyárid akkor sztem felmegy! De a ha felpróbálod 100% kiderül!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt az infót kaptam, hogy itt talán tudtok nekem tanáccsal szolgálni. :D Mostanában erősen szemezek egy Kadett C-vel és meg szeretném kérdezni Tőletek, mi a véleményetek, illetve ismeri-e valaki közületek a kiszemeltet, vagyis őt .

Mivel úgy tűnik, egy autókereskedés hirdeti, gondoltam még mielőtt felkeresném a dílert, megkérdezem itt a fórumon, hátha tud valaki bővebb információval szolgálni a gépről.

Már csak azért sem olyan egyszerű a helyzetem, mert az autó helyileg az ország másik végében található, így nem egyszerű a szemrevételezés :D

Előre is köszönöm a válaszokat.

:D

Nézegettem már én is, de csak futólag. Múltkor már nagyon mondták, hogy eladták, de ezek szerint mégsem.

Ránézésre szép amúgy nem nézegettem nagyon.

Link to comment
Megosztás:

Na kori 2 papírt viszek ha addíg visszaér postán! Még egy Válallkozót bevontam és 10% ott is MOTE-nak , épület ,autófóliázás , raisztók javítása új beszerelés imo javítás beszerelés centrálzár új és régi stb.. stb.. :D A fóliázás természetesen bizonylattal együtt teljesen hivatalosan!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.