Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Lecsengetsz 600 darab ezrest, és máris ilyen lesz :lol:

Alex

kérdésem akövetkező lenne

ha pl javított ívet festessz.

akkor te hol fújod el??

a csík alatt ??

és a lakkozás hogy oldható meg?

gonolom azt nem lehet a csík alatt elfujni, mert akkor ott meglátszik stb, de azt is gondolom, hogy az egész elemet nem fújod át vele, mert az végigfut az egész oldalán szinte.

lefujod a sárvédőt telibe, és az oszlopoknál meg elfujod vékonyra, és összepolírozod??

vagy?

Link to comment
Megosztás:

Alex

kérdésem akövetkező lenne

ha pl javított ívet festessz.

akkor te hol fújod el??

a csík alatt ??

és a lakkozás hogy oldható meg?

gonolom azt nem lehet a csík alatt elfujni, mert akkor ott meglátszik stb, de azt is gondolom, hogy az egész elemet nem fújod át vele, mert az végigfut az egész oldalán szinte.

lefujod a sárvédőt telibe, és az oszlopoknál meg elfujod vékonyra, és összepolírozod??

vagy?

elködöli :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alex

kérdésem akövetkező lenne

ha pl javított ívet festessz.

akkor te hol fújod el??

a csík alatt ??

és a lakkozás hogy oldható meg?

gonolom azt nem lehet a csík alatt elfujni, mert akkor ott meglátszik stb, de azt is gondolom, hogy az egész elemet nem fújod át vele, mert az végigfut az egész oldalán szinte.

lefujod a sárvédőt telibe, és az oszlopoknál meg elfujod vékonyra, és összepolírozod??

vagy?

Az utolsó variáció a nyerő :lol: Oszlopnál ködölő lakkal.....

Link to comment
Megosztás:

tejóég én ilyen 2-3e-re gondoltam =D

Bemész a tacskóba, veszel valami szórós levet és akkor télleg olcsóból kihozod :lol: de az olyan is lesz.. :)

Link to comment
Megosztás:

Bemész a tacskóba, veszel valami szórós levet és akkor télleg olcsóból kihozod ;) de az olyan is lesz.. :cry:

Akkor vehet többet is hogy hozzá fújkálja az autót is :P Unokatesóm a szakadt erdőjáró 11-es rönyóját fújta le flakonból... :P 2 órán keresztül jól nézett ki, aztán elkezdett bemattulni. Másnapra már olyan lett mint valami hűllő bőre. Be volt repedezve az egész, de úgy mintha szándékosan lett volna olyan. Mondtam neki hogy ezt így lakkoztassa le valahol, és fogja rá hogy hűllő-dizájn, de nem vitte :) Pedig úgy télleg jó volt ;) Aztán persze lepergett darabokban, és akkor aztán gyönyörű volt... ;) Ezek a teszkós fújkák ezek elég érdekesek autóra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor vehet többet is hogy hozzá fújkálja az autót is :P Unokatesóm a szakadt erdőjáró 11-es rönyóját fújta le flakonból... :P 2 órán keresztül jól nézett ki, aztán elkezdett bemattulni. Másnapra már olyan lett mint valami hűllő bőre. Be volt repedezve az egész, de úgy mintha szándékosan lett volna olyan. Mondtam neki hogy ezt így lakkoztassa le valahol, és fogja rá hogy hűllő-dizájn, de nem vitte :) Pedig úgy télleg jó volt ;) Aztán persze lepergett darabokban, és akkor aztán gyönyörű volt... ;) Ezek a teszkós fújkák ezek elég érdekesek autóra :lol:

Nekem olyannal van belejavítva a jobboldali sárvédőbe, de még nem vették észre soha, jó egy fényező biztos kiszúrja de nah. Két éve ;) Igaz motip spray :cry:

Már bánom, hogy nem nézte meg rendesen a számot, és nem vettem akkor vagy 5 flakonnal, azóta sehol se találok olyat, és persze hogy nem 500ft-os áron.

Link to comment
Megosztás:

Pesten vmi jó fényező? első maszkot kéne h ne hulljon le róla a festék:) meg kb mennyi?

Műanyag lazító: 875Ft/dl, Füller: 1175Ft/2dl, Száraz és nedves csiszolópapír 800Ft, Szín 474 Casablanca Akril 3625Ft/2,5dl.

Anyagköltség: 6475Ft és nem számoltam a nitro hígítót, amivel a pisztolyt elmosom, meg az antiszilikont :lol:

Munkadíj: 3000Ft itt sem számoltam a gázolajat amivel a kamrát felfűtőm, és persze a tényleges munkaórát amit eltöltök egy hűtőmaszkkal :)

Végösszeg: 9475Ft. És természetesen sokallják a kuncsaftok......

Link to comment
Megosztás:

Műanyag lazító: 875Ft/dl, Füller: 1175Ft/2dl, Száraz és nedves csiszolópapír 800Ft, Szín 474 Casablanca Akril 3625Ft/2,5dl.

Anyagköltség: 6475Ft és nem számoltam a nitro hígítót, amivel a pisztolyt elmosom, meg az antiszilikont :)

Munkadíj: 3000Ft itt sem számoltam a gázolajat amivel a kamrát felfűtőm, és persze a tényleges munkaórát amit eltöltök egy hűtőmaszkkal ;)

Végösszeg: 9475Ft. És természetesen sokallják a kuncsaftok......

még szép :lol:

hol kell arra 2,5 deci?

de am komolyan

egy maszkra kell vagy egy deci?

vagy még annyi se?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.