Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

kecsóra megy valaki szombaton ?? szept 18 pont egybe esik . esőnap lett. mi meg elvileg szombat nem ??

Ez nagy dilemma, mert mentünk volna most pályázni, csak a munka közbeszólt. :wacko:

Így viszont biztos szabad a szombat, és úgy gondolom Lánycsókra fogunk menni, eddig is voltunk minden évben.

Pályanapra eddig sem sikerült eljutni, majd talán jövőre. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez nagy dilemma, mert mentünk volna most pályázni, csak a munka közbeszólt. :wacko:

Így viszont biztos szabad a szombat, és úgy gondolom Lánycsókra fogunk menni, eddig is voltunk minden évben.

Pályanapra eddig sem sikerült eljutni, majd talán jövőre. <_<

Most őszinte leszek. Rohadtul nem is éri meg. Nekünk, innen nem! A legfinomabb számítással is nekem 10ezer lett volna az üzemanyag, de akkor tojás a pedál alatt és a pálya még csak eszembe sem jut. Odaérek 9-10-re, befizetem a belépőt. Nézem a srácokat a pályán, elbeszélgetek a rég látott arcokkal(ez a jó része). Aztán délután 5-6 felé elindulok haza. Ha ettem egy szendvicset és ittam rá egy kólát, akkor 15ezer forintomba fájt egy 7-8 órás program. Nem vagyok fillérb*szó, de azért nekem ez sok.

Link to comment
Megosztás:

Most őszinte leszek. Rohadtul nem is éri meg. Nekünk, innen nem! A legfinomabb számítással is nekem 10ezer lett volna az üzemanyag, de akkor tojás a pedál alatt és a pálya még csak eszembe sem jut. Odaérek 9-10-re, befizetem a belépőt. Nézem a srácokat a pályán, elbeszélgetek a rég látott arcokkal(ez a jó része). Aztán délután 5-6 felé elindulok haza. Ha ettem egy szendvicset és ittam rá egy kólát, akkor 15ezer forintomba fájt egy 7-8 órás program. Nem vagyok fillérb*szó, de azért nekem ez sok.

Én tavaly voltam és nagyon élveztem, pedig csak egy gyorsulásra mentem fel a pályára. Sztem ha van rá, akkor érdemes elmenni, ha nincs akkor nem. Az ehavi büdzsébe biztos, hogy nekem sem fér már bele. Most tekertem az Omegába majdnem 1000 km-t.

Link to comment
Megosztás:

teljesen igazatok van <_< kihagyom én is . nekem ami nem annyira bejövős az a bukósisakos dolog . talán ha elmennék off mx5 el a pályára kicsit játszani ,ami nagyon élvezetes is , de hogy én sisakot húzzak ,az nekem sokkkk . ezért nem is robogózok pedig nagyon csípem ám. nagy motor az más persze.....

de autóba?? :wacko:

(akkor ma is húzhattam volna délelőtt somberek mohács között mert olyanokat kanyarogtam :( )

Link to comment
Megosztás:

Szeptember 18-19. 3. Lánycsóki Medencés Opeltali

1. kori és Ani

2. Lomha 8V

3. ivannorbi

4. andrew (+asszony, meg talán Boci)

5. Babu & Babu

6. Kojak és Andi

7. opzsolt

8. Alex.79

9. brezsy+ vagy - melcsy (majd kiderül,hogy előny vagy hátrány a zasszony biggrin.gif ph34r.gif )

10. Tiu + Zsuzsi

11.

12.

Cím: 7759 Lánycsók Dózsa u. 87.

Koordináták: GPS: 46°0´41.97´´ ; 18°37´8.59´´

Link to comment
Megosztás:

Most őszinte leszek. Rohadtul nem is éri meg. Nekünk, innen nem! A legfinomabb számítással is nekem 10ezer lett volna az üzemanyag, de akkor tojás a pedál alatt és a pálya még csak eszembe sem jut. Odaérek 9-10-re, befizetem a belépőt. Nézem a srácokat a pályán, elbeszélgetek a rég látott arcokkal(ez a jó része). Aztán délután 5-6 felé elindulok haza. Ha ettem egy szendvicset és ittam rá egy kólát, akkor 15ezer forintomba fájt egy 7-8 órás program. Nem vagyok fillérb*szó, de azért nekem ez sok.

Ez meg a másik. <_<

Link to comment
Megosztás:

teljesen igazatok van <_< kihagyom én is . nekem ami nem annyira bejövős az a bukósisakos dolog . talán ha elmennék off mx5 el a pályára kicsit játszani ,ami nagyon élvezetes is , de hogy én sisakot húzzak ,az nekem sokkkk . ezért nem is robogózok pedig nagyon csípem ám. nagy motor az más persze.....

de autóba?? :wacko:

(akkor ma is húzhattam volna délelőtt somberek mohács között mert olyanokat kanyarogtam :( )

Valahol olvastam a pályanap topicban, hogy nem kötelező idén a bukó. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.