Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet .. De akkor nem tudom. ;) Nekem még idáig csak a gsi lökösök álltak össze vissza. Pedig töve nem volt sose. A lökös volt meg csavarodva. ;)

A lökös széle fut a karosszériával. Nemtom hova lett a képem amit csináltam róla. Inkább ugy tünik mintha túlságosan rá lenne nyomva a csomiajtó alatti részre ott hozzá kell érnie a kasztnihoz?

Link to comment
Megosztás:

A hátsó lökös mitől állhat el a kocsi oldalától? Mindkét oldalon szimmetrikusan, rosszul rakhatták vissza? Már volt tank javítva.

Amiért nekem is. Meg lett tolva hátulról, de csak annyira, hogy a lökös nem tört el, viszont a rögzítő-szárakat előre nyomta, és löki előre álló két oldala ezért egy kicsit "szétnyílt, plusz pár centivel előrébb ment. A hátsó lámpáknál, illetve (ha van) a csomitartó ajtajának az élvédő műanyagjánál lehet látni, hogy a formák mennyire találkoznak, nem találkoznak ;) . Le kéne venni a lökhárítót és visszapofozni a rögzítési pontokat a helyükre. (Igen, ez így fog maradni tavaszig. Le nem veszem ilyen időben, elfér az ott amíg meleg lesz ;) )

Link to comment
Megosztás:

Amiért nekem is. Meg lett tolva hátulról, de csak annyira, hogy a lökös nem tört el, viszont a rögzítő-szárakat előre nyomta, és löki előre álló két oldala ezért egy kicsit "szétnyílt, plusz pár centivel előrébb ment. A hátsó lámpáknál, illetve (ha van) a csomitartó ajtajának az élvédő műanyagjánál lehet látni, hogy a formák mennyire találkoznak, nem találkoznak ;) . Le kéne venni a lökhárítót és visszapofozni a rögzítési pontokat a helyükre. (Igen, ez így fog maradni tavaszig. Le nem veszem ilyen időben, elfér az ott amíg meleg lesz ;) )

Főleg hogy már két éve lesegetem nemszabad elkapkodni :lol: De kampóm is van attól hogyan lehet ilyen szép szimmetrikusra kivitelezni ezt?

Link to comment
Megosztás:

Főleg hogy már két éve lesegetem nemszabad elkapkodni :lol: De kampóm is van attól hogyan lehet ilyen szép szimmetrikusra kivitelezni ezt?

1x jobbról kapott egy kicsit, egyszer meg balról ;) :lol: Nekem is van horog, mondjuk nekem csak a jobb oldala is van előrébb ;)

Link to comment
Megosztás:

1x jobbról kapott egy kicsit, egyszer meg balról :lol: :lol: Nekem is van horog, mondjuk nekem csak a jobb oldala is van előrébb ;)

Jahm jobbról kapott egy merci vitót kedves főnökömtől de szólni azótase szólt mert ugyse látszik meg. ;) mondjuk ott a festés kicsit odalett de szegénynek rossza a szeme mert múltkor pályán a 3 négyzetméteres sárgán villogónyilas táblás kocsit se látta pedig 140 el közelítettük meg :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kissé az. Még a 4-5000 talán elfogadható ár lenne.

vajon nincs senkinek ilyen még a fórumon? :lol: Jó lenne tudni, hogy mégis milyen, mert ugye az eladónak eladó a cucc, Ha megkérdezed: "persze jó lesz az!", és ha mégsem? De ha meg full műanyag, akkor meg mi olyan drága benne? ;)

Sziasztok

Nem vagyok benne biztos de itt tán 8000 ezer körül van még tavaly kérdeztem...

http://www.riderauto.hu/index.php?page=tal...%25&des=142

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tankbeöntő eltünttésére keresnék ötleteket! Hova lehetne hova érdemes a beöntőnyílást tenni? A karosszérián a beöntő rész eltünne! láttunk egy videót ott a hátsó lámpa alatt van! de a megvalósitása sztem nem olyan egyszerű! Ennél a végén van egy ilyen! http://www.youtube.com/​watch?v=lePTygD_NA0

