Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

már jó lenne,ha nem csak kivánó mód vágyakozó időben jönétek talira.

az elmult 3 héten Hening kolega kivételével nem volt senki!

meg amugy is valami szabadtéri placcot kellene keresni...

Na most akkor reszkessetek pénteken, és hozd a zümmögőimet KÜLÖNBEN?!?! ;) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor már 3 a létszám. Bár ma találkoztam Gergővel, azt mondta Ő is jön. Talán lejön Albert is a naffalubóóó, és eljön Ő is. ;)

Igy van! Remélem, hogy én is tudok menni, bár kilátásban van vmi Balaton projekt, de remélem, hogy nem hnap este.

B.I.G.: A szabadtér alatt mit értesz? Itt is van már kiülős rész.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ma voltunk a 81-es út mellett rendezett Autós majálison, ami egyben veterán bemutató is volt. Csináltam pár képet is. :lol:

Huh. Barátnőm odalett volna a buszokért. Imádja őket, főleg a régi veterán Ikarusokat. <_<

Amúgy az OT-s rendszám az veterán autókra van? Milyen célt szolgál, van-e korlátozása? És miért nincs zöldkártya plakett? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Huh. Barátnőm odalett volna a buszokért. Imádja őket, főleg a régi veterán Ikarusokat. <_<

Amúgy az OT-s rendszám az veterán autókra van? Milyen célt szolgál, van-e korlátozása? És miért nincs zöldkártya plakett? :lol:

Nem hiszem, hogy a veterán autók tudnak produkálni olyan emissziós értékeket, amivel átmennének egy sima környezetvédelmi fellülvizsgálaton. Katt ide.

Link to comment
Megosztás:

Huh. Barátnőm odalett volna a buszokért. Imádja őket, főleg a régi veterán Ikarusokat. <_<

Amúgy az OT-s rendszám az veterán autókra van? Milyen célt szolgál, van-e korlátozása? És miért nincs zöldkártya plakett? :lol:

Csak 1 busz volt, egy "faros" Ikarus.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.