Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

A fenébe, most néztem, hogy a Kadettklub tali meg a MOTE évnyitó 1 hét külömbséggel van.Most melyikre akarjak menni vazze?Nehéz ügy... :D

Mindkettőre! :D :lol:

Az évnyitó, lehet, hogy nekem is kimarad, mert a Zasszony kicsit ki van akadva, hogy április 5-30-ig minden nap dolgozok (14-ig 12 órában). Nincs bőr a képemen május 2-3-án lelépni opelezni :D

De még bármi előfordulhat :D

Link to comment
Megosztás:

Mindkettőre! :lol: :D

Az évnyitó, lehet, hogy nekem is kimarad, mert a Zasszony kicsit ki van akadva, hogy április 5-30-ig minden nap dolgozok (14-ig 12 órában). Nincs bőr a képemen május 2-3-án lelépni opelezni :D

De még bármi előfordulhat :D

Nekem meg sajna lehet eza hétvége vagy is a mostani tali! :D Vasárnap Bekell mennem melózni délelőtt! :D de még nem 100% Csak tudjátok ha nem leszek ott akkor ezmiatt van!

Link to comment
Megosztás:

Mivel a szezonnyitóra a legtöbben nem megyünk, szerintem azt hagyom ki, inkább elmegyek a Kadett talira.Úgyis ott van még Blitz is, arra jön mindenki!

Xray, te meg mondd meg a főnöködnek ha nem enged el, hogy ha 2 Corsát lát a háza előtt, kb. 18 emberrel bennük akkor készülhet élete végére... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.