Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Klubtag + 1 fő ahogy eddig is... <_< gyerekeknél pedig kedvezmény van...3 éves kor alatt ingyenes, 14 éves kor alatt 50% a belépő...

Tavaly úgy volt, hogy amit klubbtag rendelt az klubtag áron volt (főtől, és ház mennyiségtől függetlenül)!

Idén nem így lesz?

Link to comment
Megosztás:

Tavaly úgy volt, hogy amit klubbtag rendelt az klubtag áron volt (főtől, és ház mennyiségtől függetlenül)!

Idén nem így lesz?

Nem...idén ez egy kiskapu volt... a klubtagok azért fizetik a kedvezményeket, hogy ők igénybe vegyék kapjanak ezt azt...nem azért, hogy a haverok is...

Sajnos tavaly ezt nagyon sokan kihasználták...idén ezért ezt külön kiemeltük... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem...idén ez egy kiskapu volt... a klubtagok azért fizetik a kedvezményeket, hogy ők igénybe vegyék kapjanak ezt azt...nem azért, hogy a haverok is...

Sajnos tavaly ezt nagyon sokan kihasználták...idén ezért ezt külön kiemeltük... <_<

Igen, ezzel egyébként én is egyetértek! Csak félreértések elkerülése végett kérdeztem!

Link to comment
Megosztás:

^_^ az milyen? :P fogom a tusfürdőt, meg a türcsit, és pucérra vetkőzve lezuhanyzok mindenki előtt? :P

Vadkerten is elmaradt a dekoltázsbemutató...... ;) :lol:

Tominak be van állítva a gépen a "makett" szóra a riasztás? <_< :) :)

....csak hogy ne égj le! :lol: :lol:

A lenyugvó napnak is van ereje.....

Link to comment
Megosztás:

Kérdés: ha 8 ágyas szobát kérünk, és a szabadban zuhanyzunk (mondjuk csak MrManta, mert mi nem szoktunk fürgyeni), akkor nekünk kell gondoskodni a 8 fő meglétéről, vagy majd ott kialakul? De ugye ha azt kérjük, akkor nem nekünk kell fizetni mind a 8at (vagyis 8-3=5 fő), ha senki nem akarja hallgatni a horkolást? :) (ez nem írhatnám be, mert Laci szerint én állandóan izélem, és most "kösz szépen" förmedéssel belekapaszkodott a sörébe, és elment mellőlem :) )

Most szólok: ha nekünk kell feltölteni a 8 főt/szoba, akkor hozzánk semmiképpen sem jöhetnek az alábbi személyek:

Tomi023

Füri

<_<

Link to comment
Megosztás:

Most szólok: ha nekünk kell feltölteni a 8 főt/szoba, akkor hozzánk semmiképpen sem jöhetnek az alábbi személyek:

Tomi023

Füri

<_<

Miért?Mi a bajod velem?Van megint sangriám 3üveggel + házibor!

Még vilmost kell,hogy vegyek!! :)

Mehetnék borospincébe! :)

Link to comment
Megosztás:

Mi már alig várjuk a talit. Remélem a verda egyben lejut :lol: és nem kell összelegózni. És idén nem csövezek a Debreceni út szélén péntek éjszaka mint 2 vagy 3 éve :)

Az Én verdám már darabokban van <_<

De ugy hallottam lesz kocsi tolo verseny :)

Link to comment
Megosztás:

Kérdés: ha 8 ágyas szobát kérünk, és a szabadban zuhanyzunk (mondjuk csak MrManta, mert mi nem szoktunk fürgyeni), akkor nekünk kell gondoskodni a 8 fő meglétéről, vagy majd ott kialakul? De ugye ha azt kérjük, akkor nem nekünk kell fizetni mind a 8at (vagyis 8-3=5 fő), ha senki nem akarja hallgatni a horkolást? :) (ez nem írhatnám be, mert Laci szerint én állandóan izélem, és most "kösz szépen" förmedéssel belekapaszkodott a sörébe, és elment mellőlem :lol: )

Most szólok: ha nekünk kell feltölteni a 8 főt/szoba, akkor hozzánk semmiképpen sem jöhetnek az alábbi személyek:

Tomi023

Füri

<_<

Alapvetően fel kellene tölteni a házakat, de természetesen 2 fő nem fog 8 férőhelyet fizetni. De azt sem lehet, hogy nyitva minden ház és lézengenek benne 3-an 4-en.( Ez nem nektek szól, csak mondom. :) )

Link to comment
Megosztás:

Én sajnálom,hogy nem vízpart mellett lesz...

