Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Egészségedre! :o <_<

Köszi!

Remélem jövőre is jöttök! :wacko: :( ;) ;)

Köszönöm a mentésben résztvevők segítségét! :)

Kori!

Nincs véletlenül egy olyan menetes kupakod, ami nem megy fel arra (vagy csak nagyon nehezen), amire rá szeretnéd tekerni? Mert nekem van egy olyan, ami tekerés nélkül rámegy, ebből kifolyólag le is jön. Ez konkrétan a matracom dugójának a kupakja lenne...

Link to comment
Megosztás:

Tetszett a kerékcsercsi? <_< ;) :o

ja,szupcsi volt,de még deffektesen is elmozdult az Omega a helyéről SEGÍTSÉG NÉLKÜL ÖNERŐBŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ;) :( Rá jöttem hol szedtem össze őket.kifelé menet Lánycsókra a körforgalom után jött egy mentő szemből én meg jobbra lehúzódtam a dzsuvába.Innentől kezdve ott rohad meg a mentő ha megint szembe jön.dögöljön meg a szomszéd lova is,majd lehúzódik ő. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

ja,szupcsi volt,de még deffektesen is elmozdult az Omega a helyéről SEGÍTSÉG NÉLKÜL ÖNERŐBŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :( :wacko:

Az már a leparkolás előtt egyértelmű volt, hogy az éjszakázóhelyemről csak segítséggel fogok kijönni...

Az megint más kérdés, hogy ma estére a fordulatszámmérőm felmondta a szolgálatot... <_<

Link to comment
Megosztás:

Kori!

Jövőre meg kell nagyobbítanod az autóbeállót hátrafelé... És megszervezheted az I. Langyi Weekend-et :D :P

:D :D

Helyesen: I. Langyi :) Weekend :D

Jaja, és aki másnap reggel ki tud állni kocc nélkül, az bátran mehet az úton is. :D

Vagy a faljavító club is létrejön. :D

Link to comment
Megosztás:

Urak és hölgyek. Nem szoktam nyilvános helyen nemi életet élni, de mivel a botrányt is nyilvánosan csináltam, elnézést is így kérek.

Elsősorban Anditól kértem bocsánatot és elnézést kérek mindenkitől, aki tanúja volt a dolgoknak.

hát,,, nemi aktusra nem emlékszem :D :D meg amúgy másra sem nagyon :)

(nem volt botrány sztem...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.