Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ja. ja , csak kár hogy le kellett lépnem mer éjszakás voltam és már jojoztak a szemeim. Heningnek biztos tetszett, kapott csokit, ugye nem ettétek meg hanem hazavitted!? :lol: :lol:

Cukrosbácsi üzemmód volt tegnap? :lol: :D Csoki helyett nem sört kellett volna inkább? :D

Link to comment
Megosztás:

Ja. ja , csak kár hogy le kellett lépnem mer éjszakás voltam és már jojoztak a szemeim. Heningnek biztos tetszett, kapott csokit, ugye nem ettétek meg hanem hazavitted!? :lol: :lol:

Persze hogy hazavittem. Pedig Fater pályázott rá, hogy kap belőle, de a fiaim mostanra már el is pusztították. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cukrosbácsi üzemmód volt tegnap? :lol: :lol: Csoki helyett nem sört kellett volna inkább? :D

Mikre nem gondolsz. :lol:

Az meg. hogy piásan vezessek, már vagy 20 éve meg sem fordult a fejemben. :D Nem mondom ifjúkoromban voltak megbotlások, de szerencsére "kinőttem". :D

Link to comment
Megosztás:

Arra nem is gondoltok, hogy a sört haza is lehet vinni és otthon meginni? :lol: :lol: Épp úgy, mint a csokit. :D

A csokit is csak azért vitte haza mert mondtam hogy a srácoknak hoztam. Milyen hülyén hangzott volna, hogy.:itt van fiúk pár doboz sör Zoli bá kűdte! Majd 1-2 év mulva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.