Kb 500 méterre van a vekeri tó, hatalmas csónakázótó nagy múlttal, sok mocsáriteknőssel :DDDDDDD

A terüeten meg fürdőmedence, ami gondolom a napijegyben használható lesz. (gondolom)

Úgy látom egy helyi szakértő is van itt.

Feladatod addigra: A környékbeli Marcsaállomány felderítése. :lol:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

az ott egy reptér kicsit balra a karikától <_< :) :) ??????
Közvetlen járat, Bécsbe, Istambulba, meg mittomén, Pestről is jöhecc azzal szentem....
Link to comment
Megosztás:

Nem tudtam ugyanabba az ablakba szerkeszteni, mivel nem engedett ennyi idézetet, úgyhogy új ablakba:

Nősülés amúgy is hitelből megy általában,
Bűátoréknál igen :DDDDDDDD Én inkább összegyűjtöttem évek alatt a rávalót, fosok a hitelektől, mi is most esküdünk szeptemberben. Ja menyasszonytánc alatt mindig több jön össze, mint amit beleöltél, de azért hogy ne legyen az esemény anyagi feszültség alatt, én a pénztől tettem függővé a dolgot, mint ahogy majd a babát is attól fogom.

Egyébként ültetősöknek mondanám, hogy a Majorig végig aszfalt út vezet, a pesti belvárosi utak átlagánál jobb minőségű út :-DDDDDD

Bent vannak homokos részek, ahol meg mindenki driftelhet saját felelősségére.

a kartelvédőmet csináltattam, kicsit parasztba, 4 es kazánlemes, a full motortér alatt..:):D ..............és csak annyit lehetett belőlem látni, h. 20 nál szikrázik a kartelvédőm az aszfalton..:):D
Legalább a hegesztési varratok le lesznek simítva szépen <_<))))))
Link to comment
Megosztás:

Az Én verdám már darabokban van <_<

De ugy hallottam lesz kocsi tolo verseny :)

Remélem nem megint az enyimet kell tologatni.szeretek a középpontban lenni , de csak némely esetekben :lol: . De Debrecenben nem nevezek be a szlalomversenyre, mert totális káoszt és kegyetlen törés-zúzást tudok okozni egyetlen kör alatt a mantával!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem vészes. Mi sátorral már sokszor voltunk szomszédok (ahol ugye vékonyak a falak), és aludtam is párszor Laciéknál. Semmi zavarót nem hallottam. Igaz, ilyenkorra már mindig beszedtem az altatóm. :)

végülis mi is voltunk már szomszédok, de nem is emléxem,hogy te tartózkodtál-e a sátorban 5 percnél tovább, mert mindig csak egy láda sört szorongatva láttalak ,ahogy sétálgattál a sövénysorok között <_< . Nem tudom idén ott mered-e hagyni a sörödet mellettem (pedig én nem is szeretem a sört) hogy pihentesd kicsit a kezed!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom idén ott mered-e hagyni a sörödet mellettem..

Borult a terv. Nem biztos, hogy ott leszek, hogy ott hagyjam...

A pénz még az ügyvédnél, és szept. 31-ig kell a kifizetést elintézni. Szóval lehet, hogy augusztusban még nem lesz nálam a lóvé, ami nagy gáz. Emiatt lehet, hogy Szelid is bedől. Sőt, szinte biztos. <_< Sőt, a melóhelyemen ma jelentik be, hogy valószínű itt a vég (ma szabin vagyok, de a mérnököktől kapom az infót).

Link to comment
Megosztás:

Kb 500 méterre van a vekeri tó, hatalmas csónakázótó nagy múlttal, sok mocsáriteknőssel :DDDDDDD

A terüeten meg fürdőmedence, ami gondolom a napijegyben használható lesz. (gondolom)

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Közvetlen járat, Bécsbe, Istambulba, meg mittomén, Pestről is jöhecc azzal szentem....

500 méter?!?! Gyalog?!?!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.