Csomagtartóba tedd belülről tudod tankolni.... De minden tankolásnál csomi kinyit stb és meg van a veszélye, hogy kicsöppen akkor büdös lesz a kocsiba. A lámpa mögötti dolog a leg jobb sztem. Én láttam élőbe azt a gsi-t amibe volt volt egy magyarországon is. Nem tudom a videon mi van mert nem jön be. :lol: Szal láttam élőbe, nem volt rosz. Ablakemelő motor mozgatta a lámpát... szépen meg volt csinálva...

Link to comment
Megosztás:

Csomagtartóba tedd belülről tudod tankolni.... De minden tankolásnál csomi kinyit stb és meg van a veszélye, hogy kicsöppen akkor büdös lesz a kocsiba. A lámpa mögötti dolog a leg jobb sztem. Én láttam élőbe azt a gsi-t amibe volt volt egy magyarországon is. Nem tudom a videon mi van mert nem jön be. :lol: Szal láttam élőbe, nem volt rosz. Ablakemelő motor mozgatta a lámpát... szépen meg volt csinálva...

Nekem annyira nem tetszett...

Link to comment
Megosztás:

ki hogy hivja:D

szóval hogy rakjam fel?

Gyorsan. :lol: Hátul nekem volt. 3csavar fogta azt hiszem. De semmi x-tra csak átmenő csavar volt azt kalap.

Előre meg nem tudom. De hátul, ha gyári akkor odarakod a helyére másképp nem is bírod mert az az íve mint a lökösnek odarakod azt átböksz rajta 3lemezcsavart azt kész. Elől meg nem is láttam még első gyárit. .D

Link to comment
Megosztás:

Gyorsan. :lol: Hátul nekem volt. 3csavar fogta azt hiszem. De semmi x-tra csak átmenő csavar volt azt kalap.

Előre meg nem tudom. De hátul, ha gyári akkor odarakod a helyére másképp nem is bírod mert az az íve mint a lökösnek odarakod azt átböksz rajta 3lemezcsavart azt kész. Elől meg nem is láttam még első gyárit. .D

Pedig nekem van rajta.

Link to comment
Megosztás:

ki hogy hivja:D

szóval hogy rakjam fel?

Elöl U alakúra hajtott lemezek tartják, az egyik fele hosszabb(ez kapaszkodik a sárvédőre) a másik rövidebb az fogja a sárcsapó gumit.

Ha gyári ez a pocs akármi akkor látszik is a lemezek helye. Pontosan 2db tartja 1ik-1ik oldalt

Link to comment
Megosztás:

Uh had dicsekedjek itt is egy magam csinálltam. Az eddig elsajátítot ismeretekből az első fényezésem. Még lakk nélkül..

http://img.carstyling.hu/usercars/00/06/88..._1321528124.jpg

Szép munka! :)

Meg nyugtatlak közelről is. ;) De még lakkozni is kell. .D De oda még gyűjtöm az erőt meg a csatráimat elrendezem. :)

A lakkozás sokkal könnyebb, mint a szint fújni... Adjak egy-két tippet? :lol: Írd meg, hogy milyen pisztollyal csinálod: Mekkora a dűzni, stb...és én leírom hogy miből mennyit tegyél a lakkba, és hogy hogy csináld!

Link to comment
Megosztás:

Csomagtartóba tedd belülről tudod tankolni.... De minden tankolásnál csomi kinyit stb és meg van a veszélye, hogy kicsöppen akkor büdös lesz a kocsiba. A lámpa mögötti dolog a leg jobb sztem. Én láttam élőbe azt a gsi-t amibe volt volt egy magyarországon is. Nem tudom a videon mi van mert nem jön be. ;) Szal láttam élőbe, nem volt rosz. Ablakemelő motor mozgatta a lámpát... szépen meg volt csinálva...

Be kellene jönnie! Küldöm ismét a videót! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.