Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Na azzééé! :lol:

Lassan azt is el lehetne dönteni, hogy hová menjünk. Az időpont szerintem legyen 14 óra, akkor még javában világos van, és addigra mindenki kiheverheti a szombat este fáradalmait. :huh:

Azthiszem akkor autómosás lesz. Az enyém tiszta sár meg kosz.

De azért mostmár lassan tényleg kéne tudni a helyszint.

Link to comment
Megosztás:

Sztem tali a főtéren ( széchenyi tér) és onnan elvonulunk vhova. A kettő nekünk is jó.

Az öcséd is jön? Vagy azt még nem tudjátok?

Mindenki hozza a párját is? Mert akkor nekem is rá kellene beszélni a zasszonyt :lol: . Bár, akkor lehet, hogy a gyereket is hozni kellene, rá meg nem vállalom a felelősséget :huh: . Ez esetben olyan helyre kellene menni, ahol a közelben van játszótér, vagy valami dühöngő :)

Link to comment
Megosztás:

Pontosítsunk, jól értem?

Február 10 (vasárnap) 14:00 Mohács főtér (Széchenyi tér)

Ha nincs több méter hó, az időpont jó.

Igen, eddig így néz ki. Akár be is vésheted a neved a listára. :huh:

Előtte való nap (illetve 8-9-10-én) pedig Kisasszondon is lehet találkozni a kadettos csapattal.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg indíthatnánk egy listát, hogy ki jönne a kadettos talira 9-én.

Ha jól értettem, akkor Zsolt és Gergő benne van a dologban, no és persze én is.

Ki hogyan tervezi az indulást-érkezést? Mehetnénk akár együtt is :huh: . Aki az anyagiak miatt nem jönne (üzemanyagköltség), az betársulhat mások mellé. Én nem tervezek ottalvást

Amúgy mi a szombati program? Van erről valahol valami csevegés? Csak hogy képben legyek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg indíthatnánk egy listát, hogy ki jönne a kadettos talira 9-én.

Ha jól értettem, akkor Zsolt és Gergő benne van a dologban, no és persze én is.

Ki hogyan tervezi az indulást-érkezést? Mehetnénk akár együtt is :huh: . Aki az anyagiak miatt nem jönne (üzemanyagköltség), az betársulhat mások mellé. Én nem tervezek ottalvást

Amúgy mi a szombati program? Van erről valahol valami csevegés? Csak hogy képben legyek :lol:

Hát igazán nincs róla semmi különös beszélgetés. Kadettklub.hu találkozók topicban esik róa pár szó. De ez csak baráti összejöveltel. Dumálós, szerelős, alkoholizálós 3 nap. Múltkor például elmentünk gesztenyét szedni. De az most nem aktuális. :) :) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát igazán nincs róla semmi különös beszélgetés. Kadettklub.hu találkozók topicban esik róa pár szó. De ez csak baráti összejöveltel. Dumálós, szerelős, alkoholizálós 3 nap. Múltkor például elmentünk gesztenyét szedni. De az most nem aktuális. :) :) :D ;)

francba ott is felejtettem akkor a jussom :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mi is bízunk benne, hogy jó idő lesz. Elvileg addigra a busók elűzik a telet :)

(jaj de utálom a busójárást hányósszmájli helye :huh: )

Kori nem jösz velem Kisaszondra?? hm?? közben megnéznénk egy 1957 es Opel Olimpiát :)

gusztusom lett rá talán talán étvágy is meg jön ...... látnom kell .....

egy mercis cimbié ő kínálta nekem a napokban :lol:

Link to comment
Megosztás:

(jaj de utálom a busójárást hányósszmájli helye :huh: )

Kori nem jösz velem Kisaszondra?? hm?? közben megnéznénk egy 1957 es Opel Olimpiát :)

gusztusom lett rá talán talán étvágy is meg jön ...... látnom kell .....

egy mercis cimbié ő kínálta nekem a napokban :)

Kori nem Lomha Kornél barátja?? A Calibrás?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, eddig így néz ki. Akár be is vésheted a neved a listára. :huh:

Előtte való nap (illetve 8-9-10-én) pedig Kisasszondon is lehet találkozni a kadettos csapattal.

Február 10 (vasárnap):

1. ivannorbi (előreláthatólag szabad leszek)

2. kori

3. gergolabs(vszínű jó)

4. Egyhapsi(vszinű jó)

5. Alex.79

6. Tiu

7. zsolt ! jövök jövök !

8.

9.

Mintha a tagok közt többen lennénk :lol: .

Lehet Kisasszondra is ellátogatok, nincs is messze.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.